Нічний клуб "Black Holl"

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 трав. 2012 23:56 #76927 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Буде вхід і менше 18 років, але в конкретні дні, без продажу алкоголю та роботою не до ранку. Доки у керма клубу будуть ті люди, шо зараз, то думаю з клубом буде все гаразд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 трав. 2012 09:41 #76930 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
На скільки я знаю , то цей клуб тримає депутат з Киева :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 трав. 2012 09:55 #76931 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Данєцкіє?)) :cheer: :cheer: :lol: :lol: :silly: :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 трав. 2012 11:20 #76932 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
В нас людей хлібом не корми, дай попридумувати басні. Заздрість завжди породжує гнів. А можна подумати, що у нас менше бандитів, які відкривають бари. Людина вирішила вкласти гроші в якусь справу, у нас же такого поняття немає - всі чекають що на голову звалиться якесь вигідне дільце з мінімальною розтратою грошей. Це не бізнес, а жлобство. Тому навіть якщо це і якийсь депутат (в чому я сумніваюся), то принаймні з розумом підійшов до справи

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 трав. 2012 13:50 #76933 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
з розумом це як? споювати нашу молодь, на днях цей заклад відвідала моя сусідка, якій ще 16-ти немає, в неї при вході два охронця які чіпляли стрічку на руку, навіть паспорт не попросили............. правильно сказати: що це ще один спосіб заробітку на наших нещасних людях, якби хотів зробити щось корисне і для людей, то краще не ганделик відкривати а хоча б кінотеарт або каток відкрив, на ньому також заробити можна. І ще хочу сказати, що якби цей кабак відкрив хось з місцевих то ви б цю людину з гімном би змішали, а так це зальотні отже вони хороші і правильні. Нехай далі деградують нашу молодь , а ми будено під їх дудку плясати, як Островський, якому мабудь також лапу мажуть, не спроста він їх так хвалить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 трав. 2012 14:09 #76935 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

миромай пише: з розумом це як? споювати нашу молодь, на днях цей заклад відвідала моя сусідка, якій ще 16-ти немає, в неї при вході два охронця які чіпляли стрічку на руку, навіть паспорт не попросили............. правильно сказати: що це ще один спосіб заробітку на наших нещасних людях, якби хотів зробити щось корисне і для людей, то краще не ганделик відкривати а хоча б кінотеарт або каток відкрив, на ньому також заробити можна. І ще хочу сказати, що якби цей кабак відкрив хось з місцевих то ви б цю людину з гімном би змішали, а так це зальотні отже вони хороші і правильні. Нехай далі деградують нашу молодь , а ми будено під їх дудку плясати, як Островський, якому мабудь також лапу мажуть, не спроста він їх так хвалить.

А дійсно, ми на кожному кроці кричимо, що молодь у нас розпусна, молоді дівчата пьють як коняки і вагітніють в 15, 75% молодих людей до 18-ти встигають перехворіти на венеричну хворобу, я вже мовчу про СНІД, а який приклад вони бачать - генделі, бари дискотеки, нічні клуби, те що їм підносять під ніс на яскравих афішах і верещать на сайтах що це класно, що це модно, що це престижно...їм не доносять що престижно це досягати висот у спорті, у навчанні, у роботі..ЛЮДИНА ВИРІШИЛА ВКЛАСТИ ГРОШІ В СПРАВУ, ні ця людина вирішили на нас з вами нажитися, і їй всеодно або грошима кармани свої набити, я сумніваюсь що можна заробити чесним трудом стільки грошей, щоб відкрити нічний клуб...що,що а за цей клуб як і іншу подібні заклади не можна сказати що їх відкрили для блага міста. Ми зовсім не думаємо про майбутнє і про наших дітей, адже їх виховує соціум

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 трав. 2012 14:12 - 09 трав. 2012 14:13 #76936 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

миромай пише: на днях цей заклад відвідала моя сусідка, якій ще 16-ти немає, в неї при вході два охронця які чіпляли стрічку на руку, навіть паспорт не попросили..............

зараз деякі 16-ти літні дівчата виглядають на всі 26 :dry:
дивишся , і страшно :blink: що з ними в 36 буде
Останнє редагування: 09 трав. 2012 14:13 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 трав. 2012 14:45 #76937 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
А Dj Os і справді неспроста так вихваляє цей заклад :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 трав. 2012 15:09 #76938 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Ну можливо людині і справді там сподобалось :woohoo:
сама там не була,але теж чула позитивні відгуки від багатьох людей

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 трав. 2012 15:16 #76939 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Ну канєшно не спроста. Але справа не в цьому. Справа в тому що комусь цей заклад вже муляє очі. Цікаво кому... Можливо просто вибори вже на носі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.251 секунд
0
репостів
0
репостів