Сьогодні Хмельницька обласна державна адміністрація опублікувала інфомацію про одужання 10 чоловік з Шепетівки та Шепетівського району.
Шепетівською місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт відносно інженера технічного нагляду, якого підозрюють у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.
З міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації прийшла гарна новина про одужання від COVID-19 ще двох містян: чоловіка та жінки.
28 травня піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області вилучили та у спеціально відведеному місці знищили три артснаряди калібру 76 мм часів Другої світової війни.
Хотів отримати від держави ще наділ у Старокостянтинівському районі, але Держгеокадастр області обдурити не вдалося.
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 37-річного жителя села Шепетівського району в крадіжці (частина 1 статті 185 Кримінального кодексу України) та призначив йому покарання у виді 1360 гривень штрафу.
Управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради у травні 2020 року надало субсидії усім домогосподарствам, які її отримували в опалювальному періоді 2019-2020 року, без звернень громадян.
Сьогодні, 27 травня, Хмельницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про наступні кроки з послаблення карантину. Про це під час брифінгу Хмельницької ОДА повідомила заступниця голови Оксана Ситницька.
34-річному чоловіку суд призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі, 20-річному – 3 років із конфіскацією 1/2 частини майна, яке є їхньою власністю, крім житла.
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 23-річного жителя Шепетівського району за чотирма статтями Кримінального кодексу України.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua