X-link

Більше
03 січ. 2014 19:09 #88894 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link
можливо і другий інтернет добрий
а мені Xlink подобаэться..тема була створена (хто такий икслинк і чи добрий)..мені подобається

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 19:09 - 03 січ. 2014 19:11 #88895 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

PAMIDORVIP пише: в місті краще wi-fi -це однозначно(якщо немає змоги підключити провідний)

Хм... Не кожен готовий штуку гривень викинути на обладнання для вафлі. За ці гроші уже можна й шнурка дотягнути. Тим більше що привязка до антени позбавляє вайфай головної "фішки" - мобільності. Провід, чи телефон виходить вигідніше. Ну і (вибачте - ще раз напишу це страшне слово) - інтертелекомовський модем з підключенням і 50 грн. на рахунку коштує 200 грн.
Останнє редагування: 03 січ. 2014 19:11 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:11 - 03 січ. 2014 19:12 #88896 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

lamer85 пише:

PAMIDORVIP пише: в місті краще wi-fi -це однозначно(якщо немає змоги підключити провідний)

Хм... Не кожен готовий штуку гривень викинути на обладнання для вафлі. За ці гроші уже можна й шнурка дотягнути. Тим більше що привязка до антени позбавляє вайфай головної "фішки" - мобільності. Провід, чи телефон виходить вигідніше.

я ж говорю якщо немає можливості провести через провід...да і не штука гривень...на скільки я знаю 600 грн підлючення +місяць безкоштовно..хоча можу помилятися-давно підключав
Останнє редагування: 03 січ. 2014 19:12 ким PAMIDORVIP.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:14 #88897 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link
це лише моя думка..ну для мене интертелеком в місті не підходить ..всього 1 гиг на день..а так як я граю в ігри онлайн то в інтертелекомі пінги не гуд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 19:15 #88898 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

kolbasnik пише: так неспорю мо же вони й шарашкіна контора але по якості набагато краще працюють за твій ІНТЕРТЕЛЕКОМ . продавай свої модеми по селам. і ремонтуй модеми свого офіційного провайдера. якшо до поносу тобі незвикати то все з тобою зрозуміло

О. Один уже поплив. :evil:
Модеми я не продаю - у мене їх нема просто. Можу час від часу на замовлення привезти 1-2. Офіційного провайдера? :blink: Я що - футбольна збірна, що у мене офіційний провайдер має бути? B)
Ремонтую я все - модема принесли просто тому, що інтертелеком його по гарантії ремонтувати не захотів. Ось і все. Дихайте глибше :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 19:18 #88899 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

PAMIDORVIP пише: це лише моя думка..ну для мене интертелеком в місті не підходить ..всього 1 гиг на день..а так як я граю в ігри онлайн то в інтертелекомі пінги не гуд

Спору нєт - для ігрушок він не годиться. Я ж писав - для роботи - саме то. А от все інше... Якби був кращий варіант - 300 лєт би він мені не здався. Але треба було і-нет, а всі інші варіанти занадто дорого виходили.
Ці користувачі подякували: PAMIDORVIP

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:18 #88900 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link
інтертелеком тоже добрий но швидкість ,пінги і обсяг даних на день бажає бути кращим

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:20 #88901 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

lamer85 пише:

PAMIDORVIP пише: це лише моя думка..ну для мене интертелеком в місті не підходить ..всього 1 гиг на день..а так як я граю в ігри онлайн то в інтертелекомі пінги не гуд

Спору нєт - для ігрушок він не годиться. Я ж писав - для роботи - саме то. А от все інше... Якби був кращий варіант - 300 лєт би він мені не здався. Але треба було і-нет, а всі інші варіанти занадто дорого виходили.

для роботи,для відеороликів,почитати новини 100% хороший..
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 21:47 - 03 січ. 2014 21:48 #88902 від Lego
Відповідь від Lego у темі X-link
Ну вы чуваки и даете прикурить :huh:
Пока обсудили, то все переругались :lol: :lol: :lol:
Типичный холивар ;)

А ведь можно было просто написать:
1. Если есть возможность тянуть кабель - тяни. Это самый крутой вариант.
2. Если нет возможности, узнай, есть ли какой-нибудь вай-фай провайдер в твоем районе. Если есть - спроси об легальности/стабильности работы.
3. Если ничего из вышеперечисленного нет - интертелеком твой выбор.
4. Подумай и спроси себя - какая скорость тебе нужна? Может тебе третьего варианта за глаза хватит. И по идее этот шаг нужно сделать первым ;)
Хотя, слишком быстрого интернета никогда не бывает :lol:
Останнє редагування: 03 січ. 2014 21:48 ким Lego.
Ці користувачі подякували: kolbasnik, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 січ. 2014 00:36 #89026 від Kolya43
Відповідь від Kolya43 у темі X-link
Доброго дня!
Якщо це комусь допоможе у вирішенні питання підключення до WI-FI "провайдерів" (офіційних чи не офіційних) не важливо. А саме не на багато, але всеж зменьшить суму підключення (в залежності до кого будете підключатись, сума економії може бути від 150 до 300гр). То можу запропонувати WI-FI обладнання як 2.4 та 5 Ггц діапазонів (таке саме яким вони Вас підключали б) з безкоштовною доставкою до м.Шепетівка та м.Славута. Знаю точно X-link, сіті та "підпільні" погодяться, що Ви підключитись з своїм обладнанням (бо ВОНИ отримають клієнта). У інтертелекому та вінету потрібно уточнювати. Кого зацікавило пишіть - cockchafer1@mail.ru, або в лічку. А ще хочу сказати, що не треба всеж "насідати" на якість інтертелекому - вони теж вже запустили свій WI-FI-доступ (в Шепетівці вже на всіх 3-х БС - тобто накрили дуже велику площину) і з тарифами дуже дуже добрими, а саме безлімітні пакети до 5 МБіт/сек - 45грн/30 днів (також 25 грн/7 днів, 5 грн/24 години, 1 грн/1 година). Ніхто інший по WI-FI вам краще не запропонує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів