Нічний клуб "Black Holl"

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 черв. 2012 09:20 #77481 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Ололо))) тут 8 сторінок накатали, а вони лише про той випадок відписали)))) то нехай усе прочитають. Якщо вони читають це, то нехай дадуть відповідь за "фейс_контроль", мене це найбільше заділо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 черв. 2012 15:10 #77509 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
цей ваш клюб невдала пародія на нормальний заклад, але для районного центру і таке піде :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 черв. 2012 21:31 #77517 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

Olga@.net пише: цей ваш клюб невдала пародія на нормальний заклад, але для районного центру і таке піде :unsure:

Скажи чесно...ти там була? :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2012 11:12 #77528 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

Dj Os пише:

Olga@.net пише: цей ваш клюб невдала пародія на нормальний заклад, але для районного центру і таке піде :unsure:

Скажи чесно...ти там була? :huh:

Була, і ось що я тобі скажу, я відвідала а своє життя доволі чималу кількість нічних клубів, і такого бардака я ще не бачила.... ми компанією замовили столик, коли прийшли то він був зайнятий якимись іншими людьми, ми запитали спочатку на барі про свій стіл, там с інші, що вони щось наплутали, потім офіціантка посадила нас за інший на другому поверсі, але прибігла адміністратор і нас підняла, навіть вибачення не попросила, бігала по залу як ненормальна, в результаті ми заплатили за вхід не маленьку суму пішли звідти через хвилин десять в зіпсованому настрої... в нормальних закладах таке не відбуваеться, буває звісно різне, але в даній ситуаці ця адміністратор білявка , я навіть не запамятала як її звати, повинна була, навіть якщо щось наплутали (в чому я сумніваюсь, просто приїхали більш круті дяді і їм стіл треба був) хоча б вибачитись за незручності і пересадити нас, або запропонувати якийсь інший варіант, і після цього всього, я можу сказати одне, може для Вас це рай "сейшену", але для мене це гандель з "кугутами"
Ці користувачі подякували: T-S, praporschik, akela1982

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2012 12:43 #77529 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Чого ж відразу не написала про це тут? Твої зауваження доволі змістовні і якщо вони правдиві, то я тебе цілком можу підтримати в твоїх висновках. Скинь мені в лічку дату в яку ви відпочивали, скоро буду мати зустріч з арт-директором, запитаю про цей випадок.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 черв. 2012 18:43 #77562 від Шепетівчанин
Читаю цю тему з самого початку її створення, але не міг чомусь зайти в свій аккаунт, вирішив все такии написати свій відгук про данний заклад.

Почнемо з самого початку:
1. Фейс-контроль.
Тут все чесно, молодше 18 років не пускають, сам був свідком, можливо і бувають якісь поодинокі випадки коли школоло якось проходить, я такого не помічав.
На моїх очах не пустили людину тому що вона була у шортах, що також дуже радує.

2. Бармени.
Кількість барменів трохи не співпадає з кількістю людей в клубі, майже завжди треба чекати в черзі, роботи для них вистачає. Завжди веселі та дружелюбні.

3. Інтер"єр.
Все зроблено зі смаком.

Окремо хочеться сказати для тих людей що ніразу там не були і вважають що гідного відпочинку в клубі бути не може. Кожен сам вибирає як йому відпочивати, хтось їде на природу з друзями, хтось йде в клуб, для когось найкращий відпочинок це улюблена робота. Не потрібно нікому нав"язувати свою думку, особа якій виповнилось 18 років вправі сама вирішувати куди їй піти.

На початку теми обвинувачуали Dj Os в тому що він нібито якось зв"язаний з адміністрацією клубу, тому так хвалить його. Так ось після відвідин Блек Холу в мене були такі ж самі враження. Він один хоч якось прокоментував ситуацію там, і відразу видно що людина розуміється в цьому. А безпідставні обвинувачення в сторону клубу викликають тільки посмішку.

Не все там звичайно ідеально, наприклад, жарко, одномісний туалет, відсутність дзеркала, але для Шепетівки це вже дуже великий прорив. Такі заклади мають право на існування.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 черв. 2012 18:50 #77563 від Шепетівчанин
Ще було б добре створити сайт клубу, навіть домен підходящий є вільний blackholl.com.ua
Ці користувачі подякували: Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 черв. 2012 18:41 #77574 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
і знову згадка про клюб

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2012 19:49 - 16 черв. 2012 19:50 #77575 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Мені інтерв"ю сподобалося :) Про сайт теж думала, але здається ще рановато для сайту

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Останнє редагування: 16 черв. 2012 19:50 ким Morkovka.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 черв. 2012 12:54 #77577 від abriel
Відповідь від abriel у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Ну що ж. Знайомий дуже сильно хвалив і боготворив клуб. Зайшов на форум, перечитав всі пости. Захотілось і своїх 5 копійок вставити :evil:

Перше - я би вбив їхнього арт-директора. ХТО штампує такі рагульські промо? ХТО креативить таке гівно? В приличном обществе за такие выражансы бьют канделябром по роже(с) Арт-директору - фуфуфу. Як би я так працював.. Краще б я так не працював.

Друге - інтер"єр. Він мене, чесно кажучи, вбив. Бачив тіко на фото, наразі завітати до цього чудового закладу не можу. Але він ніякий. Точніше, він пафосний, але попсовий до жаху.

Після весілля завітаю в заклад, напишу детальніше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів