Благодійний ярмарок-аукціон

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2015 18:40 #103817 від Dj Os

З нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України, відділ сім'ї, молоді та спорту, активісти та волонтери Молодіжної ради Шепетівки, адміністрація міського будинку культури, вирішили провести національно-патріотичний захід, який з одного боку матиме на меті популяризацію української музики, а з іншої продемонструє надбання української культури та творчості і допоможе залучити кошти на лікування пораненого бійця АТО – Олександра СТАВНИЧОГО.

Молодь гостинно запрошує 10 грудня 2015 р. в міський будинок культури о 17.00 год.: представників влади міста, підприємців, громадських і політичних активістів та усю інтелігенцію міста своєю позицію допомогти нашим захисникам боронити територіальну цілісність України та показати що українська передова має надійні тили...

До уваги шепетівчан та гостей будуть представлені кращі лоти майстрів нашого міста і не тільки, серед яких: картини, роботи з бісеру, обереги, книги оформлені у стилі скрап-букінгу, книги літературно-мистецької студії «Доля», роботи студії Хенд Мейд тощо.

Окрім унікального за своїм асортиментом та наповненням аукціону для шановних гостей у міському будинку культури цього дня буде проведено ярмарок, де на підтримку української армії можна буде придбати неповторні сувеніри.

Загалом, вечір матиме неформальний характер, розмови гостей плануються супроводжуватися виступами квартету скрипалів, дружьою атмосферою та номерами талановитої молоді.
Ці користувачі подякували: kredit, KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 груд. 2015 20:12 - 04 груд. 2015 20:41 #103821 від LuK
Відповідь від LuK у темі Благодійний ярмарок-аукціон
До кого можна звернутись , щоб виставити лот на аукціоні?
Останнє редагування: 04 груд. 2015 20:41 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2015 21:54 #103823 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Благодійний ярмарок-аукціон
Напиши цьому хлопцю vk.com/id145181390

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 груд. 2015 01:04 - 05 груд. 2015 01:04 #103829 від НЕкремлебот

Молодь гостинно запрошує 10 грудня 2015 р. в міський будинок культури о 17.00 год.: представників влади міста, підприємців, громадських і політичних активістів та усю інтелігенцію міста своєю позицію допомогти нашим захисникам боронити територіальну цілісність України та показати що українська передова має надійні тили...

До уваги шепетівчан та гостей будуть представлені кращі лоти майстрів нашого міста і не тільки, серед яких: картини, роботи з бісеру, обереги, книги оформлені у стилі скрап-букінгу, книги літературно-мистецької студії «Доля», роботи студії Хенд Мейд тощо.

Окрім унікального за своїм асортиментом та наповненням аукціону для шановних гостей у міському будинку культури цього дня буде проведено ярмарок, де на підтримку української армії можна буде придбати неповторні сувеніри.

Загалом, вечір матиме неформальний характер, розмови гостей плануються супроводжуватися виступами квартету скрипалів, дружьою атмосферою та номерами талановитої молоді.

Зразу хочу пояснити - діло дуже потрібне і файне і мій допис до змісту не має ніякого відношення, але.... Сашко, хто тобі ці тексти пише? Невже ніхто крім мене не бачить наскільки вони пафосні та неприродні?
Останнє редагування: 05 груд. 2015 01:04 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2015 01:40 #103830 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Благодійний ярмарок-аукціон
Ти справді думаєш, що всі тексти, що я публікую я пишу сам?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 груд. 2015 10:27 #103836 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Ти справді думаєш, що всі тексти, що я публікую я пишу сам?

Ні, звичайно. Тому і питаю хто автор)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2015 13:02 #103839 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Благодійний ярмарок-аукціон
Ну логічно припустити, що активісти та волонтери Молодіжної ради Шепетівки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 груд. 2015 11:13 #103983 від milka
Відповідь від milka у темі Благодійний ярмарок-аукціон
Була вчора на благодійному аукціоні. Сподобалась затишна атмосфера, чудова музика "дівчат-скрипачок". Даний захід приніс щось новеньке в наше повсякденне життя. Хочу подякувати всім організаторам, а особливо авторам виготовлених робіт, адже добру справу зробили. Дякую небайдужим, які у скрутний час мають теплоту в душі та можуть виділити власні кошти на допомогу. Бажаю найшвидшого одужання бійцю АТО Олександру Ставничому.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.126 секунд
0
репостів
0
репостів