1 minute reading time (94 words)

Невже це виглядає апетитно?

Невже це виглядає апетитно?

Тут 20 жовтня у Шепетівському МНВК святкували Міжнародний день кухаря. Я оце подивився фотки і враження неоднозначні.

Комусь справді подобаються такі страви і така подача? Таку презентацію робили ще у дитячих садочках в роках етак десь 60-х.

Як можна дітей вчити такому несмаку? Я розумію, що у нас майонез - це ніби небесний нектар, який тулять кругом куди можна, але ж це не сільська столова. Куди зможуть піти працювати такі кухарі? Які ресторани візьмуть на роботу таких спеціалістів? Словом є багато запитань до викладачів.

Як на мене такі страви і така подача виглядає значно апетитніше.

Богдан Гаврилишин "Все, що я зробив у житті, я поч...
Шепетівські військові потрапили до соціального від...

Читайте також:

 
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 22:24 25/10/2016
    [quote name="Catherine Small"] Оскільки страви приготовані школярами, то потрібно розуміти ще й те, що кошти на необхідні інгредієнти їм ніхто не виділяє, діти купують всі продукти за власні гроші.
    [/quote]
    [img]http://dasturxon.com/_pu/0/83045414.jpg[/img]
    Ну, оцей салат вже точно по гаманцю не вдарить. А наскільки він апетитно виглядає. Можливо, дійсно, Олександр навів не зовсім вдалі приклади. Є купа апетитних страв з дуже бюджетних продуктів.
    П.С. Кавунчик виглядає апетитно. Мабуть, через те, що майонезу не видно.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 00:30 25/10/2016
    Задам питання простіше, щоб ви були в змозі відповісти - чому стільки майонезу?
    Це такі базові знання?
    Їжачки, кораблики, квіточки...це страви для дитячого садочку? Чи можливо вашим учням по 6 рочків?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 15:23 24/10/2016
    По-перше, Ви, пане О.В. Островський, як на мене, не професійний кухар, і, взагалі, далекі від мистецтва кулінарії. Адже, якби Ви мали, хоч якесь уявлення про складність приготування даних страв, враховуючи їх смакові якості, вибір продуктів, естетику подачі, то Ваша позиція щодо цього була б зовсім іншою.
    По-друге, не забувайте про те, що готували дані страви звичайні учні, а не професійні кухарі, а отже, навчання в них проходить згідно шкільної програми, мета якої - дати базові знання з кулінарної справи. Оскільки страви приготовані школярами, то потрібно розуміти ще й те, що кошти на необхідні інгредієнти їм ніхто не виділяє, діти купують всі продукти за власні гроші.
    По-третє, світлини, які Ви так вдало взяли з Інтернету, не можна прирівнювати до дитячих робіт. Адже, вони ілюструють страви зовсім іншого рівня (до речі, продукти, використані в їх приготуванні дійсно не з дешевих). А ще існують такі люди - фуд-стилісти, головне завдання яких - зробити страву естетично привабливою в рекламних цілях (я вже мовчу про те, що використовується в приготуванні таких "шедеврїв").Де свідчення того, що дані фото з Інтернету були створені не з цією метою?
    І останнє, якщо у Вас, пане Островський, виникли якісь пропозиції, запитання чи побажання щодо навчання дітей азам кулінарії, дізнайтесь, будь ласка, спочатку всі подробиці навчального процесу, поспілкуйтеся з учнями, викладачами, лише тоді, описуйте свої враження. Критикувати роботу вчителів і учнів з екрану монітора - межа некомпетентності.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 09:59 23/10/2016
    Звичайний несмак в совковому стилі. Про корисність чи смак страв говорити не буду, бо не знаю, що воно там, але подати можна було б краще. Цікаво, це такі вимоги до оформлення? Бо щось не віриться, що сучасна молодь не має уявлення про те як сьогодні оформляють страви, тим більше, що вони, мабуть, планують бути кухарями...
    І да, майонез і чипси в салатах - це сильно!
  • Цей коментар не опублікований.
    · 23:45 22/10/2016
    Ми в 7 класі на трудовому навчанні щось подібне ліпили :sigh:
    Виглядає як меню сільського весілля 15-річної давнини
  • Цей коментар не опублікований.
    · 16:04 22/10/2016
    [quote]Шановний О.В.Островський !!! Не можна засуджувати роботу викладачів та учнів якщо, на вашу думку, не апетитно виглядають страви. Це не шоу "Майстер шеф" де готують з "елітних" продуктів, це державний навчальний заклад, де діти вчаться готувати страви для щоденного споживання.[/quote]
    Я не засуджую роботу учнів, вони тут не при чому. А от до викладачів у мене є питання. "Елітні" продукти, як ви висловились, тут не при чому. Звідки така любов до майонезу? Невже ви не в курсі наскільки він шкідливий? Тим паче, що я впевнений, що майонез - магазинний, а не приготований власноруч.
    В епоху інтернету можна знайти масу рецептів смачної та корисної їжі, продукти для якої коштують недорого. Навіть на фото наведених мною вище є страви, які приготовані з дуже простих і доступних продуктів. А те чого викладачі навчають дітей, я не побоюсь назвати просто несмаком.
    [quote]Взагалі-то, це дійсно виглядає апетитно. [/quote]
    Радий це чути, бажаю тобі їсти такі страви щодня :-) Відпишеш потім як твоє здоровля.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 15:54 22/10/2016
    Шановний О.В.Островський!!! Не можна засуджувати роботу викладачів та учнів якщо, на вашу думку, не апетитно виглядають страви. Це не шоу "Майстер шеф" де готують з "елітних" продуктів, це державний навчальний заклад, де діти вчаться готувати страви для щоденного споживання.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 11:02 22/10/2016
    Просто майонез дешевше.....і процес навчання проходить по "накатаній". В еру інтернету туди заглядають лише для того, щоб залишити лайк та поновити фото на аватарку....А про користь таких страв взагалі мовчу. Найперше про що мають навчати кухарів - це користь від їжі, а не що з чим змішати....Люди економлять на своєму здоров'ї! А потім ожиріння в 9 років, інфаркт в 15 і гастріти вроджені....
  • Цей коментар не опублікований.
    · 10:57 22/10/2016
    Взагалі-то, це дійсно виглядає апетитно. І дуже добре, що дітей навчають чомусь толковому, а не черговому "корисному" предмету з нової програми.

    І при чому тут взагалі ресторани? Ти часом ступінь навчального заакладу не поплутав?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 12:33 01/09/2014
    Для Дентіст:

    Культурно-освітня сфера міста Шепетівки жодних перспектив не має.

    1. На директорські посади тут призначають за принципом "наближення" до кількох псевдо-елітарних кланів (людей, яких дме від усвідомлення власної значущості, хоча з боку вони виглядають дуже смішними).

    2. По-справжньому творчі вчителі займають не керівні, а другорядні посади (в кращому випадку). Ініціативи творчих людей викликають хіба що поблажливу посмішку їхніх керівників.

    3. Директори шкіл так "навчили" свій персонал, що той боїться будь що ініціювати, аби часом не втрапити в халепу. Так що ніхто ні про що говорити не буде.

    Вважаю, що зміни в освіті міста почнуться тоді, коли позвільняють "червоних" директорів, замінять їх молодими розумними і обдарованими професіоналами, а на посади вчителів прийматимуть не "по блату", а на по-справжньому конкурсній основі.

    П.С. У школу-ліцей кілька років тому приносив резюме кандидат наук, хотів працювати вчителем. Звернення залишилося без відповіді. Для порівняння, серед чиновників міста та району чимало молодих осіб з педосвітою, які потрапили туди невідомо як.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 15:32 28/08/2014
    [quote name="Dentist"][quote name="maroshka"]А чому в ДНЗ № 7 ні створено, ні оновлено природні розвиваючі середовища. Цей садок, що виключення в цьому плані?[/quote]
    конкретніше можна?[/quote]

    За програмою це середовище повинно вже пару років розвивати малюків, а його як не було, так і немає. Але відзвітували, що усі заклади готові.
    Бачила у багатьох садочках нашого міста дуже цікава і прикольна галявинка для дітлахів
  • Цей коментар не опублікований.
    · 23:10 27/08/2014
    [quote name="maroshka"]А чому в ДНЗ № 7 ні створено, ні оновлено природні розвиваючі середовища. Цей садок, що виключення в цьому плані?[/quote]
    конкретніше можна?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 13:06 27/08/2014
    А чому в ДНЗ № 7 ні створено, ні оновлено природні розвиваючі середовища. Цей садок, що виключення в цьому плані?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 12:28 27/08/2014
    http://cs620318.vk.me/v620318585/1370b/ISUJBqGbAIg.jpg
    Це так, до слова
  • Цей коментар не опублікований.
    · 12:18 27/08/2014
    Гаразд, для прикладу. Я директор певної фірми, на цій фірмі з'явились проблеми, наприклад на одному з офісів щось там десь там злаалось чи ще щось, за вашою логікою, працівники мовчать і лише між собою шепочуть , нормальні ж працівники маючи певні проблеми на роботі, в даному випадку проблеми в школах, будуть дзвонити начальству напряму чи через когось, старатись донести інформацію про це, ви ж хочете щоб, я в особі директора фірми прочитав думки своїх працівників і виконав це. Див не буває, тому маєте претензії, доносьте їх до посадовців, приходьте на сесії і в кінці кожної сесії можете виступити чи хоч передати папірець з запискою в довільній формі чи офіційний лист, хтось з вас це зробив? Он людина он людина звернулась і отримала відповідь http://shepetivka.com.ua/forums/zahalni-temy/81469-vidpovid-na-mii-zapyt-shchodo-remontu-dorih-mozhe-komu-tezh-bude-tsikavo.html , це хіба так важко?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 10:32 27/08/2014
    [quote name="Спостерігач"]Боже мій, яка ідилія! Прям епоха розвинутого брєжнєвізму якась.

    Про чутки щодо підвищення батьківської щомісячної плати за дитсадок УДВІЧІ - жодного слова.

    Про те. як гризуться між собою вчителі, яким поскорочували години (а дехто на цю зарплату живе, є й такі, що кредит мусять виплачувати) - жодного слова

    До речі, в дитсадку біля школи № 8 уторік дах сильно протікав. Чи полагоджено його врешті-решт чи ні?[/quote]
    Все очень правильно написано!Посмотрите ,что написано в статейке..почти все ремонты за деньги родителей,ну и спонсоров,которые тоже являются родителями в данных учебных заведениях,типа - масло масляное((Бюджетных средств почти не истрачено,а зачем,если родители платят,а потом начинают плакать и жаловаться?Парадоксальная ситуация получается(Педагоги без нормальной зарплаты,те,которые репетиторством занимаются,еще выживут,а кто нет?Что им?Крышу никто не починит,так как это дорого,хлопотно для бюджета,да и зачем вы им нужны..ищите спонсоров и вперед..реалии жизни..В лицее новый директор,посмотрим или поборы прикратятся...а то минимум 600 грн в год с одного ученика,ну очень большое подспорье для школы...Ну,что поживем -увидим....)
  • Цей коментар не опублікований.
    · 22:11 26/08/2014
    На жаль так. Не у всіх, але в багатьох. :sigh:
  • Цей коментар не опублікований.
    · 22:00 26/08/2014
    [quote name="Островський О.В."]Ті проблеми, які оминають увагою посадовці мають нагадувати вчителі та батьки, якщо не особисто на форумах, то хоча б звертатися до ЗМІ щоб вони висвітили цю проблему. В нас же чомусь всі мовчать і чекають коли хтось це зробить за них.[/quote]

    Я хочу сказати зовсім про інше. Про те, що в наших теперішніх посадовців, незалежно від політичного спектру, відсутня культура самокритики як така. Ось і все. А якщо вона в них відсутня, то що вже говорити про пересічних шепетівчан? Їх же від неї десятками років відучали (вийнятки - "хвилька" наприкінці 1930-х років і кінець 1980-х)
  • Цей коментар не опублікований.
    · 21:06 26/08/2014
    Ті проблеми, які оминають увагою посадовці мають нагадувати вчителі та батьки, якщо не особисто на форумах, то хоча б звертатися до ЗМІ щоб вони висвітили цю проблему. В нас же чомусь всі мовчать і чекають коли хтось це зробить за них.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 20:55 26/08/2014
    [quote name="Островський О.В."][quote name="Іринка"]А чому у цьому довгому переліку не згадлують батьків з яких гребуть школи на ремонт ?????[/quote]
    та сама історія, ви спочатку платите, а потім в коментарях жалієтесь. Йдіть сюди http://shepetivka.com.ua/forums/osvita-v-shepetivtsi/56710-hroshove-pytannia-v-shkolakh.html, об'єднуйтесь і допомагайте з цим боротись, а не плачте вже постфактум[/quote]

    Чому ж, думаю люди право на репліки мають, бо ж претензії до ЗМІСТУ самої статті. Вона надто "залакована", а було б цікаво, якби автор, тим більше посадовець, не оминав би гострих кутів, проблем, які належить вирішити, запросив читачів до обговорення. До речі, в сталінські часи, в 1930-х, у газетах часто виходили статті з критикою недоопрацювань певної галузі, які писали самі ж посадовці цієї галузі
0
репостів
0
репостів