НОУТБКИ

  • Sweet
  • Sweet аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
06 лист. 2009 18:44 #43913 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: НОУТБКИ
ще й з ключиком навіть...))) а метал - золото?)))))))було б ващє))))))шедеврально авжеж....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2009 08:08 #43922 від Эвген
Відповідь від Эвген у темі Відповідь: НОУТБКИ
Вот это ноут )))) просто бомба )))))))) крут дизайн ничего не скажеш!!! прикольная вещь чесно !!! дома такой бы поставить и посмотреть на реакцыю гостей )))) когда свой комп включаеш!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 серп. 2010 16:28 - 16 серп. 2010 16:47 #52825 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: НОУТБКИ
Знову банальне прохання порадьте ноут))))Їду на учобу треба новый ноут головний критерій швидкість!!! ігри на ньому грати не буду, а от швидко шоб працював, бо цей що зараз тугий трохи))ВІДЕО ХОЧУ 512 НЕ МЕНШЕ, все інше не суттєво вебка, ВіФі було б добре. Моніторчик 15-17. Ну і ціна розумна, не еппл там тіки одна назва))як вам ці rozetka.com.ua/ru/products/details/90550/index.html rozetka.com.ua/ru/products/details/90800/index.html

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 серп. 2010 17:00 #52826 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: НОУТБКИ
Особисто я зараз не бачу сенсу брати ноут. Краще нетбук хороший+якшо тобі недостатьно 11 дюймового моніка то візьми б/у монік і буде тобі щастя)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 серп. 2010 17:08 #52827 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: НОУТБКИ
ну яка "проізводетельность" буде у нетбука??да ну це вже не риба не м*ясо возити з собой монітор і нетбук. мені треба повноцінний комп*ютер, я ж не просив нетбук

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 серп. 2010 17:29 #52828 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: НОУТБКИ
повір сучасні нетбуки дадуть фору мабуть і твому ноуту)монік возить не тре) залиш його в общагі да і все)просто ноут важе 3.3 кіло по ссилкам ті шо ти дав, нетбук біля 1 кг. ВІдчуй різницю)да і взагалі мені особисто моніка нетбука хватає і для роботи і іграшки прості погамать)Зауваж що ціна як мінімум на нетбуки в 2 рази дешевша)
Додано о 16:29
Попереднє повідомлення було написане в 16:28
я вихожу з того шо ти скзав не будеш грать в ігри...а якщо не будеш то набіса переплачвати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2010 17:44 #52830 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: НОУТБКИ
Ну якщо відео треба не менше 512 Мб, то нетбук тут вже ніяк не підходить. Та й для роботи він не дуже зручний (розмір клавіш, тачпад, розмір екрану).P.S. В ноута із другого посилання дуже великий відрив від першого по всім параметрам. Хоча для роботи (а я сумніваюсь що коли необхідно 512 Мб відеопам"яті ноут буде для роботи) можливо і перший непогано підійде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 серп. 2010 17:52 - 16 серп. 2010 18:19 #52831 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: НОУТБКИ
так нетбук, взгалі не підходить клава не та, потужність не та монітор не той, я б взагалі краще кпк брав. Я сказав ігри не буду грати просто так шоб не треба було супер відеокарту і всякі плюшки.Мені треба комп для учоби/роботи/фільми/інтернет. Зручність користування і швидкість.512 відео я сказв тільки того шо 256 мене трохи напрягає))да і хочеться купити якись з нового покоління, ну шоб через рік мені не пришлось його міняти))вот вроді всі довольні rozetka.com.ua/ru/products/details/83741...#tab=characteristics Якшо так то підскажіть яких фірм ноути дивитись Asus, HP? самсунг і делл, асер чогось стремає чи норм?

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2010 18:44 #52834 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: НОУТБКИ
Я сам обладатель НР Павыліона. Комп норм, але з мінусыв, що сильно гріється і вирубається при критичних напругах, але якщо грати ігри не буш, то це тобі не грозить. Якщо хоч грати, то тра ще підставку. Щодо Асерів - дешево і сердито. Асер буде набагато дешевший з такою же комплектацією як в НР. Мені Асери не нравляться, бо в них клава прогинається, але це сугубо моя думка. Вибирай на свій смак.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2010 18:46 - 16 серп. 2010 18:49 #52836 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: НОУТБКИ
Тебя асеr и dell стремает??? Самсунг я бы еще понял... равно как и lg... не фонтан явно... За делл и нр переплатишь за бренд...А асеr и asus самые норм варианты... MSI еще ничего... или lenovo глянь... хотя у меня личная неприязнь к последним)))Стесняюсь спросить - что это за работа с 512 мб видео? 3d моделирование или что?p.s. И ничего у асеров не прогинается))) Наоборот - можно найти вариант с полноразмерной и доп клавой и как следствие с широкоформатным монитором... я уже так привык к этой мелочи, что уже напрягаюсь когда работаю на ноуте без доп клавы)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів