Розділ Бізнес

У Шепетівці запрацює регіональний офіс “Зроблено в Україні”: перший відкрили у Кам’янець-Подільському

Автор 19 квітня 2024, 15:57

Сьогодні у місті Кам’янець-Подільський відбулося відкриття першого регіонального офісу “Зроблено в Україні” у Хмельницькій області. Представив для подолян нову платформу перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник міністра економіки Віталій Кіндратів. Участь у заході взяли також народні депутати України та представники місцевого самоврядування.

За словами Сергія Тюріна, на сьогодні існує необхідність забезпечення ефективного діалогу та об’єднання зусиль влади і бізнесу для подолання викликів та наслідків, спричинених збройною агресією рф проти України. Тому задля стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування їх продукції, покращення інвестиційного клімату, створення економічних умов для відновлення, модернізації і зростання економіки держави, президентом Володимиром Зеленським було започатковано Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні».

“Зі свого боку ми будемо також пропонувати представляти в цьому офісі і наші регіональні програми. Задля того, щоб в одному місці був зосереджений весь спектр можливостей для підприємців, які прийшовши у офіс, зможуть розповісти про свою ідею, і їм зможуть запропонувати низку інструментів, для того, щоб реалізувати свою власну справу. Тому цим відкриттям ми робимо великий ривок уперед, для того, щоб наш національний продукт, наш національний виробник почувався впевнено та конкурентоспроможним,” – наголосив посадовець.

Варто зазначити, що подібні офіси (простори) платформи будуть відкриті на базі філій обласних центрів зайнятості. Цей простір націлений на мікро- та малий бізнес. У ньому підприємці зможуть отримати консультації щодо програм підтримки від Уряду, місцевих і міжнародних проєктів. Також відвідувачі матимуть змогу ознайомитись із грантовими програмами, що супроводжує служба зайнятості.

“Це уже п’ятий офіс в Україні, але це перший офіс на субрегіональному рівні, на рівні району. І я надзвичайно щасливий з того, що саме місто Кам’янець-Подільський, є лідером розвитку програми “Зроблено в Україні” на районному рівні. Це говорить про те, що держава приділяє увагу не тільки регіональним центрам, а й великим містам області та районним центрам. Тому ми хочемо, щоб ця політика була донесена до кожного куточка нашої держави. Адже в кожному куточку України є підприємці, є люди, які вміють, знають і вже творять нові виробництва, створюють унікальні українські продукти,” – сказав заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.

Нагадаємо, що офіси “Зроблено в Україні” – складова політики Уряду з підтримки бізнесу. Їхня мета – стимулювання виробництва, залучення інвестицій у реальний сектор та збільшення обсягів несировинного експорту. Невдовзі такі офіси працюватимуть також у місті Хмельницькому та Шепетівці.

Останнє редагування 19 квітня 2024, 16:06
0
репостів

Не пропускайте наші новини

Підписуйтесь на нас!

0
репостів