Нічний клуб "Black Holl"

Більше
11 трав. 2012 19:01 #76991 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
прошу вибачення,але "задрала" вже ця тема.відкрили черговий "гадюшник прілічного віду" і пішла тема:хто був,кого пускали,кого ні.чие воно.а якба відкрили класний спортзал чи фітнесзал,кінотеатр нормальний,чи шось подібне-скажіть усі хто тут відписався,тільки чесно для самих себе та інших,хто б туди ходив чи так "рьяно"обговорював би це?для мене це "гадюшник прілічного віду"де молодь деградує.а толкових спортзалів,кінотеатру нема.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 трав. 2012 19:24 #76992 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Я тему відкрив взагалі то для того щоб обговорювати всі переваги і недоліки закладу. Щоб обговорювати довізлля шепетівчан є інші теми. Тема про фітнесзал на форумі є і вона здається не менш обговорювана чим ця. Так шо я з тобою не погоджуюсь шо всіх цікавить лише геннделі.
Я думаю на кінотеарті, боулінгу чи спортзалі можна заробити не менше, але з таким рівнем корупції в нашому місті це нереально. Ніхто не хоче ризикувати, а нічний клуб є більш мобільним в цьому плані, за біди можна перебратись і в інше місто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 трав. 2012 21:28 #76993 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

praporschik пише: прошу вибачення,але "задрала" вже ця тема.відкрили черговий "гадюшник прілічного віду" і пішла тема:хто був,кого пускали,кого ні.чие воно.а якба відкрили класний спортзал чи фітнесзал,кінотеатр нормальний,чи шось подібне-скажіть усі хто тут відписався,тільки чесно для самих себе та інших,хто б туди ходив чи так "рьяно"обговорював би це?для мене це "гадюшник прілічного віду"де молодь деградує.а толкових спортзалів,кінотеатру нема.

Ну я особисто хотів дізнатись чи дійсно там такий фейс-контроль, що не пускають дітей, виявилось це брехня, ще один гадюшник і все, навіть місце не міняли.
За спортзал тема актуальна, ходжу туди вже третій місяць, не жалкую витрачених грошей.
Ці користувачі подякували: praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 трав. 2012 21:44 #76994 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Dentist не тре бути таким категоричним тим паче шо ти там ніразу не був.Я думаю проблема в шепетівських охоронцях які пропускають знайомих, але і йожику понятно шо це одноразові випадки.
Мені просто дивно шо малолєток у нас давно і пускають кругом і бухло продають, але срач почався саме на Black Holl

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 трав. 2012 21:51 #76995 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Срач був всюди, і ніхто нічого не казав бо ВСЮДИ продавали алкоголь, а тут бац новий КЛЮБ вау, невже і в нас буде як в нормальних людей хоч щось.... а тут бац, та сама яма.
За охоронців та знайомих, мені сказали просто "треба виглядати на 18+ і все" а чого документи не питають при вході, на скільки мені відомо в інших ПРИСТОЙНИХ закладах таке питають

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 трав. 2012 22:18 #76996 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
В інших містах питають тільки якщо видно шо ти не повнолітній, у мене ніколи не питали а ось в моєї малої так, хоч їй вже 22, але виглядає вона значно молодше.
Але не спорю шо проблема є і її треба вирішувати керівництву.
Тіки не треба рівняти Black Holl до Клондайку і писати тільки із слів інших. Зайди хоч раз сам туди)) Бо я тоже можу багато шо понаросказувати))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 трав. 2012 22:08 #77080 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
В даному закладі не був, але те що він там з'явився замість легендарного "Клондайку" дало великий позитив місту - в тому районі стало значно спокійніше. Раніше не проходило і вихідних щоб там не було бійки, розборок чи навіть стрілянини. А зараз відносно тихо, вночі спокійно і без пригод можна навіть пройти повз.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 трав. 2012 23:22 #77115 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Сьогодні завітав в Black Hall. Приємно вразила відсутність школоти. О 20-00 в закладі було не більше 10 чоловік, близько 22-00 було близько 20-24 чоловік. Ціни на коктейлі - нормальні. Правда, коли замовили "Хиросіму" нас запитали, чи підпалювати. Хіросіму ПОТРІБНО підпалювати, а не питати :dash: Сьогодні, коли не було паті, доволі таки приємно, хоча - "чисто посидіти - поспілкуватись". Взагалі то приємні враження.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 10:57 #77190 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Я сам з іншого міста, але приїжджав в Шепетівку і був у цьому закладі на травневі свята. По-перше здивувала ціна за вхід, адже зазвичай вона має на меті створити "бар'єр" для певного контингенту і відсіяти його. По-друге наявність охорони, каси і гардеробу, адже досі цих елементарних "речей" взагалі не було. Дизайн, персонал(особливо адміністратор Катя) і загальні враження хороші, але все ж таки існують певні недоліки:
-В клубі дуже, дуже і дуже спекотно. На 2-му поверсі взагалі перебування більше 15 хв нагадує похід в сауну. Ще до цього всього в закладі дозволяють палити. Тому виникає необхідність кожні 15-20 хв виходити на декілька хвилин на вулицю.
-Туалет лише на одну людину, в ньому відсутні мило і паперові серветки, дзеркало. Тому я інколи розумію хлопців, які просто "ходять" під сусідні будинки.
-Лише 2 бармени, причому один постійно обслуговує замовлення столиків, а інший замовлення барної стійки. Приходилось чекати, щоб замовити бокал пива, 10-15 хв.
І останнє і саме найнеприємніше - біла година. Це був просто жах, коли просто зачини двері клубу і забороняли входити і виходити на протязі більш ніж години. Приміщення не провітрюється, безліч народу палить, дихати не має чим. тому настрій був суттєво погіршений :dry: Я розумію, що це не примха власників клубу, а "жадність" місцевої влади, але потрібно було продумати такі важливі речі, перш ніж відкривати клуб і брати(до речі не малі для Шепетівки) такі гроші за вхід.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 15:31 #77196 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

Гість з іншого міста пише: Я сам з іншого міста, але приїжджав в Шепетівку і був у цьому закладі на травневі свята. По-перше здивувала ціна за вхід, адже зазвичай вона має на меті створити "бар'єр" для певного контингенту і відсіяти його. По-друге наявність охорони, каси і гардеробу, адже досі цих елементарних "речей" взагалі не було. Дизайн, персонал(особливо адміністратор Катя) і загальні враження хороші, але все ж таки існують певні недоліки:
-В клубі дуже, дуже і дуже спекотно. На 2-му поверсі взагалі перебування більше 15 хв нагадує похід в сауну. Ще до цього всього в закладі дозволяють палити. Тому виникає необхідність кожні 15-20 хв виходити на декілька хвилин на вулицю.
-Туалет лише на одну людину, в ньому відсутні мило і паперові серветки, дзеркало. Тому я інколи розумію хлопців, які просто "ходять" під сусідні будинки.
-Лише 2 бармени, причому один постійно обслуговує замовлення столиків, а інший замовлення барної стійки. Приходилось чекати, щоб замовити бокал пива, 10-15 хв.
І останнє і саме найнеприємніше - біла година. Це був просто жах, коли просто зачини двері клубу і забороняли входити і виходити на протязі більш ніж години. Приміщення не провітрюється, безліч народу палить, дихати не має чим. тому настрій був суттєво погіршений :dry: Я розумію, що це не примха власників клубу, а "жадність" місцевої влади, але потрібно було продумати такі важливі речі, перш ніж відкривати клуб і брати(до речі не малі для Шепетівки) такі гроші за вхід.

Відчувається твій стиль письмо DJ OS :silly: :silly: :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів