Фринет

  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 16:28 #110179 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет
І до речі про
shepetivka.com.ua/forums/internet/83725-...html?start=40#108497
Людина прямо каже: "залишайся на укртелекомі".
Здається теорії заговору зовсім не у пана Вуйка в голові...
Тема заблокована.
  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 16:32 #110180 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет

Ingar пише: І до речі про
shepetivka.com.ua/forums/internet/83725-...html?start=40#108497
Людина прямо каже: "залишайся на укртелекомі".
Здається теорії заговору зовсім не у пана Вуйка в голові...


в пошуку людей на вконтакті просто введіть "Вовка Козачук" (він там один) і подивіться місце роботи...
Тема заблокована.
  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 16:37 #110181 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет

О В Островський пише:

Жодної образи на рахунок Вайнету я не помітив

Серйозно? То ти підтримуєш тезу на рахунок того, що вайнет це местечковий провайдер, який почав тягнути оптику лише через те що фрінет вирішив зайти? Може ти ще і скажеш, що фрінетнет взагалі перший оптику почав тягнути?


Еееммм... А ти хочеш сказати, що вайнет - всеукраїнський оператор? Чи може хоча б регіональний, як Х-сіті? Знову ж таки вуйко пояснив, що використав слово "местечковий" для порівняння масштабу.
А що дало старт для вайнета використовувати ПОН, спитай у кума, або напиши мені в ПП, якщо він тобі не каже.
Тема заблокована.
  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 16:42 #110182 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет

О В Островський пише: За Козачука дякую, що пояснив, не можна було це зробити місяць тому?

Ну знаєш... Якось у мене є інша робота, яка не стосується обговорення усіляких неадекватів.
Ага, і вибачте, що не проглядаю ваш (ваш - стосується пана Островського, а не Шепетівки) форум щохвилини.
Тема заблокована.
  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 16:59 #110184 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет

О В Островський пише:
Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Якщо ти такий чувак на фактах, то піди запитайся у свого фрінету скільки у них абонентів. Можливо трішки протрезвить.


Ой лишенько! Як же ж я цю фразу пропустив!
Сиджу, дивлюсь на офіційну інформацію про 120 000+ абонентів на Фрінеті і плАчу.........
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 груд. 2016 18:56 #110185 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Фринет

І до речі про
shepetivka.com.ua/forums/internet/83725-...html?start=40#108497
Людина прямо каже: "залишайся на укртелекомі".
Здається теорії заговору зовсім не у пана Вуйка в голові...

А ну да, працівник укртелекому радить переходити на фрінет і ні в якому разі на вайнет. Може поясниш чого б це?

сиджу, дивлюсь на офіційну інформацію про 120 000+ абонентів на Фрінеті і плАчу.........

Не треба тут маніпулювати, ліпше назви скільки шепетівських абонентів, поплачу з тобою.

Еееммм... А ти хочеш сказати, що вайнет - всеукраїнський оператор? Чи може хоча б регіональний, як Х-сіті?

Ти знаєш, таки регіональний, він представлений не лише в нашому місті.

А що дало старт для вайнета використовувати ПОН, спитай у кума, або напиши мені в ПП, якщо він тобі не каже.

Я якраз в курсі, бо слідкував за переговорами, які були до цього. Якщо будеш сильно дуже просити, то розкажу всім. ПОН був би і без фрінету, не потрібно собі лестити. У вас був шанс зайти без конкурентів, але самовпевненість і жадібність згубила.
І тепер я розумію звідки вуйко взагалі набрався тої дурні. Добре що хоч у тебе язик не повернувся розповідати, що Фрінет перший почав оптику вести.
Ти знаєш, до цього часу був значно кращої думки про вас, але тепер бачу, що помилявся. Ведете себе як діти ображені.
Тема заблокована.
  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 20:34 #110186 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет
Поїхали знову по пунктах:
Може нечемно так робити відносно Вовки Козачука, але от тобі маніпуляція: vk.com/vovka_kozathuk
Ще раз пишу: дивись місце роботи. Я не зобов'язаний відчитуватись за думки інших людей. Думаю це питання закрите.
Маніпуляція №2: на Фрінеті в Шепетівці за півроку роботи - близько в 5 разів менше, ніж у ВСЬОГО Вайнет, по всім містам за кілька років. От тобі цифри. Діли та множ.
Маніпуляція третя: Х-сіті - це регіональний провайдер (30к+), а Вайнет, при всій моїй повазі до хлопців, невеликий ПП-шник, представлений в 3 містах і десятку сіл.
І маніпуляція остання: Сиділо 2 жаби на березі ставка. Одна з них вирішила стрибнути у воду. Скільки жаб залишилось на березі? Одна? Ні, дві. Тому що вирішити і стрибнути - це дві великі різниці. Це до слова про ПОН на Вайнеті.
До теми переговорів Фрінету з Вайнетом - пиши, чого ж. Якось так формулюєш (знову ТИ маніпулюєш, а не я), ніби мені чогось там має бути соромно. Хоча я там участі не приймав.
А от на рахунок Вуйка - ти знову використовуєш свої незрозумілі здогадки і .... ну прямо хз що ще. Неупередженість - не твій коник. Я його жодного разу в очі не бачив. Спілкувалися лише в ПП на цьому ж форумі. Можеш почитати нашу переписку.
І так, мені образливо. Сподіваюсь ти висловлюєш свою особисту, заангажовану думку, а не думку Сергія, Вовки, Вадима чи ще когось з них.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 груд. 2016 21:42 - 23 груд. 2016 21:44 #110187 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Фринет

Поїхали знову по пунктах:
Може нечемно так робити відносно Вовки Козачука, але от тобі маніпуляція: vk.com/vovka_kozathuk
Ще раз пишу: дивись місце роботи. Я не зобов'язаний відчитуватись за думки інших людей. Думаю це питання закрите.

На момент як я робив скрін, в профілі згадок про місце роботи не було. Якщо ти не помітив, я тобі подякував за те що нарешті прояснив що це не ваш співробітник. Але факт залишаєтсья фактом - з якогось дива він топить за вас і проти вайнету. Я тебе просто запитав чи є у тебе пояснення цього факту? Хто пустив чутки що вайнет ріже кабелі укртелекому?

Маніпуляція №2: на Фрінеті в Шепетівці за півроку роботи - близько в 5 разів менше, ніж у ВСЬОГО Вайнет, по всім містам за кілька років. От тобі цифри. Діли та множ.

Знову ти ухиляєшся від відповіді. Починаєш тут будувати складні конструкції. Я сказав, що абонентів саме ПОНу в Шепетівці у вас менше ніж на Вайнеті. Правда чи ні? Скажи одним словом без оцих багатослівних речень не по темі.

Маніпуляція третя: Х-сіті - це регіональний провайдер (30к+), а Вайнет, при всій моїй повазі до хлопців, невеликий ПП-шник, представлений в 3 містах і десятку сіл.

От я тебе за язика не тягнув, ти сказав, що провайдер не тягне на регіонального, але потім сам визнав, що він працює не в одному місті. За визначенням він вже є регіональним. Я не порівнював його тут з ікс сіті.

І так, мені образливо. Сподіваюсь ти висловлюєш свою особисту, заангажовану думку, а не думку Сергія, Вовки, Вадима чи ще когось з них.

А хлопцям з вайнету думаєш не образливі оці випадки вуйка? Їх ти не бачиш, а коли тобі у відповідь наводять прикладу чому ти не правий, то бульку носом пускаєш. Я висловлюю свою думку, вона не більше заангажована твоєї. Хай я буду тричі заангажований, але чомусь тобі не вистачає аргументів заперечити наведені мною данні.

До теми переговорів Фрінету з Вайнетом - пиши, чого ж. Якось так формулюєш (знову ТИ маніпулюєш, а не я), ніби мені чогось там має бути соромно. Хоча я там участі не приймав.

Ще скажи, що ти не в курсі питань які там піднімались. Якщо Колесник буде не проти обов'язково напишу, щоб люди розуміли, що тут дещо більше ніж просто конкуренція.
В підсумку ніхто вас на форумі не чіпав, вуйко тут безкоштовно займався агітацією на адресу вашого провайдеру, але потім Остапа понесло і він почав розповідати казки про конкурентів. А ти ще і підтримав весь той брєд, що він тут задвигав. Мені байдуже скільки разів ти мене назвеш заангажованим, повір мене вже ангажували куди тільки не лінь, мене це мало турбує. Якщо ти справді хочеш переконати людей в своїй правоті, то наводь факти та цифри, а якщо не в змозі за них відповісти, то ліпше мовчи. Бо реально смішно як такий потужний та великий всеукраїнський провайдер зтікає жовчю на "невеличкого ппшника"
Останнє редагування: 23 груд. 2016 21:44 ким Dj Os.
Тема заблокована.
  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
24 груд. 2016 01:54 - 24 груд. 2016 01:57 #110188 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет

Я тебе просто запитав чи є у тебе пояснення цього факту? Хто пустив чутки що вайнет ріже кабелі укртелекому?

Я не зобов'язаний відчитуватись за думки інших людей

Про чутки - на мене натякаєш, Шерлок? До речі, детективе, погортай його стрічку, побачиш за кого він НЕ топить.

Знову ти ухиляєшся від відповіді. Починаєш тут будувати складні конструкції. Я сказав, що абонентів саме ПОНу в Шепетівці у вас менше ніж на Вайнеті. Правда чи ні? Скажи одним словом без оцих багатослівних речень не по темі.

Проблеми з арифметикою? Ти ж в курсі кількості їхньої абонбази. Реальні цифри називати не маю ні морального (перед Колесниками) ні професйного права. Одним словом? - Ні.

От я тебе за язика не тягнув, ти сказав, що провайдер не тягне на регіонального, але потім сам визнав, що він працює не в одному місті. За визначенням він вже є регіональним. Я не порівнював його тут з ікс сіті.

120k => 30k => зависимо цифру до, припустимо, 10к. Відчуваєш різницю? Національний - регіональний - місцевий. Як казав один класик: "Шо не ясно?". Чи з логікою теж проблеми?

А хлопцям з вайнету думаєш не образливі оці випадки вуйка? Їх ти не бачиш, а коли тобі у відповідь наводять прикладу чому ти не правий, то бульку носом пускаєш. Я висловлюю свою думку, вона не більше заангажована твоєї. Хай я буду тричі заангажований, але чомусь тобі не вистачає аргументів заперечити наведені мною данні.

Які випадки? Які бульки? Які дані? Де вони всі??? Знову перекручуєш. Процитуй від себе хоча б одне речення з конкретними даними, не водоварінням.

Ще скажи, що ти не в курсі питань які там піднімались. Якщо Колесник буде не проти обов'язково напишу, щоб люди розуміли, що тут дещо більше ніж просто конкуренція.

Звичайно в курсі. Буду дуже радий, коли ти опишеш ситуацію.

Якщо ти справді хочеш переконати людей в своїй правоті, то наводь факти та цифри, а якщо не в змозі за них відповісти, то ліпше мовчи.

Здається в моїх дописах значно більше цифр та фактів. Конкретних, а не "в рази більше", "лише на папері", "регіональний - місцевий", "дулі в кишені" і "бульки з носа".

реально смішно як такий потужний та великий всеукраїнський провайдер зтікає жовчю на "невеличкого ппшника"

А тепер наведи цитату, в якій зтікаю жовчу саме до Вайнета, а не до тебе

В сухому залишку, жовчю якраз ти бризкає на всі сторони. Жодної образи, крім тих, які у твоїй уяві, в сторону Вайнета я не побачив. Ніяких почуттів, крім дружніх, до всіх працівників Вайнета я не маю (хоча це не твоя справа, а моя з ними). А ти поводишся як теля, що побачило червону ганчірку. "Вайнет місцевий провайдер" і все - тумблер "Раціональне та адекватне мислення" - у положенні "Вимкнено".
Останнє редагування: 24 груд. 2016 01:57 ким Ingar.
Тема заблокована.
  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
24 груд. 2016 02:01 #110189 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Фринет

Я тебе просто запитав чи є у тебе пояснення цього факту? Хто пустив чутки що вайнет ріже кабелі укртелекому?

Я не зобов'язаний відчитуватись за думки інших людей

Про чутки - на мене натякаєш, Шерлок? До речі, детективе, погортай його стрічку, побачиш за кого він НЕ топить.

Знову ти ухиляєшся від відповіді. Починаєш тут будувати складні конструкції. Я сказав, що абонентів саме ПОНу в Шепетівці у вас менше ніж на Вайнеті. Правда чи ні? Скажи одним словом без оцих багатослівних речень не по темі.

Проблеми з арифметикою? Ти ж в курсі кількості їхньої абонбази. Реальні цифри називати не маю ні морального (перед Колесниками) ні професйного права. Одним словом? - Ні.

От я тебе за язика не тягнув, ти сказав, що провайдер не тягне на регіонального, але потім сам визнав, що він працює не в одному місті. За визначенням він вже є регіональним. Я не порівнював його тут з ікс сіті.

120k => 30k => зависимо цифру до, припустимо, 10к. Відчуваєш різницю? Національний - регіональний - місцевий. Як казав один класик: "Шо не ясно?". Чи з логікою теж проблеми?

А хлопцям з вайнету думаєш не образливі оці випадки вуйка? Їх ти не бачиш, а коли тобі у відповідь наводять прикладу чому ти не правий, то бульку носом пускаєш. Я висловлюю свою думку, вона не більше заангажована твоєї. Хай я буду тричі заангажований, але чомусь тобі не вистачає аргументів заперечити наведені мною данні.

Які випадки? Які бульки? Які дані? Де вони всі??? Знову перекручуєш.

Ще скажи, що ти не в курсі питань які там піднімались. Якщо Колесник буде не проти обов'язково напишу, щоб люди розуміли, що тут дещо більше ніж просто конкуренція.

Звичайно в курсі. Буду дуже радий, коли ти опишеш ситуацію.

Якщо ти справді хочеш переконати людей в своїй правоті, то наводь факти та цифри, а якщо не в змозі за них відповісти, то ліпше мовчи.

Здається в моїх дописах значно більше цифр та фактів. Конкретних, а не "в рази більше", "лише на папері", "регіональний - місцевий", "дулі в кишені" і "бульки з носа".

реально смішно як такий потужний та великий всеукраїнський провайдер зтікає жовчю на "невеличкого ппшника"

А тепер наведи цитату, в якій зтікаю жовчу саме до Вайнета, а не до тебе

В сухому залишку, жовчю якраз ти бризкає на всі сторони. Жодної образи, крім тих, які у твоїй уяві, в сторону Вайнета я не побачив. Ніяких почуттів, крім дружніх, до всіх працівників Вайнета я не маю (хоча це не твоя справа, а моя з ними). А ти поводишся як теля, що побачило червону ганчірку. "Вайнет місцевий провайдер" і все - тумблер "Раціональне та адекватне мислення" - у положенні "Вимкнено".

П.С.

тут дещо більше ніж просто конкуренція

Відкрий таємницю, га? Назви одним словом що це таке? Можеш на вушко в ПП, якщо соромишся.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.147 секунд
0
репостів
0
репостів