Полювання на відьом
«Полювання на відьом», що відбувалося по всій Європі в період з другої полови ХУ ст.. по ХУ11 ст., є яскравою і кривавою плямою в історії людства. Ця тема була б забута, якби не набула поширена в 21 ст. і отримала новий виток свого розвитку в Шепетівці, коли «вишукуються та розкриваються» все нові та нові факти «страшних діянь» працівників гуманітарної сфери Шепетівщини.
А розпочалась епопея «інквізицій» із звинувачень директорів шкіл в хабарництві, звинувачення працівників освіти та бібліотек в сепаратизмі, звільненням директора Шепетівського ліцею та завідувача бібліотекою.
Лише не спрацювала гільйотина над головою директора музичної школи, яка в неодноразових судових процесах відстояла свою честь. Але агонія інквізиторів не має меж. Допити свідків, пред’явлення звинувачень, численні моральні «тортури», розпочались в музичній школі на загальних зборах колективу та продовжилися на засіданнях виконкомів міської Ради. І тут постає риторичне питання «А судді, хто?». В новостворений «суддівський комітет» увійшли, відомі всій Шепетівці, скандалісти В. Монтач, Л.Легка, Л.Щерба, О.Яровий та багато інших. А очолила цю команду людина, в посадові обов’язки якої входить піклування та захист гуманітарної сфери міста – Юрій Вахоцькій.
Можливо дії останнього є наслідком попереднього виду діяльності. Як колишній патологоанатом, йому звичніше видати довідку про смерть, ніж рятувати гуманітарну сферу.
«Полювання на відьом по-Шепетівські» - це не тільки фанатичне захоплення вищевказаних діячів за «очищення» міста від «відступників», це комплекс причин, базисом яких є отримання нових посад, особистої вигоди та бажання помститися кращим за себе. І байдуже, що зараз у важкий для країни час потрібно не вишукувати надумані проблеми, а єднатись всім заради мирного майбутнього нашої країни та розвитку рідного міста.
Коментарі