инет от Интертелеком

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 бер. 2009 19:12 #36200 від Symbioz
Шановне паньство! Дозвольте вибачитись за дії Інтертелекому щодо обіцянок підтримання належної швидкості. Дійсно наразі інсує серйозна проблема в години пік - швидкість надто низька в порівнянні з тим що було 2-3 місяці тому. Проте в даний час ми, як і наші абоннети чекають розширення каналу, яке має відбутись в найближчий час разом із встановленням базової станції в м.Славута.Щодо тарифних планів, то з березня 2009 року з'явились два нові тарифні плани в яких відсутня абонплата. Революшн в якому 1МБ коштує 10 коп., і Революшн Найт в якому з 00-00 по 09-00 1МБ - 3 коп, з 09-00 по 00-00 1МБ - 20 коп. При підлкюченні абонент повинен на свій рахунок внести авансом 50 грн.В будь-якому випадку тарифні плани Інтертелекому в даний момент є найвигіднішими серед постачальників мобільного інтернету.
Додано о 19:08
Попереднє повідомлення було написане в 19:03
Розширення каналу має відбутись. Про це свідчить розширення каналів по обласним центрам, в т.ч. і м.Хмельницький. Техніки з Хмельницького кажуть, що обладнання є - чекають вказівки керівництва з Одеси.З.І. До речі пробачте що вчасно не відповідав - "образився на форум" - зникла моя тема в іншому розділі форуму.
Додано о 19:12
Попереднє повідомлення було написане в 19:08
Для пришвидшення вирішення питання щодо підвищення швидкості ми своїм абонентам радимо, звертатись зі скаргами щодо швидкості до керівництва Інтертелекому через сайт www.it.od.ua в розділі "Задать вопрос он-лайн".

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 бер. 2009 23:29 #36235 від neodix
Сьогодні написав туди (в інтер) листа зі скаргою, раджу і остальним це зробити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 бер. 2009 23:32 #36236 від Dj Os
Вибачайте але вже надоїло чекати коли у вас спарви налагодяться. Беру я мабуть пакет МТС тай буду сидіти на ЕДЖІ, там хоч знаєш за що платиш

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
03 бер. 2009 12:47 - 03 бер. 2009 12:57 #36252 від neodix
Сьогодні прийшла відповідь, якщо її так можна назвати,- стандартна отмазка-заготовка на любі питання. :confused:
Ув. абонент, на данный момент компания работает над улучшениемкачества покрытия сети. Относительно Ваших жалоб на качество покрытия,просим Вас зафиксировать заявку на сайте компании в разделе "Контакты",воспользовавшись вкладкой «Отзыв о проблемах с качеством сети» и повозможности напишите заявление в абон. зале. Благодарим за сотрудничество.
-- Уважаемый абонент, при повторной отправке письма в службу info_center, просьба использовать ответ на предыдущее письмо (Reply).
С уважением,info_center info_center@it.od.ua . Ну щож, напишу ще туди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 бер. 2009 23:04 #36336 від Symbioz
Та невже едж краще за цдма від ІТ, в нас тарифи все одно нижчі і швидкість все таки вища. На еджі в години пік ще гірше ніж в ІТ.Тим більше в нас два тарифи, в яких платиш тільки за використані МБ

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 бер. 2009 23:19 #36337 від Dj Os
Symbioz а вартість модему ти рахуєш?))) А тут взяв пакет, поклав 10 грн і користуйся по 5 коп за мегабайт)) Я не кажу що там вигідніше, просто в силу таких обставин для мене то вигідніше і вдень таки швидкість на еджі більша ніж у вас, вже міряли) Поставите нове обладнання тоді і поговорим)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 бер. 2009 14:33 #36349 від neodix

Dj Os;36337 пише: Symbioz Поставите нове обладнання тоді і поговорим)

В принципі правильне рішення, кількість абонентів росте що в свою чергу впливає на якість. На мій лист Інтер так і не відповів....а шкода, хотя їх там засипають по повній зі всієї України, так-що сумніваюсь що скоро щось зміниться. В мене наприклад за той місяць згоріло 300Мб які я не встиг використати із-за якості інету....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 бер. 2009 06:43 #36534 від Symbioz

Dj Os;36337 пише: Symbioz а вартість модему ти рахуєш?))) А тут взяв пакет, поклав 10 грн і користуйся по 5 коп за мегабайт)) Я не кажу що там вигідніше, просто в силу таких обставин для мене то вигідніше і вдень таки швидкість на еджі більша ніж у вас, вже міряли) Поставите нове обладнання тоді і поговорим)

Шановний Dj Os. Скажи будь-ласка, в якого оператора і на якому тарифі така приваблива ціна за 1 МБайт трафіку???

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 бер. 2009 14:10 #36555 від Dj Os
В МТС і Київстару) Кладеш 5 грн на добу і користуєшся по 5 коп мегабайт, а так як я використовую цей інтернет тільки тоді коли в дорозі а це буває 2-3 рази на місяць мене цілком влаштовує. На київстарі практично всюди едж і на протязі всієї дорози є покритя і якісна швидкість такщо нарікань немає)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 бер. 2009 18:52 #36658 від Петренко
Відповідь від Петренко у темі Re: инет от Интертелеком
Качество интернета Интертелекома с нового года - ужасное!!!Скорость нормальная только в будние дни и в рабочее время (с 8 до 17). Вечером и в выходные падает до "0" ! Обращался я в офис "Интертелекома" в г.Одесса, так их специалисты мне сказали что во всех обласных центрах они провели работы по улучшению связи, а в Шепетовке нет ихнего центра и специалистов, и все технические работы в нашем городе проводит посторонняя организация, на качество работы которой они повлиять не могут! Значит все от наших зависит и то, что нам советуют жаловаться в центр Интертелекома - это развод и отфутболивание! Я считаю, что какое имело право местное отделение Интертелекома подключать столько пользователей, если они не могут обеспечить соответствующую скорость? Все-таки должны же делаться какие-то элементарные рассчеты!Получается, что сработали непрофессионально и просто срубили капусты!Хотя я с радостью заплатил 600 гривен за модем, только бы иметь мобильный и скоростной интернет!Представители Шепетовского Интертелекома, вы подумайте, что если завтра прийдет в город другой провайдер (а вам на пятки сейчас наступает Пипелнет, Ютел, МТС и тот же Киевстар) и там будет качество выше, то все клиенты перейдут к ним. Вы пользуетесь тем, что пока нет у вас конкуренции, но это не надолго!Это все, как говорится, наболевшее. Но кроме как ругать, все-таки хочу вас поблагодарить , за то что вы все таки первые, кто принес нам в город эту новую технологию - СДМА , ведь за ней будущее! Так что не расстраивайте нас - ваших клиентов, и мы будем с радостью покупать у вас траффик. Тогда всем будет хорошо! PS. Вот такие противоречивые чувства вызывает у меня сегодняшний интернет от Интертелекома в г.Шепетовка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.195 секунд
0
репостів
0
репостів