Рятувальники області в оперативній інформації повідомили, що вчора 27 квітня у селі Коса-Решнівка Шепетівського району місцевими жителями було виявлено тіло односельця, який, ймовірно, потонув через власну необережність.
27 квітня за інформацією ГУ ДСНС у Хмельницькій області в Шепетівському районі виникло дві пожежі - в селах Рудня-Новенька та Чотирбоки.
Сьогодні вранці, працівники офісу ТОВ «Подільський аграрій» на вхідних дверях виявили неприємну знахідку - гранату, яку невідомі зловмисники встановили на дверній ручці.
Декілька днів тому міський штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляв про нову підозру на COVID-19. Ним виявився 29-річний шепетівчанин, котрий повернувся із заробітків з Києва та мав ознаки хвороби.
Сьогодні вночі, 26 квітня о 01:39 на пункт зв’язку Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на вул. Новоградська в м. Шепетівка, що на Хмельниччині.
Сьогодні, 25 квітня, Хмельницька обласна державна адміністрація на офіційній сторінці у Фейсбук повідомила радісну новину - ще двоє шепетівчан подолали хворобу COVID-19.
14 квітня під головуванням Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова відбулося засідання державної комісії ТЕБ і НС. Всього на порядок денний засідання було винесено два питання: щодо забезпечення максимального дотримання населенням умов карантину під час прийдешніх Великодніх свят та щодо організації виконання вимог про обов’язкову обсервацію громадян, які прибувають в Україну з-за кордону.
Сьогодні на брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомили, що стан двох шепетівських хворих із діагнозом COVID-19 погіршився. Наразі за їх життя борються лікарі.
Чиновники Славутчини ніяк не хочуть змиритись із фактичною ліквідацією свого району. Як ми писали раніше, Мінрегіон вже розглядає кілька варіантів формування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня у Хмельницькій області і в жодному з них немає Славутського району.
На 10:00 ранку 31.03.2020 року в Хмельницькій області зареєстровано 3 підтверджених випадки гострої респіраторної хвороби COVID-19. Третьою захворіла жінка, 63 роки, з Волочиського району, повернулась з Італії. Контакти встановлені. Про це інформаує Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua