Музична програма Musicsort від шепетівського розробника

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 жовт. 2013 21:38 #87796 від lamer85
А яка помилка саме? Я б зразу і пофіксив. Це для мене дуже велика проблема - прога тестуєтся на тому ж компютері, що і пишется - тому у мене все норм, а у деяких користувачів може щось вилазити зайве. Тому така інфа про помилки - для мене на вагу золота :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 жовт. 2013 10:59 #87811 від Dentist
як з'явлюсь на роботі відпишу)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лист. 2013 23:39 #87936 від lamer85
Останні декілька днів видались досить гарячими. Пропоную трішки розслабитись, і насолодитись найновішою і найпопулярнішою музикою минулого місяця. Чесно кажучи, далеко не все мені там подобається, але це збірник формується на основі чартів найпопулярніших радіостанція та музичних сервісів. Отже - шукайте у нашій "хмарці" новий каталог "Лучшая музыка Октября (October best songs)".
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лист. 2013 00:02 #87938 від Dj Os
А окрім тебе в хмарку хтось музику додає?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 22:27 #87966 від lamer85

Dj Os пише: А окрім тебе в хмарку хтось музику додає?

Там тільки каталог "Новинки 2012" якась дівчина розмістила (велика їй за це подяка). А то все звичайно ж моє. Нікому ж воно нафіг не впало, за безплатно пупа рвати. :) Ну і ще у мене там є трошки "награбованого" з різних сайтів. :evil: Бо на все ніяких безплатних дропбоксів не хватить.
Якби цим занялось хоча б чоловік 10 - от уже навіть з дропбокса по 2 ГБ - було б 20. А ще якби Cubby - там по 5 гіг безкоштовних, і за кожного реферала дають ще по 1 гігу - то це ж ващє. :woohoo: Можна було б таку фонотеку забацати що йой. Але, ще раз повторюсь, ніхто тим займатись не буде. Це я добре розумію, і особливих ілюзій не маю. Поки мені ЦІКАВО - доти цей проект і проіснує. Далі переключусь на щось інше, і на тому й "хмарка" кінчится.
От зараз є задумка з емуляторами - зробити программу через яку можна зразу знайти будь-які ігрушку, прочитати інфу, подивитись скріни, пограти і при бажанні завантажити на свій комп. Такі приблуди уже є написані, але для фірмових ігрушок. А ми зробимо для старих добрих з денді, сеги, соньки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лист. 2013 10:53 #87969 від T-S

lamer85 пише: Якби цим занялось хоча б чоловік 10 - от уже навіть з дропбокса по 2 ГБ - було б 20. А ще якби Cubby - там по 5 гіг безкоштовних, і за кожного реферала дають ще по 1 гігу - то це ж ващє. :woohoo: Можна було б таку фонотеку забацати що йой.

А "наєздів" в зв'язку з порушенням авторських прав не боїтеся?

lamer85 пише: От зараз є задумка з емуляторами - зробити программу через яку можна зразу знайти будь-які ігрушку, прочитати інфу, подивитись скріни, пограти і при бажанні завантажити на свій комп. Такі приблуди уже є написані, але для фірмових ігрушок. А ми зробимо для старих добрих з денді, сеги, соньки.

Є такі шелли. Але вони досить громіздка, мало кому потрібна штука. Можна максимум зробити із ромсетами NES/FAMICOM та SMD/GENESYS. Для "соньки" вже ромсет займає величезний об'єм інформації і там ніяких дропбоксів не вистачить. Можна звичайно тримати в хмарці ріпи, але гра без музики і відео не то. Я вже промовчу про "прочитати інфу/подивитись скріни".
Та й істерія з олдскульними іграми скоро завершиться і така штука потрібна буде 2,5 людям...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лист. 2013 14:58 #87980 від lamer85
Ну якщо FS.UA їх не боїться - то я уже тим більше. Записати, при шухері, файли бази на якомусь барбадоському сервері - діло 2 хвилин (там і 1 мегабайта не буде - чистий жеж текст). До того ж, ці всі хмарні сервіси самі рекламують ледь не на кожному кроці свої послуги зі збереження саме медіаконтенту. Ніхто їх поки що за це на закриває. Ну і гововне - нічого тут боятись, бо всім на це наплювати. Ну є пару чоловік які у мене музику слухають і книжки. Може їх навіть більше ніж я думаю (хтось же ж MusicSort розміщає по всій мережі). Але займатись вони цим не будуть, а моя база, створена власними силами - занадто дрібна, щоб когось цікавити. Це як з піратської віндою - став собі вдома ту вінду хоч на праску - всім нас..ти. Але спробуй зіскуби з того профіт - постав на роботі, чи візьми хоч 5 гривень за установку комусь - і все. У випадку моїх програм профіт нульовий, отже ніхто з цим і не звязується.

Про те що є шели - я вже писав, але хочу спробувати і своє. До того ж - мені зовсім не обовязково щось зберігати в хмарці. Є купа сайтів і з описанми ігр, і з ромами і т.д. - все можна взяти звідти. Це те саме, як деякі плеери обкладинки для альбомів шукають в неті. Вони ж їх не зберігають у себе. Є сайти для цього призначені, а написати парсера - це вже діло нехитре. Хоча раз не треба - ну то не треба. :) Мені воно не впирається. Чисто от нефігдєлать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лист. 2013 23:03 - 07 лист. 2013 23:11 #87988 від lamer85
Але - "нє будем а грустом". :) Пропоную любителям аудіокниг детектив Е.С. Гарднера - "Дело предубежденного попугая" Класичний детектив Ерла Гарднера, 14-й у серії про Перрі Мейсона, адвоката з детективними схильностями. Мейсон захищає жінку (Елен), звинувачену у вбивстві бізнесмена. Один з пунктів звинувачення - папуга, повторює фразу: «Поклади пістолет, Елен! Ай, ти мене підстрілила! »... Заінтриговані? Слухайте і завантажуйте цю аудіокнигу за допомогою MusicSort Platinum!

ЗІ. Доречі прикол - знайшов свою прогу на якомусь болгарському, здаєтся, сайті - www.download.bg/?cls=program&id=636114 Дуже смішно читається опис. )))
Долучення:
Останнє редагування: 07 лист. 2013 23:11 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лист. 2013 12:13 #88053 від lamer85
Кращим детективним романом усіх часів і народів визнаний "Вбивство Роджера Екройда" відомої англійської письменниці Агати Крісті . Саме цей твір переміг в конкурсі, оголошеному британською Асоціацією письменників детективного жанру. У голосуванні взяли участь 600 сучасних авторів кримінальних романів. Результати були оголошені на святкуванні ювілейного 60-го дня народження Асоціації. І саме ця аудіокнига тепер доступна всім користувачам MusicSort Platinum ! Заходьте в нашу хмарку і слухайте аудіокниги "Агата Кристи - Убийство Роджера Экройда".
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лист. 2013 12:20 #88054 від Dentist
поки помилку прога не вибиває))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів