инет от Интертелеком

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 квіт. 2009 21:58 #38410 від Zelya
модем пантек з антенкою брав в листопады за 700 грн

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
25 квіт. 2009 12:58 #38487 від neodix
Про модем і тд. відписував вище, швидкість приблизно однакова кожен день (і цілий день)
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • mdmdmdmd
  • mdmdmdmd аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
27 квіт. 2009 03:24 #38617 від mdmdmdmd
Скайп потянет ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 квіт. 2009 12:57 #38636 від Symbioz
Швидкість в 1МБіт/сек повністю достатня для скайпа (навіть 512кБіт/сек непогана). Проте треба зауважити що для скайпу необхідно підключатись на високий тариф - тому що відео в скайпі немало забирає (враховується трафік в обидві сторони), а на вищих тарифах 1МБ - дешевший. А взагалі знаю двох людей які ІТ використовують для скайпу - один казав що вистачило 1500 МБ на одну години відеорозмови з США, іншому 800МБ на три години з США. Сам не користувався - достовірно не скажу.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • mdmdmdmd
  • mdmdmdmd аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 квіт. 2009 10:32 #38689 від mdmdmdmd
Уважаемый Symbioz , скорости 512 UPLOAD на интертелекоме в помине небыло ... Голосовой расход трафика UP/DOUN на Скайпе примерно мегабайт на три минуты ( видио не обьязательно ) ... Проверьте пожалуйста кто пользует и отпишите как качество ( опять-же пожалуйста ) .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 квіт. 2009 19:27 #38742 від Boogor

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 квіт. 2009 22:26 #38759 від Symbioz
Шановний mdmdmdmd подивись будь ласка повідомлення Neodix-а від 25.04.2009, 11:58 - 520 кБіт і не вводь в оману людей.З повагою, Symbioz.P.S. Єдине з чим згідний що така швидкість не завжди буває.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Klon
  • Klon аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 квіт. 2009 23:27 #38769 від Klon
по скайпу недавно говорив я, зв'язок доволі непоганий, користуюся також інтером я

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • mdmdmdmd
  • mdmdmdmd аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
29 квіт. 2009 00:49 #38784 від mdmdmdmd
1) В Хмельницком представительстве сказали что в Шепетовке покрытие EV-DO rev 0 . Откуда скости UPLOAD взяться ? ... 2 ) Я просил проверить скайп , качество речи как UP так и DOUN , спид-тесты на пиковых скоростях не очем сказать не могут ... 3) Как дела с номерной базой ? Хмельницкие вроде на лето обещают ? ... И четвертое я в тут в теме спрашивал Моторолу V3m , цена , прошивка ? Ты не ответил .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 квіт. 2009 06:58 #38787 від Symbioz
По-перше в Шепетівці покриття стандарту Rev.A. Хто коли-небудь з абонентів запускав програму, яка йде в комплекті з дровами до модему Спрінт Коннекшн Менеджер то напевне знає, що в Шепетівці стандарт покриття Rev.A, в районі залізниці іноді спригує на 1х (стандарт на якому працює мережа відображаєтьсмя в цій програмі). А в Хмельницькому потрібно знати людей, які володіють достовірною інформацією.По-друге, я особисто з нашого офісу спілкувався по скайпу (голосовий) з дружиною - нарікань не було - приходьте до нас самі побачите якість зв'язку.По-третє номерний ресурс виділений - ви навіть можете побачити номера (Шепетівські) на сайті ІТ. Питання про їх введення повинно швидко вирішитись, якщо я не помиляюсь - по договору з Укртелекомом вони повинні розпочати введення цих номерів на протязі якогось певного часу. Проте мені здається, що це відбудеться тоді, коли встановлять БС на будинку побуту (ІМХО).І в чертерте, V3m буде коштувати 105 у.е., прошивка без проблем, русифікація - є трабл (не бачить карту пам'яті, так що необхідно вибирати або то, або то) Але поки надумаєш брати, може питання вирішиться. І модем вбудований Rev.0, а це велика різниця з Rev.A. Я би порадив окремо модем, і акційний телефон за 1 грн.З повагою до Вас, Symbioz.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.192 секунд
0
репостів
0
репостів