ФОРУМ ФЛУД___ ФЛУД ФОРУМ

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 квіт. 2009 22:35 #37765 від revizor
тИ КРАЩЕ ЧИМ ЗВІДКИ?

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2009 22:35 #37766 від IIIkinep
твоэ iq?чи я не так зрозумів?"Ти краще чим звідки?" - дій відповідь сам на це запитання,бо я не можу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 квіт. 2009 22:42 #37768 від revizor
КОЖЕН ПІДАР ПО ПРАВИЛАМ А ПРОСТО ПО "ПОНЯТИЯМ" СЛАБКО

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2009 22:44 #37769 від IIIkinep
дивлячись по яким понятіям;)А так не слабо)))давай:)понятлівий ,ти наш=)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 квіт. 2009 22:45 #37770 від Dentist
ОО понятие...ты на понтах???крутиГГГ базара ноль

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 квіт. 2009 22:51 #37774 від ВаДян
такс млять) розвели тут) чого ви вчепились до автора? не подобається от нєх тут писати. це такий форум ваш, як і мій, і його) при чому тут "хто ти такий" і "твое тут только ТВОЯ УЧЕТКА так что в ней сиди и пишу всякий бред......."))) я взагалі випав) а твоє що тоді?) ти хоч модером стань шоби чимось розпоряджатись і когось вчити) мені чесно кажучи то пох) але якось не розумію, чого тут вказують шо кому робити) ваще мля) давайте ще точно батл устройте) буде взагалі жесть) а це інтернет, зокрема – форум)), і тут пишуть шо хочуть) права качають йопт) твій сайт чи шо?)

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 квіт. 2009 22:54 #37775 від revizor
теперь читайте вы два малолетних чудовища, сидите просто тихо по своим темам, не лезьте куда не надо и не суйтесь со своим тупым мозгом , что то дальше Шепетовки я вас не видел, ибо инет вы увидели наверное в прошлом году, ПОЗДРАВЛЯЮ.
Додано о 22:54
Попереднє повідомлення було написане в 22:51
такс млять) розвели тут) чого ви вчепились до автора? не подобається от нєх тут писати. це такий форум ваш, як і мій, і його) при чому тут "хто ти такий" і "твое тут только ТВОЯ УЧЕТКА так что в ней сиди и пишу всякий бред......."))) я взагалі випав) а твоє що тоді?) ти хоч модером стань шоби чимось розпоряджатись і когось вчити) мені чесно кажучи то пох) але якось не розумію, чого тут вказують шо кому робити) ваще мля) давайте ще точно батл устройте) буде взагалі жесть) а це інтернет, зокрема – форум)), і тут пишуть шо хочуть) права качають йопт) твій сайт чи шо?)Так що читайте ти заєць зашитий і дантіст з помилкою по життю

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2009 22:56 #37778 від IIIkinep
Я тебе вообще не бачив))))Впринципі я тебе вже уявляю....в інеті вся можуть факати і материтись)))А на самому ділі якийсь здих))Ти не парься)))Врятлі ми зустрінимось,і сваритися з тобою не буду.Не бачу смисла,сваритися з низом і опускатися до твого рівняяя(феее).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 квіт. 2009 22:56 #37779 від Dentist
Вадян, вроде он первый написал что-бы я тут не писал и не качал права...во сторых ревизор на 60% уверен ты уголовник, а если да то ты отброс общества... где твои любимые фразы? *ctrl+c* и *ctrl+v*.. где твой бред???? или уже набора текста нету в гугле?? или гугл выдает ошибку БРЕД не найден)))) вали дальше в контакт)))))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2009 22:58 #37780 від IIIkinep
Прочитали і що?))))
Додано о 21:58
Попереднє повідомлення було написане в 21:57
а я на 90 % уверен шо малолетка якась,або ботанік якийсь 20 річний)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів