Лікарі-ветеринари!!!

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2007 12:51 #14409 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Лікарі-ветеринари!!!
В ветеренарії не працюю, але знаю що таке корова. Я навчався в НАУ

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 груд. 2007 23:52 #14707 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(Immortal @ 11.12.2007, 12:51) [snapback]27181[/snapback]</div>

:D Ну ти кадр. В Україні я ще такої установи не чув по доїнню котів. Там доять корів. В ветеренарії не працюю, але знаю що таке корова. Я nt; навчався в НАУ[/b]

В якому НАУ, і на якому факультеті?

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 груд. 2007 12:08 #14742 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Лікарі-ветеринари!!!
Той, що в Голосіівському лісі. Льотчик я йо-майо (шутка) Факультет економічний і аграрний менеджмент. 10 корпус

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 груд. 2007 01:07 #15550 від Андрей
Відповідь від Андрей у темі Лікарі-ветеринари!!!
Купив сябаку, скоро буде 3 місяці, от якраз конкретно наступає питання з прививочками...

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 груд. 2007 14:27 #15564 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(Андрей @ 22.12.2007, 1:07) [snapback]29312[/snapback]</div>

Купив сябаку, скоро буде 3 місяці, от якраз конкретно наступає питання з прививочками...[/b]

График профилактических прививок1. В 1,5 месяца - прививка против энтерита и гепатита (щенки ее легко переносят). Через 10-14 дней повторная вакцинация. Через 1 год прививку повторить.2. В 2,5-месячном возрасте прививка против чумы.3. В 7-8-месячном возрасте - повторная вакцинация против чумы. В дальнейшем прививку против чумы повторяют один раз в год.4. Против лептоспироза прививают собак старше 4 месяцев один раз в год (щенкам до 6 месяцев повторяют через 6 мес.). Вакцина входит в состав многих поливалентных вакцин.5. После 8 месяцев собак прививают против бешенства. Примечание. После прививок в течение 2-3 недель следует соблюдать карантин.

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2007 16:37 #15610 від Андрей
Відповідь від Андрей у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(~REFLEXA~ @ 22.12.2007, 14:27) [snapback]29387[/snapback]</div>

График профилактических прививок1. В 1,5 месяца - прививка против энтерита и гепатита (щенки ее легко переносят). Через 10-14 дней повторная вакцинация. Через 1 год прививку повторить.2. В 2,5-месячном возрасте прививка против чумы.3. В 7-8-месячном возрасте - повторная вакцинация против чумы. В дальнейшем прививку против чумы повторяют один раз в год.4. Против лептоспироза прививают собак старше 4 месяцев один раз в год (щенкам до 6 месяцев повторяют через 6 мес.). Вакцина входит в состав многих поливалентных вакцин.5. После 8 месяцев собак прививают против бешенства. Примечание. После прививок в течение 2-3 недель следует соблюдать карантин.[/b]

Мадам, я прекрасно знаю коли даються прививочки. У німецької вівчарки приблизно в 2,5 місяці закінчується захисний імунітет, що передається від матері через плаценту, от якраз зараз мому 2,5 будем колоть..[attachmentid=889]

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2007 19:53 #15619 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(Андрей @ 23.12.2007, 16:37) [snapback]29509[/snapback]</div>

Мадам, я прекрасно знаю коли даються прививочки. У німецької вівчарки приблизно в 2,5 місяці закінчується захисний імунітет, що передається від матері через плаценту, от якраз зараз мому 2,5 будем колоть..[attachmentid=889][/b]

Сеньйор, то чого ж в тебе виступає питання, якщо ти все знаєш? я доречі теж своїм собакам робила перше щеплення в 2-2,5 міс.

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2007 21:56 #15634 від Андрей
Відповідь від Андрей у темі Лікарі-ветеринари!!!
Ну дик тема про лікарів-ветеринарів чи як? Я ж не запитав: "а скажіть мені коли робить прививку?" )) P.S ~REFLEXA~ а в тя сябак якої породи? :wink:

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 січ. 2008 14:12 #16439 від Андрей
Відповідь від Андрей у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(DAZHUK @ 9.1.2008, 11:48) [snapback]31393[/snapback]</div>

ХАЙ НЕВИМРУТЬ ТВАРИНИ!!!!!!!!!!!!![/b]

100%))

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 січ. 2008 15:25 #16441 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(Андрей @ 22.12.2007, 1:07) [snapback]29312[/snapback]</div>

Купив сябаку, скоро буде 3 місяці, от якраз конкретно наступає питання з прививочками...[/b]

А з лікарем визначився? Знаю в "Дружбі" мужик (Саша звати) з ветвідділу знається на цьому, він там і препаратами торгує - можливо стане в пригоді;)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів