X-link

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 14:26 #88873 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

kolbasnik пише: ТІЛЬКИ НЕ ІНТЕРТЕЛЕКОМ))) неповторюйте моїх помилок друзі

Ну не знаю - у мене на роботі інтертелеком - і нормально. Для роботи більшого і не треба. І це притому що я кожного дня щось скачую - як не прошивки, то даташити чи мануали - а воно не мало важить. А зараз у Шепетівці вони запустили другу чергу - так там швидкість така ж як і у більшості вайфайних провайдерів (до 14 МБіт - дивимся Осьо ). Принаймні теоретично. Всі у кого я за останній час налаштовував цей інтернет мали з ним проблеми лише з власної вини - запихнуть модема у системний блок, який ледь не у погрібі стоїть - і чекають нормальної швидкості. Сам спостерігав таку "несправність" - поки користувач не сидить за компом - швидкість нормальна, відео йде без питань. Тільки сів - зразу впала до 5 кбіт. Шо за фігня? :blink: А він модема вставив у системник під столом - сідає і накриває модема коліном - швидкість, звичайно ж, моментально падає, аж до розриву звязку. А все вирішується просто - USB подовжувач за 5 грн. і почепити модема біля вікна - от вам і швидкість. Навіть антен ніяких не треба купувати. :)
Це не агітація за оператора - це натяк на те, що рівні руки - і можна з будь-яким оператором працювати нормально.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 14:40 - 03 січ. 2014 14:41 #88874 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

lamer85 пише:

kolbasnik пише: ТІЛЬКИ НЕ ІНТЕРТЕЛЕКОМ))) неповторюйте моїх помилок друзі

Ну не знаю - у мене на роботі інтертелеком - і нормально. Для роботи більшого і не треба. І це притому що я кожного дня щось скачую - як не прошивки, то даташити чи мануали - а воно не мало важить. А зараз у Шепетівці вони запустили другу чергу - так там швидкість така ж як і у більшості вайфайних провайдерів (до 14 МБіт - дивимся Осьо ). Принаймні теоретично. Всі у кого я за останній час налаштовував цей інтернет мали з ним проблеми лише з власної вини - запихнуть модема у системний блок, який ледь не у погрібі стоїть - і чекають нормальної швидкості. Сам спостерігав таку "несправність" - поки користувач не сидить за компом - швидкість нормальна, відео йде без питань. Тільки сів - зразу впала до 5 кбіт. Шо за фігня? :blink: А він модема вставив у системник під столом - сідає і накриває модема коліном - швидкість, звичайно ж, моментально падає, аж до розриву звязку. А все вирішується просто - USB подовжувач за 5 грн. і почепити модема біля вікна - от вам і швидкість. Навіть антен ніяких не треба купувати. :)
Це не агітація за оператора - це натяк на те, що рівні руки - і можна з будь-яким оператором працювати нормально.

швидкість у мене 1 мб на интертелекоме..ролики в ютубі без проблем можна подивитися а от фільми ні..ну і на ньому нічого ненакачаєшся так як ліміт на день 1 гиг..і модем не підстолом а в ноуті,ноут дуже добрий(новенький і потужний)
Останнє редагування: 03 січ. 2014 14:41 ким PAMIDORVIP.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 16:45 - 03 січ. 2014 16:45 #88875 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

PAMIDORVIP пише: швидкість у мене 1 мб на интертелекоме..ролики в ютубі без проблем можна подивитися а от фільми ні..ну і на ньому нічого ненакачаєшся так як ліміт на день 1 гиг..і модем не підстолом а в ноуті,ноут дуже добрий(новенький і потужний)

У мене знайомі змінили на тарифний план - там у них є "Безлімітний" за 100 грн. в місяць - качають фільми аж гай шумить :) По грошах майже те ж що і по "Вільному доступу" виходить.
Останнє редагування: 03 січ. 2014 16:45 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 17:15 #88876 від HUTIN
Відповідь від HUTIN у темі X-link
уже позно агитировать за интертелеком, уже имею то шо имею работает нормально за день он 25 гиг скачал без проблем, онлай кино смотрю и главное игры не лагают даже када качал. ну иногда в контакте видео трмозилось када торент качал а так всё ок

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 17:17 #88877 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

HUTIN пише: уже позно агитировать за интертелеком, уже имею то шо имею работает нормально за день он 25 гиг скачал без проблем, онлай кино смотрю и главное игры не лагают даже када качал. ну иногда в контакте видео трмозилось када торент качал а так всё ок

Ну тоді ВІТАЄМО! :woohoo:
Доречі - ні вас, ні когось іншого ніхто нікуди не агітував. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 17:42 #88878 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі X-link
і можна з будь-яким оператором працювати нормально.
Любий друже) а чи можна з інтертелекома грати ігри нормально? в кожного свої потреби. і для мене цей оператор самий найгірший. системник я під столом неставлю з самого першого дня як у мене є комп. юсб подовжувач я купував відразу разом із модемом. і несудіть людей по собі будьласка. як шо в вас ну дуже ПРЯМІ РУКИ то не тра думати шо в когось гірші. і в загалі ви пробували Х- ЛІНК? мабуть ні. а так яро його тут гадите ви є некомпитентними в цьому питанні ви захищаєте інтертелеком бо маєте з нього вигоду. ви посилаєтесь на своїх знайомих а я сам пробував цей тариф за 100 грн. 1 гіг на день дають . і качати на ньому шоб АЖ ГАЙ ШУМІВ??? LOL LOL LOL/ зараз скачати кіно в нормальній якості одного гіга то є замало. один великий плюс в цьго тарифа який мені сподобався то є автовимикач. коли ваш гіг на сутки закінчітся вас просто вимикають. і це є добре бо на старому тариф плані я частенько спалював гроші. я погожусь що в кожного оператора є свої плюси. наприклад коли я на футболі отримав траву і змушений був 20 днів провести в лікарні... то модемчік з інтертелекома мене дуже виручив з ноутом в лікарні було не так скучно.
якшо хочете бути обьєктивним спочатку спробуйте Х-ЛІНК та ІНТЕРТЕЛЕКОМ. зробіть тест поставте на закачку одне те й саме кіно на Х-ЛІНК ТА НА ІНТЕР Т. ПОБАЧИТЕ РІЗНИЦЮ) зайдіть в гру спочатку на інтер т а потім на Х-лінк і знов побачите різницю. інтертелеком програє майже по всім параметрам. так в нього є плюси але їх дуже замало
Ці користувачі подякували: PAMIDORVIP

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 18:01 #88879 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

kolbasnik пише: а так яро його тут гадите ви є некомпитентними в цьому питанні ви захищаєте інтертелеком бо маєте з нього вигоду. ви посилаєтесь на своїх знайомих а я сам пробував цей тариф за 100 грн. 1 гіг на день дають

Ви, рідненький, перегрілись (чи перемерзли) чи що? :blink: Кого і де я тут "гадив"? Я навпаки казав підключатись і то якнайшвидше, якшо є така можливість. І якщо хи-лінк, чи ще який з провайдерів завітає на нашу вулицю і запропонує тариф вигідніший за "ОГО" - я перший до нього підключусь. :) Вам так хочется посваритись, чи що? Сам придумав собі "ворога", і сам же з ним і воює. :silly:
Я не просто посилаюсь на знайомих - я тільки що завершив ремонт їнього модему - і от цілий день сижу з нього в інтернеті. Нема ніяких обмежень у 1 гіг. У тому плані що на МОЄМУ робочому модемі - є (5 грн. в день і 1 гіг). А тут - качай сіки влізе. Чи ви думаєте я вас обманюю? Для чого це мені? :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 18:39 #88880 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі X-link
Дивлячись де живете. Якщо центр міста - краще проводний. Якщо приватний сектор - не пошкодуйте грошей і проведіть стаціонарний телефон, після чого підключіть "ОГО". Вайфайщики працюють на напівпобутовому обладнанні, так що роботи стабільної не чекайте (якщо не вірите - попитайте у тих хто на Верховині підключався до однієї з таких кантор). Особливо якщо відстань до точку доступу більше 1 км. З 3G інтернету (evdo rev.A швидкість до 3,1 МБіт, уже працює і rev.B - там взагалі 14 Мбіт швидкість) у нас доступний і нормально працює тільки Інтертелеком. У Київстару 3G ніколи не було, і зявиться він у них не раніше 2015 року. У них є ПАКЕТ за назвою 3G, але то звичайний GPRS (швидкість 112 кбіт) який працює ЧЕРЕЗ 2.5G мережу, яку ми всі називаємо GSM. Назвати пакет можна хоч 10G. Якщо потрібен модем Інтеретелекому - звертайтесь - 250 грн. з підключенням + 50 грн. на рахунку зразу. Модеми нові - дешевше не знайдете. Уже 5 штук у нас в Шепетівці продав. Найдальше де працює - це село Лозичне - відео з ютуба тягне.
я неперегрівся шановний. уважно перечитайте свій пост. ви ствержуєте що ( Вайфайщики працюють на напівпобутовому обладнанні, так що роботи стабільної не чекайте (якщо не вірите - попитайте у тих хто на Верховині підключався до однієї з таких кантор).) ХОЧА самі непробували цього інету. знов іде посилання на якихось там знайомих. потім УВАГА) рекламуєте свій інтертелеком(Якщо потрібен модем Інтеретелекому - звертайтесь - 250 грн. з підключенням + 50 грн. на рахунку зразу. Модеми нові - дешевше не знайдете. Уже 5 штук у нас в Шепетівці продав.) і потім стверджуєте що ви нікому нічого ненавьязуєте? я повторююсь - ЩО ВИ Є НЕКОМПИТЕНТНИМ В ЦЬОМУ ПИТАННІ. продавайте свої модеми по селам. з вашими прямими руками разом.
я є простим користачем. в цю тему зайшов то му що питання вибору оператора інтернету цього року було для мене дуже важливим. я ніяким чином непричасний до будь яких операторів. просто хотілося допомогти з вибором.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 січ. 2014 18:47 #88882 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі X-link
Хлопці не сваріться, ваш X-link в будь якому разі нікому не потрібен поки є Winet. Купите свої канали, зробите нормальний білінг та офіс, тоді і можна думати чи до вас підключатись. А поки шо ви такий провайдер як і я...я тоже по вайфаю сусіду нету даю, то шо я також провайдер?)))
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2014 18:50 #88883 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі X-link

kolbasnik пише: ви ствержуєте що ( Вайфайщики працюють на напівпобутовому обладнанні, так що роботи стабільної не чекайте (якщо не вірите - попитайте у тих хто на Верховині підключався до однієї з таких кантор).)

Ну і де тут хоч слово про X-Link? :blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.197 секунд
0
репостів
0
репостів