Набір модераторів 2011. Голосування

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 бер. 2011 17:56 #63482 від jaruto
так не чесно, це грязна iгра! Мене спробували усунути(як конкурента)! Небуду казати хто(та вже ц так всi знають) ,але мене не зламати! я знайшов вихiд! :P я не здамся
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 бер. 2011 17:59 #63483 від LuK
бачу кандидати почали використовувати грязні технології...:af: так не чесно!!!я мабуть буду наступна?:ag:
Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Тема заблокована.
  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 бер. 2011 23:18 - 30 бер. 2011 23:35 #63525 від IIIkinep

Dj Os;63267 пише: Проголосував би ще за Люк, але вона буде потакати Шкіперу як завжди у всьому. А таким флудерастам як дантіст, шкіпер, яруто я би модераторства не дав, вже досвід був. Нічого хорошого з того не вишло, флудили і дальше, тільки іншим не давали

Ну правильно! Хай потикає ):bd:Я ж тобі нічого не кажу як ти Морковкі потикав.І ще одне,ми не флудим.Я не пишу нічого серйозного,бо це у вас викликає припадки агресії.

Toha;63287 пише: тоді шкіпер буде флудити,но будем багато знати правди про інших,її не поставлять,бо бояться

я так зрозумів, поки мене не було то Люк назначили моєю "кришою"?

Vent;63283 пише: Делать просто людям нехер

в людей графік нормально спланований.Діло не в модераторстві,в мене зараз нема ні часу, ні бажання... Я просто веселюсь )) так що свої голоса я би комусь навіть перекинув))Монаху наприклад )Так само як і діло в не націоналістах))Я просто врівноважаю шанси 2 "таборів" :)
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 бер. 2011 08:51 #63546 від LuK

IIIkinep;63525 пише: так що свої голоса я би комусь навіть перекинув))Монаху наприклад )

так......вже майже усунуто 2-го конкурента:bi::bi::bi:Монах не дремлет:ag:
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 бер. 2011 09:12 #63549 від

LuK;63546 пише: так......вже майже усунуто 2-го конкурента:bi::bi::bi:Монах не дремлет:ag:

Не дремлю...Где ваш главный закапьёрщик, пора за него браться... ПыС. Шкипер, спасибо, но не стОит)))
Тема заблокована.
  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2011 09:41 #63551 від IIIkinep
я би ще Люк відав ))але вона і так в куражі)Дентіст з Ахелем також перспективні))
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 бер. 2011 11:18 #63565 від LuK
то віддай Алоїсу з Філліні))щоб врівноважити шанси:ag:
Тема заблокована.
  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2011 19:11 #63623 від IIIkinep
Філіні я не знаю))а Алоїсу я би відав голос,але він ж мене забанить.))
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 квіт. 2011 23:35 #63745 від LuK

IIIkinep;63623 пише: Філіні я не знаю))а Алоїсу я би відав голос,але він ж мене забанить.))

а я розбаню))):af:
Тема заблокована.
  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 квіт. 2011 23:41 #63746 від Alois

IIIkinep;63623 пише: Філіні я не знаю))а Алоїсу я би відав голос,але він ж мене забанить.))

Дякую, Шкіпере. Не бійся, не забаню - я ліберал, за 17 років педстажу не поставив жодної двійки. Але все одно не голосуй, бо на модерство часу ніц нема. Клята робота відволікає від флуду:bh::bh::bh:

Не бійся!
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів