Лікарі-ветеринари!!!

  • Saimon
  • Saimon аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
25 вер. 2007 22:27 #11041 від Saimon
Лікарі-ветеринари!!! був створений Saimon
На вашу думку,потрібно нашому місту Приватна Ветеринарна Клініка? Бо інколи в державних замало професіоналізму!!І чи є у вас вдома якась тваринка,чи любите ви їх?

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 вер. 2007 00:11 #11042 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі Лікарі-ветеринари!!!
Конечно нужна!!! бо на данный момент можно считать что у нас вобще никакой нет! Та "державна" что есть, одно название!

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 вер. 2007 20:05 #11094 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі Лікарі-ветеринари!!!
На вашу думку,потрібно нашому місту Приватна Ветеринарна Клініка? Бо інколи в державних замало професіоналізму!!І чи є у вас вдома якась тваринка,чи любите ви їх?

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 вер. 2007 20:27 #11098 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Лікарі-ветеринари!!!
а где ветеринары эти возьмутся? они хоть профессионалы в этом деле? так как ветерин.клиника-это серьезное дело

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 вер. 2007 22:50 #11104 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(~REFLEXA~ @ 26.9.2007, 20:27) [snapback]19928[/snapback]</div>

а где ветеринары эти возьмутся? они хоть профессионалы в этом деле? [/b]

:grin: Я так зрозумів що для тебе ветеринари -це&#39;&#39;коновали&#39;&#39; !!! Але це не так,часи змінюються і потребують в свою чергу нових змін. Хто сильно бажає,той знайде де цього професіоналізму набратися!!! Зауважу,я про людей з вищою освітою!!! 60%-людей після вищої освіти підуть краще поторгують на ринок чим працювати на державу.А де вони візьмуться,я думаю це питання тут недоречне,раз я відкрив цю тему!Тому мені і цікава ваша думка ;)

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 вер. 2007 22:58 #11106 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі Лікарі-ветеринари!!!
СОГЛАСЕН С Saimon НА ВСЕ СТО!!!

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 вер. 2007 20:04 #11133 від Андрей
Відповідь від Андрей у темі Лікарі-ветеринари!!!
Як на мене, приватна ветеринарна клініка треба, тварин хватає, і вони стають невід&#39;ємними членами родини, я, особисто не повівв би свого улюбленця аби-куди, а швидше всього повіз би десь в хорошу приватну клініку. От якби була в місті така клініка, то проблем було б набагато меньше. Така моя думка.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 жовт. 2007 15:14 #11249 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(Saimon @ 26.9.2007, 22:50) [snapback]19942[/snapback]</div>

:grin: Я так зрозумів що для тебе ветеринари -це&#39;&#39;коновали&#39;&#39; !!! Але це не так,часи змінюються і потребують в свою чергу нових змін. Хто сильно бажає,той знайде де цього професіоналізму набратися!!! Зайважу,я про людей з вищою освітою!!! 60%-людей після вищої освіти підуть крище поторгують на ринок чим працювати на державу.А де вони візьмуться,я думаю це питання тут недоречне,рас я відкрив цю тему!Тому мені і цікава ваша думка ;)[/b]

открыли у нас в Киеве недавно частную клинику, они и месяц не продержались...так как все жаловались на плохое обслуживание и высокие цены...а те не понятно где учились на ветврача

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 жовт. 2007 16:48 #11258 від елена
Відповідь від елена у темі Лікарі-ветеринари!!!
я тоже ЗА открытие такой клиники,можно и кладбище для животных где-то придумать.Занялись бы этим разумные люди

Вкладений файл:
Жизнь прекрасна! Если не вспоминать прошлое и не думать о будущем

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 жовт. 2007 22:09 #11304 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(anomaliya @ 1.10.2007, 16:48) [snapback]20153[/snapback]</div>

я тоже ЗА открытие такой клиники,можно и кладбище для животных где-то придумать.Занялись бы этим разумные люди[/b]

а кладбище для животных-эт хорошо...но людей не где хоронить

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд
0
репостів
0
репостів