Голова Шепетівської РДА отримав підозру у зловживанні службовим становищем на його попередній посаді

Автор 21 лютого 2023, 21:54

Поліцейські Києва повідомили про підозру екс-начальнику Управління Держпраці у Хмельницькій області та його колишньому заступнику у зловживанні службовим становищем. Чиновники всупереч інтересам служби, приймали рішення не виносити постанову про накладання штрафів на суб’єкти господарювання. Злочинна діяльність може обернутися для них шістьма роками позбавлення волі.

Слідчі слідчого управління столичного главку поліції спільно із працівниками Головного управління Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України та Управлінням захисту інтересів суспільства і держави ГУНП у м. Києві викрили колишнього начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області та його екс-заступника у зловживанні службовим становищем.

364.08.02.2023.1

В ході досудового розслідування було встановлено, що при проведенні інспекційних перевірок суб’єктів підприємницької діяльності у останніх були виявленні порушення додержання законодавства про працю. Однак, зловживаючи владою, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, всупереч інтересам служби, посадовці приймали рішення про не накладання штрафних санкцій відносно вказаних осіб, що призвело до втрат Державного бюджету України у вигляді не надходження коштів у загальній сумі близько 1 500 000 гривень.

Встановлено шість суб’єктів підприємницької діяльності, щодо яких незаконно прийнято рішення про не накладання штрафних санкцій.

364.08.02.2023

Наразі обом фігурантам 1976 та 1981 років народження повідомлено про підозру у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 та 2 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Згідно офіційної біографії, з 08.2015 по 12.2020 посаду начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області обіймав нинішній голова Шепетівської районної державної
адміністрації Хмельницької області Глушаков Олексій Олександрович. Народився він 24 жовтня 1976 року, що відповідає даті народження вказаній у прессрелізі поліції.

За матеріалами Відділу комунікації поліції Києва

Останнє редагування 21 лютого 2023, 22:05
0
репостів
0
репостів