X-link

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 січ. 2014 19:46 #88857 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі X-link
HUTIN, дотриндися до бану, школяр))
PAMIDORVIP, початок дії ліцензії листопад 2012 року)) а до цього скільки років без ліцензії діяли?)) але тим не менш вітаю, ше один легальний вай-фай провайдер то є гут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 січ. 2014 19:53 - 02 січ. 2014 19:59 #88859 від HUTIN
Відповідь від HUTIN у темі X-link

Dj Os пише: HUTIN, дотриндися до бану, школяр))
PAMIDORVIP, початок дії ліцензії листопад 2012 року)) а до цього скільки років без ліцензії діяли?)) але тим не менш вітаю, ше один легальний вай-фай провайдер то є гут


почему ты мне угрожаешь? ты кто тут такой, только на всех нападаешь - бендеровец наверное.

и кому от того что ребята работали даже без лицензии было плохо? надо же кагто начинать, вот насбирали видимо денег и купили лицензию.
извини но мне кажеца шо ты рекламируешь винет и интертелеком, наверное платят как у вас на майдане
Останнє редагування: 02 січ. 2014 19:59 ким HUTIN.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 січ. 2014 20:02 #88860 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

Dj Os пише: HUTIN, дотриндися до бану, школяр))
PAMIDORVIP, початок дії ліцензії листопад 2012 року)) а до цього скільки років без ліцензії діяли?)) але тим не менш вітаю, ше один легальний вай-фай провайдер то є гут

я не знаю що було раніше..але ліцензія у них є точно,коли я підключавс вже була

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 січ. 2014 20:27 - 02 січ. 2014 20:33 #88861 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі X-link
всем привет
я 3 года был на ого. интернет оч плохой. долго с ними ругалса. даж в Киев звонил много раз но ничего непомогло. отказалса от телефона . долго искал другого провайдера.(район 5й школы) посоветовали интертелеком. купил новый модем подключился и... понял что на ого было лучше.потом кум подключил себе вай фай так называемый X-link. я попробовал. всё просто летает в танках пинг 30-50 на ого был 100+ про закачку фильмов врать небуду ибо я их некачаю никогда. смотрю всё онлайн. а в игры играть одно удовольствие. играю в WOT DOTA2 всё просто летает. на ого всё было печально на интертелекоме просто ужасно. 1гиг выделяемый на сутки улетал оч быстро. играть невозможно. качать невозможно. фильмы онлайн грузятса ну очень долго.
если нет в районе нормального ОГО то X-link это лучший вариант. но только не интертелеком.модем для интертелеком отдал напарнику с работы он живёт в Судилкове. говорит ему хватает. жена занимаетса эйвоном а он только ставки ставит на фаворите и всё.
Останнє редагування: 02 січ. 2014 20:33 ким kolbasnik. Причина: помилка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 січ. 2014 21:55 #88863 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі X-link
Слухайте, досить тут палитись, і так всі зрозуміли, де ви (чи точніше ти) працюєте. Ліцензію получили, молодці, ше лишилось канали свої купити, а не тирити у інших провайдерів. Тоді може і я вас буду рекомендувати, а поки шо X-link підпільна кантора, з сумнівним майбутнім і методами розкрутки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 січ. 2014 22:29 #88865 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі X-link

Dj Os пише: Слухайте, досить тут палитись, і так всі зрозуміли, де ви (чи точніше ти) працюєте. Ліцензію получили, молодці, ше лишилось канали свої купити, а не тирити у інших провайдерів. Тоді може і я вас буду рекомендувати, а поки шо X-link підпільна кантора, з сумнівним майбутнім і методами розкрутки.

я працюю близько не в цій сфері)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 січ. 2014 00:06 #88867 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі X-link
Ахахахах, найбільше вбив пост про " ты кто тут такой, только на всех нападаешь - бендеровец наверное". За якісь інету сказати нічого не можу, за ліцензію -- навпаки молодці. З іншого боку нехай краще наші заробляють, ніж хтось проведе все місто кабелем і платитимуть в якийсь Київ чи ще кудись, хоч якийсь % грошей залишиться в місті.
Ці користувачі подякували: Dj Os, PAMIDORVIP, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 січ. 2014 00:22 #88869 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі X-link
А чого всі так гадять ОГО? Не вірю, що не допомагає дзвінки на Київ, особисто мені завжди допомагало, не в той самий день, а на слідуючий чи через день точно допомагало.
За пінг, якщо не качати і не мати гавна на компі то пінг там не такий і великий, 3 роки жив на гавно-лінії яку будували ще при дяді володці лєніну, але проблем не було, а для доти, тобі пінгу 100 вистачить вище криши, шукай сервера поблизу і все
Ці користувачі подякували: LuK, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 січ. 2014 09:36 #88871 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі X-link

Dentist пише: А чого всі так гадять ОГО? Не вірю, що не допомагає дзвінки на Київ, особисто мені завжди допомагало, не в той самий день, а на слідуючий чи через день точно допомагало.
За пінг, якщо не качати і не мати гавна на компі то пінг там не такий і великий, 3 роки жив на гавно-лінії яку будували ще при дяді володці лєніну, але проблем не було, а для доти, тобі пінгу 100 вистачить вище криши, шукай сервера поблизу і все

Шановний . я незбирався гадити ОГО я просто написав всю правду. наприклад в мого швагра на Гончарова ого працює дуже гарно. а в мене були великі проблеми. я дзвонив на київ. до мене до дому два рази приходив якийсь дядько щоб відреагувати на сигнал. пробували все. я за свої гроші міняв кабель навіть. недопомогло. так я на ого грав в танки та доту але як кажуть все пізнається в зрівнянні. і на Х-лінку так званому в мене все просто літає на яких серверах я неграв би. а взагалі в доту полюбляю грати на євро серверах бо там меньше раків з росії. що до Х-лінку то мені подобається сервіс. мій кум завжди дзвонить до них та міняє інтернет взалежності від потреб. якшо багато качає то йому вмикають київстар. якшо сідає грати то вмикають икс сіти. я взагалі нічого некачаю то в мене икс сіті завжди. бо там самий кльовий пінг для іграшок. і ще про сервіс. можна дзвонити в любий час дня та ночі. після того як я знайшов двух клієнтів їм.(своїх сцсідів) мені підняли швидкість та за два місяці я платив на 50% меньше.що до гавна на компі. по собі людей несудять шановний. я взагалі нічого некачаю маю гарний антивірус і в мене потужний комп з потужною відео картою . тобто все для того щоб грати без проблем. вінчестер в мене маленький всього 250 мені вистачає. на компі всьго дві гри стоїть.
все що я написав то є правда. я непрацюю на Хлінк просто хтів допомогти хлопцю вибрати. якщо поруч є гарна лінія ОГО київстар х сіті то підключайся навіть недумай. якшо ні то Х лінк є найкращим варіантом. ТІЛЬКИ НЕ ІНТЕРТЕЛЕКОМ))) неповторюйте моїх помилок друзі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 січ. 2014 10:01 #88872 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі X-link
Інтертелеком так само має свої плюси, не можна вибрати 1 оператора під всі райони і під всі забаганки клієнта, тому маємо що маємо. У всіх провайдерів є свої плюси і мінуси, нехай працюють над собою, а ми будемо спостерігати за цим.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів