Набір модераторів 2011. Голосування

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 13:49 #63217 від Alois

Toha;63201 пише: ох я би навів порядок,але це малою кровю не обішлося

Якщо немалою кров'ю, то це вже не порядок, а орднунґ...

Не бійся!
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 бер. 2011 20:46 #63267 від Dj Os
Проголосував за акселя, тс, монаха та філіні. Тому що не флудять де не попадя та і пости читати цікаво. Проголосував би ще за Люк, але вона буде потакати Шкіперу як завжди у всьому. А таким флудерастам як дантіст, шкіпер, яруто я би модераторства не дав, вже досвід був. Нічого хорошого з того не вишло, флудили і дальше, тільки іншим не давали
Додано о 19:46
Попереднє повідомлення було написане в 19:45
Шкода що в списку немає ще декілька персон, проголосував би за них. Але так як вони самі свої кандидатури не виставили то і я не буду озвучувати кого я мав на увазі)
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 20:57 - 28 бер. 2011 21:02 #63272 від LuK
як ти скажеш так і буде)))лише ти маєш вплив на Адміна. а ти чого сам не висувався?

Dj Os;63267 пише: Шкода що в списку немає ще декілька персон, проголосував би за них. Але так як вони самі свої кандидатури не виставили то і я не буду озвучувати кого я мав на увазі)

теж шкода...
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 бер. 2011 21:05 #63274 від Dj Os
Не висувався бо вже наївся за адмінства...дякую більш не хочу. А щодо впливу на адміна то не накручуй, якби моя воля то пів списку голосування підчистив би. Якби так статті добавляли чи відео чи фото, як всі в модератори лізуть, то було би більше толку
Тема заблокована.
  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 21:07 #63275 від jaruto
ототобудем модераторами-будем напрягатися даже хоть трохи,для свого рідного форума)
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 21:18 #63276 від LuK

Dj Os;63274 пише: А щодо впливу на адміна то не накручуй, якби моя воля то пів списку голосування підчистив би. Якби так статті добавляли чи відео чи фото, як всі в модератори лізуть, то було би більше толку

та я шуткую)))не переймайся. до речі,голосувала за багатьох у списку,але хочу прокоментувати свій голос за Філіні. думаю багато хто його недооцінює. Людина в курсі місцевих проблем і на мою думку з нього був хороший модератор у розділі Рідне місто.
Тема заблокована.
  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 бер. 2011 21:28 #63278 від makar75
Треба було Адміну створити в опитуванні розділ: "Проти всіх",або "Жодного не підтримую".Цікаво скількиб в цих розділах було голосів.
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 бер. 2011 21:32 #63279 від
Да нет, вряд ли бы нашёлся такой хоть кто-то из серьёзных форумчан)))
Тема заблокована.
  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 бер. 2011 21:38 #63280 від makar75

Да нет, вряд ли бы нашёлся такой хоть кто-то из серьёзных форумчан)))

Я тоже в принципе так думаю,но тогда бы взможно было узнать сколько не серьезных форумчан.
Тема заблокована.
  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 21:59 #63282 від KrOt

Dj Os;63274 пише: Не висувався бо вже наївся за адмінства...дякую більш не хочу. А щодо впливу на адміна то не накручуй, якби моя воля то пів списку голосування підчистив би. Якби так статті добавляли чи відео чи фото, як всі в модератори лізуть, то було би більше толку

не надо,невсі в модератори лізуть:bj:
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.241 секунд
0
репостів
0
репостів