X-link

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 18:56 #88884 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

Dj Os пише: Хлопці не сваріться, ваш X-link в будь якому разі нікому не потрібен поки є Winet. Купите свої канали, зробите нормальний білінг та офіс, тоді і можна думати чи до вас підключатись. А поки шо ви такий провайдер як і я...я тоже по вайфаю сусіду нету даю, то шо я також провайдер?)))

Ах ото воно шо! :)
Я думав то якась серйозна кантора - а виявилось я ненароком таки вгадав - "вайвайщики-подпольщики". Від того і поносу стільки в мій бік. Ну нам не звикати. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 18:57 #88885 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

Dj Os пише: Хлопці не сваріться, ваш X-link в будь якому разі нікому не потрібен поки є Winet. Купите свої канали, зробите нормальний білінг та офіс, тоді і можна думати чи до вас підключатись. А поки шо ви такий провайдер як і я...я тоже по вайфаю сусіду нету даю, то шо я також провайдер?)))

чого це він наш?я до інтернета ніякого відношення немаю..просто розказав чим я користуюся і що краще..я працюю зовсім іншому направленні....роблю фігури з гіпсу..можливо комусь треба звертайтесь..ціни в 2 -3 раза дешевші чим у магазинах..підвазонники,копілки і т.д.ось зразки моїх робіт..підвазонник ше не покрашений..тільки вчора зробив пару штук..вибачаюсь за флейм
Долучення:
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 18:57 #88886 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі X-link
Ну і де тут хоч слово про X-Link?
ви назву теми уважно читали перед тим як відповідати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 18:59 #88887 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

PAMIDORVIP пише: ціни в 2 -3 раза дешевші чим у магазинах..підвазонники,копілки і т.д.ось зразки моїх робіт..підвазонник ше не покрашений..тільки вчора зробив пару штук..вибачаюсь за флейм

А хтось тут ше мене напрягав за модеми :P
Якби автор замітки зразу сказав що біля нього є проводний інтернет нормальний (у сусіда принаймні є точно) - то ні про які модеми я б не писав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 січ. 2014 19:02 #88888 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі X-link

чого це він наш?я до інтернета ніякого відношення немаю.

ну ти почав тут ліцензіями світити...я логічно припустив шо ти і є представник ікслінку

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:02 #88889 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

lamer85 пише:

PAMIDORVIP пише: ціни в 2 -3 раза дешевші чим у магазинах..підвазонники,копілки і т.д.ось зразки моїх робіт..підвазонник ше не покрашений..тільки вчора зробив пару штук..вибачаюсь за флейм

А хтось тут ше мене напрягав за модеми :P
Якби автор замітки зразу сказав що біля нього є проводний інтернет нормальний (у сусіда принаймні є точно) - то ні про які модеми я б не писав.

нікого не напрягав..я просто сказав що інтертелок не кращий за вай фай як для мене...в мене є те і те..інтертелеком мене виручає лише в селі..і в місті краще wi-fi -це однозначно(якщо немає змоги підключити провідний)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 19:03 #88890 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

kolbasnik пише: Ну і де тут хоч слово про X-Link?
ви назву теми уважно читали перед тим як відповідати?

Я так зрозумів, що Х-Link це і проводний провайдер і по вафлі працює. Типу як Укртелеком. Тіпа - серйозний провайдер ще один зявився. А Dj Os уже виклав усью правдоньку - шарашкіна кантора. :S Я чисто випадково повязав їх з вайфайщиками зі старкону. А в виявилось вгадав :cheer:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:03 #88891 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

Dj Os пише:

чого це він наш?я до інтернета ніякого відношення немаю.

ну ти почав тут ліцензіями світити...я логічно припустив шо ти і є представник ікслінку

ні я не представник..просто коли мені його підключали я попросив показати мені ліцензію і зробив копію..ось і все

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:04 #88892 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі X-link
Хлопці не сваріться, ваш X-link в будь якому разі нікому не потрібен поки є Winet. Купите свої канали, зробите нормальний білінг та офіс, тоді і можна думати чи до вас підключатись. А поки шо ви такий провайдер як і я...я тоже по вайфаю сусіду нету даю, то шо я також провайдер?)))

ваші натяки некоректні та по дітячому наївні. я повторююсь я ніякого відношення до ИКС-ЛІНКУ немаю я є пролстим споживачем. працюю я на Шепетівському мясокомбинаті. мешкаю в районі 5ї школи. доречі в мене швагро теж провайдер бо в нього ОГО на три хати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 19:08 #88893 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі X-link
Я так зрозумів, що Х-Link це і проводний провайдер і по вафлі працює. Типу як Укртелеком. Тіпа - серйозний провайдер ще один зявився. А Dj Os уже виклав усью правдоньку - шарашкіна кантора. Я чисто випадково повязав їх з вайфайщиками зі старкону. А в виявилось вгадав

так неспорю мо же вони й шарашкіна контора але по якості набагато краще працюють за твій ІНТЕРТЕЛЕКОМ . продавай свої модеми по селам. і ремонтуй модеми свого офіційного провайдера. якшо до поносу тобі незвикати то все з тобою зрозуміло

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.157 секунд
0
репостів
0
репостів