Лікарі-ветеринари!!!

  • DMITRIY
  • DMITRIY аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
02 лист. 2007 17:36 #12221 від DMITRIY
Відповідь від DMITRIY у темі Лікарі-ветеринари!!!
Печально. Но так не только у Вас. К сожалению так кругом и всюду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
02 лист. 2007 20:07 #12232 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(Immortal @ 2.11.2007, 10:57) [snapback]22971[/snapback]</div>

700 грн як льоду, + % за осіменіння[/b]

Для молодої сім*ї цієї зар плати вистачить хібащо на памперси. В мене друг експедитором заробляв 800 грн, і до 18 00 працював! А за 700 грн треба прац. цілий день + в лайні по вуха, і від тебе постійно смердить! Був у міській лікарні, лікар заробляє 472 гривні! То є справедливість чи ні?Ти хочеш сказати що 700 грн це багато?Там роботи в господарстві на 3000 тис!

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лист. 2007 13:21 #12358 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Лікарі-ветеринари!!!
"Був у міській лікарні, лікар заробляє 472 гривні! То є справедливість чи ні?Ти хочеш сказати що 700 грн це багато?Там роботи в господарстві на 3000 тис!"Хто як себе цінить, бажаю знайти роботу за три штуки. Багато хто зараз працює заради стажу, і живуть на лівак. І ветеринар може якесь стегенце ампутувати

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
07 лист. 2007 14:05 #12361 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі Лікарі-ветеринари!!!
Ну і працюй заради стажу! А хочеться і стаж і зар плату нормальну, бо зліва інколи може і небути!3 тис. це ціна роботи яку треба виконувати на господарстві,я не сказав що я собі таку хочу! не треба перекручувати мої слова!Для чого тоді 6 ть років вчитися щоб 500 грн заробляти?

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DMITRIY
  • DMITRIY аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 лист. 2007 09:06 #12447 від DMITRIY
Відповідь від DMITRIY у темі Лікарі-ветеринари!!!
У меня ситуация сложнее. Предлагаю 350 уе на испытатльный срок и обучение и толковых работников нет. Есть мысль китайцев приобщать. Наши выпускники в большинстве своем трудиться не только не хотят, но и не могут. Saimon, а осталось ли кого лечить? Мой друг детства раньше занимался поиском скота для мясокомбината. Зарабатывал нормально. Но уже 2 года в Киеве на заработках. Села пусты. Уже забыл, когда последний раз видел табличку про ящур на въезде в Шепетовский район, болеть некому.И что по Твоему мнению надо сделать, чтобы исправить ситуацию.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 груд. 2007 18:49 #13882 від Киса
Відповідь від Киса у темі Лікарі-ветеринари!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 груд. 2007 22:55 #13922 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Лікарі-ветеринари!!!
Що ж я тут можу сказати. Сумно :-( прийми мої співчуття

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 груд. 2007 00:53 #13933 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Лікарі-ветеринари!!!
<div class='quotetop'>(киса @ 5.12.2007, 18:49) [snapback]26345[/snapback]</div>

А насчет кладбища для животных считаю это полным гоном, я в Киеве как проежаю возле собачего кладбища и вижу крутые памятники с фотками собак и надписями, типа сыночек шарик мы тебя любим.,и помним, то у меня мысли что делают это несовсем здоровые люди........ В то время когда дети умирают, от нехватки лекарств, и апаратуры глупо тратить деньги на такие вещи, лучшебы нуждающимся помогли.[/b]

Почему это гон? И это ты о кладбище, строительство которого начато еще в 2003 году и дос их пор не закончено в Деснянском районе?Чаще всего хозяева хоронят своих любимцев антисанитарно: в парках, скверах, на дачах, на территориях гаражных кооперативов, захоранивают их трупики в могилки родственников и даже выбрасывают в мусорный контейнер. Разве это нормально?Для многих братья наши меньшие настолько становятся близкими, что после их смерти и похоронить-то хотят по-людски — в могиле, с венками и памятником.

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 груд. 2007 21:25 #14217 від Киса
Відповідь від Киса у темі Лікарі-ветеринари!!!
Да я против кладбищь для животных, проежаех мимо, и плохо становица,ма ло того что устраиват котячие и собачие свадьбы, так скоро еще помимо кладбища и в церкви отпевать будут, и поминки устраивать, Я очеь люблю животных, но кладбищь с Надгробками и надписями не догоняю, тут к людям по свински относятся.............................................. сердце прихватит упадеш, фиг кто подойдет.............

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 груд. 2007 12:46 #14406 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі Лікарі-ветеринари!!!
Ти працюєш в сфері ветеринарії?

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів