инет от Интертелеком

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2009 18:45 #36699 від Symbioz

Петренко;36658 пише: Я считаю, что какое имело право местное отделение Интертелекома подключать столько пользователей, если они не могут обеспечить соответствующую скорость? Все-таки должны же делаться какие-то элементарные рассчеты!Получается, что сработали непрофессионально и просто срубили капусты!Хотя я с радостью заплатил 600 гривен за модем, только бы иметь мобильный и скоростной интернет!

Уважаемые абоненты! Мы здесь в Шепетовке являемся дилерами (кто знает что такое "дилер" - тот поймет). Мы не обслуживаем базовой станции - этим занимаются техники Интертелекома из Хмельницкого. И определить колличество абонентов, которое выдержит базовая станция мы не можем - это могут сделать только техники - это оборудование мы в глаза не видели (знаем только где расположена базовая станция). А то что мы говорили и говорим вам при подключении - это все слова официальных работников Интертелекома из г.Хмельницкого. Мы сейчас с ними также споримся по поводу скорости.Обращаться через интернет, либо письменно к руководству интертелекома - это опять же предлагают Хмельницкие работники Интертелекома и мы с этим согласны.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 бер. 2009 19:20 - 15 бер. 2009 19:22 #36700 від neodix
На одному відомому сайті, при обговоренні швидкості інтернета, тіж самі технарі говорять слідуюче: в том районе покрытие слишком нормальное, чтобы технари каждый день туда ездили - проверено неоднократно. ну а уж скоростью технари не ведают, так же как не ведают и той програмной начинкой, которая есть на компе П.С. Це адресувалось не мені, я просто навів приклад як технарі відповідають...правда не на офіційному сайті інтера а на іншому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 бер. 2009 21:47 #36704 від Zelya
Я вже раніш посав про погану якість інтернету від Интертелеком, та в звязку з проблемами на нашому сайті всі мої посилання зникли, тому напишу ще раз. Я користуюсь цим інтернетом, до нового року все було чудово, а далі про швидкісний інтернет можна тільки мріяти. На мій погряд це лохотрон - поставили дешеве обладнання, зробили собі рекламу, а коли кількісь абонентва перевищила за допустимі норми, які це обладнанна спроможне обслужити, інтертелекомовці спокійно підключають інших абонентів, обіцяючи 3,6 Мбіт. Я не раз писав листи на офіційний сайт інтера, отримував якісь незрозумілі відповіді. Наші дилери обіцяють третій місяць що ось-ось мають поставити нове обладнання, а з Одеси не дають добро. Якби не ціна модема (700 грн) перейшов-би на ютел.

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 бер. 2009 18:15 #36722 від odin
Не можу не погодитись. Наскільки інтернет був чудовим, коли я підключався, настільки він зараз гамняний. Питання до Сімбіоза - чи можна компенсувати неналежно надані послуги або зменшенням платні, або збільшенням ліміту трафіку?
Додано о 18:15
Попереднє повідомлення було написане в 18:00
у відповідь на пост: shepetivka.km.ua/forum/showpost.php?p=36531&postcount=47

Symbioz;36531 пише: ... трапився із моєю тіткою ще один випадок: вона разом із своїм чоловіком прийшла до Фокстроту придбати домашній кінотеатр, хотіли придбати такий щоб "читав все" :-). Професійний консультант нашого фокстрота впарив їм, за його словами "ВСЕЧИТАЮЧИЙ" кінотеатр, який в перший же день не захотів "читати" взятий в друга диск із фільмом (xvid).........Міг же ж "продавець-КОНСЛЬТАНТ" розповісти покупцеві про велику кількість варіацій форматів відео і про те що, певна кількість із них "читатись" не буде, а не запевняти у всемогутності домашнього кінотеатра.

Угу. Мені теж один продавець-консультант (Symbioz) продаючи інтернет (Інтертелеком) наобіцяв швидкість, якість і тд :) Так що, перш ніж критикувати інших продавців, працюйте над собою. І над якістю інтернету.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2009 22:08 #36779 від Symbioz

odin;36722 пише: Не можу не погодитись. Наскільки інтернет був чудовим, коли я підключався, настільки він зараз гамняний. Питання до Сімбіоза - чи можна компенсувати неналежно надані послуги або зменшенням платні, або збільшенням ліміту трафіку?

У відповідь тобі Одін, не можна - ти на акційному тарифі...:( А тобі півроку халявного інету нічого не значить? Проте, якщо й так, то ти можеш перейти на тарифний план, в якому будеш платити тільки за використані МБайти, при цьому втративши свою акцію, можеш розірвати договір. Єдине що можу запропонувати підключення послуги щодо перебору ліміту, якщо перебереш ліміт на певну кількість МБ, в наступному місяці отримаєш їх бехкоштовно. Докладніше на сайті Інтертелекому.А нарахунок компетентності, ти не правий - я давав ту інформацію, яку отримавав від техніків Інтертелекому, попередньо спитавши в них про те чи інше питання, а консультанти фокстроту навіть не здогадаються запитати когось компетентнішого за самого себе - це і склало певну недовіру. А техніки знають, що кажуть, але як і синоптики помиляються в датах...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 бер. 2009 19:46 #36926 від Symbioz
Добридень панове! Остання інформація від технарів із м.Хмельницький:1. Розширення каналу по існуючій базовій станції - відбудеться.2. Додатково для покращення рівня сигналу придбана базова станція, яка буде встановлена на будинку побуту, щоб покрити зону низького сигналу поблизу та поза залізничним вокзалом.Інофрмація надана технічною службою Інтертелекому 21.03.2009 р.Залишилось дочекатись...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 квіт. 2009 21:16 #37547 від Symbioz
Шановні панове! Дякуючи тим абонентам, які звертались до керівництва та до операторів Інтертелекому з приводу підняття швидкості, а також дякуючи нам - офіційним представникам ІТ в м.Шепетівка, здається нарешті вдалось добитись І-го етапу робіт - з понеділка, тобто з 13 квітня в Шепетівці на базовій станції будуть працювати техніки ІТ з приводу розширення каналу передачі даних. Згідно наказу по ІТ ці роботи повинні бути завершені до 15 квітня. Після цього будемо чекати ІІ - го етапу - встановлення додаткової базової станції.До речі, технгіки будуть працювати в нічний та ранковий періоди доби, тобто в ці чаи можливо не буде доступу до Інтернет. Вибачте за незручності.Дякую усім, хто підтримав нас та в кого вистачило терпіння зачекати цієї події.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 квіт. 2009 21:37 #37548 від Zelya
Та невже? Ато в мене з такою швидкыстю аська ледве запускаэться:ay:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 квіт. 2009 22:43 #37551 від Dj Os
Хе....можу лише привітати) Сподіваюсь відтепер користувачів на форумі також побільшає))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 квіт. 2009 11:40 #37563 від odin
відразу актуальне питання: хто знає як перепрошити нователівський модем під іншого провайдера? підозрюю скоро це буде актуально половині інтертелекомівцям

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів