Музична програма Musicsort від шепетівського розробника

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2014 17:08 #89637 від lamer85
Всім великий привіт! У хмарне сховище додана захоплююча серія книг Бориса Акуніна «Жанри». Три книги цієї серії, ви можете прослухати та завантажити в каталозі «Борис Акунин». Там же ви знайдете й інші твори автора. Приємного відпочинку!
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2014 20:21 #89942 від lamer85
Привітулі! Велике оновлення в "хмарі" MusicSort - аудіокниги "Одноэтажная Америка" Ільфа і Петрова, і "Пушки острова Наварон" Алістера Макліна. Цього разу, ми не забули і про меломанів - новий збірник "Свежак! Февраль 2014" - сама нова і свіжа музика лютого. Завантажуйте і слухайте на здоров'я!
Долучення:
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 квіт. 2014 19:45 #90677 від
MusicSort 4.8.5: Портативная версия, плейлисты, и Mail.ru

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 черв. 2014 15:56 #91484 від lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2014 19:12 #91769 від lamer85
Один фіг це нікому не цікаво, але гілка і так простоює тому...

В облачном хранилище MusicSort Platinum уже давненько была размещена аудиокнига "Автостопом по Галактике" Дугласа Адамса. И у нас приятная новость! Мы нашли, и добавили еще 4 книги из этой серии - "Ресторан "У конца Вселенной", "Жизнь, вселенная и все остальное", "Всего хорошего, и спасибо за рыбу", "В основном безвредна". Все их вы найдете в каталоге "Дуглас Адамс.










В каталоге "Шансон", облачного хранилища аудиофайлов MusicSort Platinum пополнение - сборник "Романтический шансон" (не "блатняк"). Эта музыка понравиться как любителям, собственно, шансона, так и всем, кому просто нравится красивая музыка.

Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2014 19:30 #91770 від Dj Os
Заманаєся ти програму поповнювати)) Доки ти не налагодиш роботу так, шо самі юзери добавлятимуть собі музику, доти толку не буде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2014 19:40 #91772 від lamer85

Dj Os пише: Заманаєся ти програму поповнювати)) Доки ти не налагодиш роботу так, шо самі юзери добавлятимуть собі музику, доти толку не буде.

А який толк має бути? :huh:
Можна було б зробити, але от як облік вести, шоб не було повторів? Ліміт якось треба теж кожному юзеру видати. Може по MAC мереживної карти? Там ціла купа ділов, треба на 2-3 дні "полноє погруженіє" робити, а я і по-роботі не встигаю. :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2014 19:43 #91773 від Dj Os
Просто зроби перевірку по назві файлу перед заливкою. А за ліміти не переживай, я думаю твій терабайт хмарки не скоро заповнять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2014 19:49 #91776 від lamer85

Dj Os пише: Просто зроби перевірку по назві файлу перед заливкою. А за ліміти не переживай, я думаю твій терабайт хмарки не скоро заповнять.

Якби то так просто :) Один називає, наприклад, "Глюкоза - Невеста", а інший "ГлюкоZa - невеста". Одна й та сама пісня, а назвы уже будуть різні. А ше ж можуть і взагалі "Track 1" :silly:
Але спробую, тільки б часу де знайти...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 черв. 2014 21:51 #91840 від lamer85

Новий каталог "Шолом-Алейхем" познайомить вас з класикою єврейської літератури - найвідомішим його твором "Хлопчик Мотл". Аудіокнига в прекрасній озвучці, безсумнівно буде цікава слухачам будь-якого віку! Якщо хочете почути ще аудіокниги цього автора - пишіть нам в одній з наших груп в соц. мережах :)
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів