Кав'ярня "Челентано". Відгук

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2015 17:22 #95573 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Я хіба десь писав шо він дешевий? Я вів мову лише про якість кави.
А взагалі у мене вдома кавоварка-еспрессо, просто іноді ж хочеться почидіти з друзями в затишному місці із запашною кавою чи капучіно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 січ. 2015 19:53 #95579 від Sposterigach
та знаю...
хоча я тут подумав і хочу сказати, що в Шепетівці є дві хороші каво-точки. Одна - навпроти мєдухи, в колишньому газетному кіоску. Друга - пацанчік у контейнері під базаром.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 січ. 2015 12:22 #95619 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
В цій кавярні була двічі. Кава, лате нормального смаку. Оскільки була з дітьми, то замовляла какао. Подача какао в посудині з дитячим малюнком, трубочка з прибамбасами, що теж потішило малих. Плюс - наявність розмальовок і домашньої випічки, торт був дуже смачний. Єдиний недолік як для мене, це наявність плазми. В таких закладах це напрягає. Туалет хоч і малесенький, але ВІН Є!!!!! Обслуговування хороше. І ніяких штучних вершків на латте :-) (це в порівнянні з Ватрою). Ціни доступні. А меблями можливо пахне, бо вони ще нові. Запах кави в таких закладах стоїть тоді, коли там постійно її заварюють, а якщо клієнтів нема певний час, то звідки йому там братися. Тобто в порівнянні з Ватрою для сімейного походу однозначно краще ( у Ватрі ще напрягає, що дівчата ходять на перекур і дим заносить всередину прибудови, ну дуже напрягає). В Маминому хлібі просторніше, але немає ні води, ні туалету (як і у Ватрі). Тобто я однозначно з дітьми знову піду в Челентано.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2015 18:57 #95625 від Sposterigach
Дорога Анонімність, якщо ти вже так заохочуєш ходити в це "Челентано", то передай челентанівцям тим, нехай трохи увімкнуть фантазію і, наприклад, забацають телевізор, по якому показуватимуть численні фільми з Адріано Челентано. В Інтернеті їх безліч. Це створить "тематичну" і неповторну іншими обстановку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2015 21:09 #95634 від Білочка

Sposterigach пише: Дорога Анонімність, якщо ти вже так заохочуєш ходити в це "Челентано", то передай челентанівцям тим, нехай трохи увімкнуть фантазію і, наприклад, забацають телевізор, по якому показуватимуть численні фільми з Адріано Челентано. В Інтернеті їх безліч. Це створить "тематичну" і неповторну іншими обстановку.


вставлю і свої 5 копійок))))))

там є телевізор і в останій мій візит на екрані були кліпи челентано

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2015 21:10 #95635 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Мдааа...кліпи Челентано надають відразу +100 до тематичності :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2015 21:15 #95636 від Білочка

Dj Os пише: Мдааа...кліпи Челентано надають відразу +100 до тематичності :-)

:lol: :lol:
можливо саме тому мій останій візит був ще восени)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2015 21:28 - 24 січ. 2015 21:30 #95638 від Sposterigach
Серйозно?Якщо фільми з Андріано крутять - нехай чекають мене в гості. Це мій один із найулюбленіших акторів. Чому ж шановні критики телевізор не помітили?
Останнє редагування: 24 січ. 2015 21:30 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2015 21:51 #95639 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Я в кав'ярню ходжу не телевізор дивитися.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 січ. 2015 13:49 #95647 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Dj Os пише: Я в кав'ярню ходжу не телевізор дивитися.

А для когось це міус. Пишеше же ти в ОП:

Щодо безпровідного інтернету, то він якби є, але разом з тим немає. Працює він раз через раз, коли ми були, то він не працював. Для мене це малозначний фактор, бо в телефоні маю 3G, але для інших відвідувачів це буде чималий мінус.

Не повіриш, багато людей ходить по кав'ярням просто пити каву і їм до лампочки наявність там інтернету, але працюючий телевізор вони помітять і оцінять обов'язково. Так що він до атмосвери закладу має набагато більше відношення чим вільний вай-фай.
Але всі помітили наявність в тебе 3G, не хвилюйся)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.300 секунд
0
репостів
0
репостів