Музична програма Musicsort від шепетівського розробника

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лист. 2013 13:31 #88055 від lamer85

Dentist пише: поки помилку прога не вибиває))

Хоч шось добре... :side:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лист. 2013 22:34 #88153 від lamer85
Знаменитий твір Н.В. Гоголя "Ніс" добре відоме всьому світу, відтепер доступний всім користувачам MusicSort Platinum! Фантастична історія, що відбулася в Петербурзі з чиновником Ковальовим: Його зниклий Ніс загадковим чином опинився в хлібі, а потім сам по собі важливо роз'їжджав по місту в ролі статського радника! Шукайте цей радіоспектакль в каталозі "Смешные книги" нашого хмарного сховища.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 січ. 2014 21:00 #88836 від lamer85
Отже - новини за час моєї відсутності ;)
Вийшла нова версія MusicSort - 4.8.3. Качаємо тута



А у "хмарку" додано: новий каталог з дабстеп-міксами "Сеты и миксы в стиле Dubstep", збірка "Лучшая музыка Ноября 2013 (November 2013 best music)" (скоро буде річний ТОП100), додано нові аудіокниги у каталогах "Модель для сборки. Цикл радиопередач" і "Аудиобуквы. Сборник рассказов А. Бачило".
Нові аудіокниги - "Марк Агеев - Роман с кокаином", "Василий Шукшин - Рассказы", а також каталог з двума книгами Павла Санаєва - "Похороните меня за плинтусом".
Також, додано новий каталог - "Класика Української літератури".
Долучення:
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 січ. 2014 23:58 #88839 від lamer85
Хочете спокою і тиші? Потрібно розслабитись? Тоді представляємо вашій увазі один з найпопулярніших на iTunes подкастів - "Chillout Breeze". Тепер він доступний і в "хмарі" MusicSort. Ви знайдете 24 випуски цього чудового подкасту в каталозі "Сеты и миксы в стиле Chillout". Оновіть каталоги MusicSort в режимі "Хмара" (Ctrl +2 - Каталог - Оновити).
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 січ. 2014 11:15 #88843 від Dj Os
Не в ту сторону ти рухаєся....краще нарощуй функціонал і роби все можливе шоб юзери самі додавали музику, тоді буде перспектива. А так коли ти сам все додаєш, то це мертвонарождений проект.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 січ. 2014 12:17 #88844 від lamer85

Dj Os пише: Не в ту сторону ти рухаєся....краще нарощуй функціонал і роби все можливе шоб юзери самі додавали музику, тоді буде перспектива. А так коли ти сам все додаєш, то це мертвонарождений проект.

:) Ти так говориш ніби мені є різниця який це проект - мертвонароджений чи ще якийсь. Я додаю музику і створюю функціонал для себе. Якщо комусь воно ще треба - добре. Не треба - не страшно. ;) Додавання музики користувачами можна зробити хоч зараз - тільки де її зберігати? Хто дасть на те гроші? Крім того - приняти участь може кожен вже тепер. От що тобі заважає, наприклад, свої мікси чи треки розмістити на дропбоксі чи cubby і надіслати мені посилання? Буде вся твоя музичка доступна усім моїм користувачам. То того ж - після того як я додав пошук в інтернеті - зберігати музику окремих виконавців немає сенсу. Їх і так можна знайти і зразу через прогу скачати. Розміщую тільки збірки і те що можна грабанути з відкритих джерел (ну або закритих, але не дуже сильно зашифрованих). Тематичні збірки - типу ТОП за якийсь там місяць - розміщувати всі все одно не будуть. Це я і сам можу зробити. 5 гіг "хмарного" сховища для цього предостатньо.
Та й користувачі останнім часом більше просять додавати аудіокниги.
На рахунок усього іншого функціоналу... Все що мені треба я вже додав. Ідеї просто вичерпались. Якщо комусь треба ще чогось - не питання - додам.
От слідуюча версія буде з "портативним" варіантом (бо попросили люди) - тобто буде працювати також і без установки. Вже зараз декілька фішок додано - наприклад автоматичний пропуск треків які не загружаються (при пошуку в інтернеті). У наступному релізі вже будуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 січ. 2014 14:25 #88845 від Lego
Вот только хотел спросить, можно ли добавить что-то свое)

Более подробно можно описать этот механизм? Это вообще реально?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 січ. 2014 14:52 - 02 січ. 2014 14:54 #88846 від lamer85

Lego пише: Вот только хотел спросить, можно ли добавить что-то свое)

Более подробно можно описать этот механизм? Это вообще реально?

Все дуже просто. Надсилаєте мені посилання на аудіофайли, які у вас збережені на якомусь сервері. Дуже зручні у цьому плані "хмарні" сервіси - DropBox, Cubby, DiskaNet. Ще підходять з EX.UA - але музику можна буде прослухати тільки в українському сегменті інтернету. Важливо, щоб посилання на файли були прямі і статичні. Наприклад ЯндексДиск теж являється "хмарним" сховищем, але посилання там динамічні, тобто змінюються з часом. Ось відео - як це все діло робиться на прикладі сервісу Cubby.
Останнє редагування: 02 січ. 2014 14:54 ким lamer85.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 січ. 2014 17:19 #88848 від lamer85
Дізнайтеся які пісні були найпопулярнішими у минулому 2013-му році. Спеціально для наших користувачів - підсумковий річний чарт "Лучшие песни 2013". Заходьте в нашу "хмарку" (просто натисніть Ctrl +2), слухайте і завантажуйте хіти 2013 абсолютно безкоштовно і в будь-яких кількостях!
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2014 15:44 #89240 від lamer85
Всім знову привіт!
Отже, сьогодні залив нову аудіокнижку на мейлрушну "хмарку". Треба протестувати - і можна публікувати анонс у группах соц. мереж. Але є одне але - цілком можливо, що у мене все буде процювати, а от у когось з іншої частини мережі - ні. Тому маю велике прохання - хто може, скачайте програмку і перевірте останню по списку аудіокнигу "Рэй Брэдбери - Вино из одуванчиков". Якщо заграє - це буде просто клас. Дякую!
ps. Окремо дякую Dj Os - мабуть, я остання людина на світі, якій би він хотів у чомусь допомогти :), але ідею з мейлру підкинув саме він. ;)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів