НОУТБКИ

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2010 19:35 - 16 серп. 2010 19:40 #52851 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: НОУТБКИ
Думаю, что актуальным будет на сегодня (так чтобы с запасом):Четырехядерник от интел или шестиядерник от АМД. Традиционно дороже интеловские ядра. Все что больше - неоправданная трата денег.Если критичен нагрев - отбрати внимание на ноуты выполненые по технологии Centrino от интел.Оперативкой в 4 гига сегодня никого не удивишь, но и запас создает тоже приличный.Винт меньше 500 гб думаю нет смысла братьНу а периферию уже смотри на свое усмотрение. Может тебе и блю-рэй привод нужен для работы)))О видюхе молчу - ищи как сказал с оперативкой 512, но учти что это не залог быстоты. Все зависит от модели и опять же бренда. Не забывай что мощные видюхи - лишний источник нагрева.Вот соберешь примерно по этим параметрам у каждого из 3 бреднов а дальше смотри уже по деньгам. Можешь еще глянуть на MSI.А то так долго можешь спрашивать)))Для офиса и инэта тебе хватит на 5 лет вперед а то и на десять. ХД фильмы потянет с лихвой.Думаю, что и широкоформатный дисплей будет не лишним)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 серп. 2010 19:50 #52852 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: НОУТБКИ
ну от достойна відповідь)))блю-рей привод точно не треба) ну піду шось дивитись по магазинам

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ihtus
  • ihtus аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 серп. 2010 20:38 #52855 від ihtus
Відповідь від ihtus у темі Відповідь: НОУТБКИ

Lego;52836 пише: Тебя асеr и dell стремает??? Самсунг я бы еще понял... равно как и lg... не фонтан явно... За делл и нр переплатишь за бренд...А асеr и asus самые норм варианты... MSI еще ничего... или lenovo глянь... хотя у меня личная неприязнь к последним)))Стесняюсь спросить - что это за работа с 512 мб видео? 3d моделирование или что?p.s. И ничего у асеров не прогинается))) Наоборот - можно найти вариант с полноразмерной и доп клавой и как следствие с широкоформатным монитором... я уже так привык к этой мелочи, что уже напрягаюсь когда работаю на ноуте без доп клавы)))

Маю MSI CX 500 позиціонується як класика, все влаштовує, по співвідношенню ціна-продуктивність(якість), кращого не знайшов, і це не лише моє ІМХО, обшарив весь нет, протягом місяця! Обрав цю модель і іграшки тим більше всі нові тяне на максималці, проц один з найпродуктивніших, по частоті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 серп. 2010 21:56 #52857 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: НОУТБКИ
скажу своє ІМХО щодо нотіківMSI - лажа повна, в самого він , корпуса гімно...потрохами вони норм але корпус крихкий, хто бачив мій знає.DELL - класні нотіки, в сокамерника дел, копус супер, приємна на дотик пластмаса, непогане охолодження і зібраний дуууже кребко.Асер - найпопулярніші через ціна якість, з корпусами тралів нема, з комплектуючими теж, якщо якийсь трабл , то все можна прибдвати ,від якоїсь кнопочки до лампи підсвічування матриці.Хіллет Пакард - мабуть по співвідношенні ціна якість рулить, класний сервіс в Україні , СЦ багато.Фуджітсу - ще не став популярним як ХП , але помоєму це їх чекає, до прикладу rozetka.com.ua/computers-notebooks/noteb...tsu;20861=6310,6312/ за Леново незнаю чеснопро соні , самсунги , тошиби не говорю, це більше іміджеві ноутиАсус думаю як і асер, але мож чуть якісниший, принаймні в них гарні батареї...про проци і тд - АМД гріється більше, але вони дешевші, зазвичай мають менший кеш другого рівня.у інтела навіть при більшій потужності тепловиділення краще планування енерговитрати, тому і регулювання температури.мабуть на наступний ноут я віддам перевагу фуджітсу або ХП.П.С. в мене MSI ER710П.П.С. перед таким покупками тра потрати день два на куріння форумів і розмови з менеджерами

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 серп. 2010 23:45 #52858 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: НОУТБКИ
я в неті не буду купляти, буду за нал))я мабуть оберу асус в мене від монітора свого чогось "приязнь" до асуса.

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 серп. 2010 00:49 #52859 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: НОУТБКИ
Але ти странний чувак. Сам не опреділишся чи будеш в ігри грать чи ні. Якшо ні то набіса 512 відопамяті?Якшо тобі потрібне повноцінний комп то збирай комп і не *би мозги з ноутами. Знав я багато таких які хотіли взяти все і зразу - і шоб мона було в електронні чим себе занять і курсаки на чому в общагі пофігачить. В ітогі ніхто ноутом своїм довольним не був.Збери компа в общазі а в дорогу і додому нетбука недорогого за баксів 300. І повір ще потім подякуєш. Ноути треба людям яким вони треба по роботі. На учобі тіки скаліоз з ним заробиш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ihtus
  • ihtus аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 серп. 2010 09:18 #52860 від ihtus
Відповідь від ihtus у темі Відповідь: НОУТБКИ

AxeL-V;52857 пише: скажу своє ІМХО щодо нотіківMSI - лажа повна, в самого він , корпуса гімно...потрохами вони норм але корпус крихкий, хто бачив мій знає.DELL - класні нотіки, в сокамерника дел, копус супер, приємна на дотик пластмаса, непогане охолодження і зібраний дуууже кребко.Асер - найпопулярніші через ціна якість, з корпусами тралів нема, з комплектуючими теж, якщо якийсь трабл , то все можна прибдвати ,від якоїсь кнопочки до лампи підсвічування матриці.Хіллет Пакард - мабуть по співвідношенні ціна якість рулить, класний сервіс в Україні , СЦ багато.Фуджітсу - ще не став популярним як ХП , але помоєму це їх чекає, до прикладу rozetka.com.ua/computers-notebooks/noteb...tsu;20861=6310,6312/ за Леново незнаю чеснопро соні , самсунги , тошиби не говорю, це більше іміджеві ноутиАсус думаю як і асер, але мож чуть якісниший, принаймні в них гарні батареї...про проци і тд - АМД гріється більше, але вони дешевші, зазвичай мають менший кеш другого рівня.у інтела навіть при більшій потужності тепловиділення краще планування енерговитрати, тому і регулювання температури.мабуть на наступний ноут я віддам перевагу фуджітсу або ХП.П.С. в мене MSI ER710П.П.С. перед таким покупками тра потрати день два на куріння форумів і розмови з менеджерами

Так це й не дивно , що по твоєму ІМХО MSI лажа, бо цей ER710 зняли з виробництва вже хто зна коли, його корпус, як решта колишніх цього вендора, були дійсно відстійні, спробуй щось сучасне, нове покриття не царапається, міцно складений, не прогинається, не гріється як більшість Асерів та Асусів, Самсунгів, не шумить, так що маю в більшості позетив, щодо сучасної продукції MSI! Це моя порада, для чого переплачувати!:bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 серп. 2010 12:30 #52861 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: НОУТБКИ
Dj Os, та як і ти странний, бо тільки ти не зрозумів що я хочу.Для себе в черговий раз роблю висновок, що брати треба шось середнячкове, всеодно на довго не купиш, поміняти через рік всеодно хочеться. тому візьму шось середнє і буду міняти кожен рік=)))

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 серп. 2010 18:59 #52880 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: НОУТБКИ
2 Axel - интелы греются не меньше амд"ешников... если это не технология центрино... это уже проверенный факт))) На счет кэша согласен - но не кэшем единым жив проц, согласись?Если брать мощное видео, то теплоотдача проца уже играет не столь важную роль - все равно видео будет как печка греться...2 НатС - чувак, у тебя родители олигархи или ты нефтяную скважину под Шеп пробурил чтобы каждый год менять ноуты?)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 серп. 2010 19:03 #52881 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: НОУТБКИ
а щось путне орієнтовно за 4 тисячі у нас можна купити?теж студенту потрібно.(для користування інтернетом в основному,і кіно подивитись) і де краще вибір?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів