![Завтра відбудеться пробне ЗНО 2021 року](/media/k2/items/cache/71bbeaed40c8fb51512ac1a4fc09992e_Generic.jpg?t=20210409_173547)
Завтра відбудеться пробне ЗНО 2021 року
Завтра, 10 квітня, на Хмельниччині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.
![Міський голова анонсував оновлення автобусних зупинок](/media/k2/items/cache/cca7eec6776b4bcd37b867fc3feb671b_Generic.jpg?t=20210409_134506)
Міський голова анонсував оновлення автобусних зупинок
За словами Віталія Бузиля мова йде не про ремонт існуючих, а про встановлення нових сучасних зупинок громадського транспорту. Новину про це він повідомив на особистій сторінці у соцмережі Facebook.
![Шепетівській опорній лікарні допомагають з киснем усією громадою](/media/k2/items/cache/eb9af00029663dc73e69f7a6228630f7_Generic.jpg?t=20210409_114343)
Шепетівській опорній лікарні допомагають з киснем усією громадою
Проблеми постачання кисню Шепетівська багатопрофільна лікарня наразі вирішує з допомогою очільників міста, бізнесу та окремих підприємців громади. Про це розповіла на своїй сторінці у соцмережі Facebook керівниця закладу Валентина Миколаївна Савчук.
![Голова Хмельницької ОДА представив нового очільника Шепетівської РДА](/media/k2/items/cache/033dfb4f418ebcfd4ab923c0a467878a_Generic.jpg)
Голова Хмельницької ОДА представив нового очільника Шепетівської РДА
Сьогодні, 9 квітня, Сергій Гамалій представив нового очільника Шепетівської районної державної адміністрації.
![COVID-19 на 9.04.2021: нових випадків - 1094, одужали 792 особи та 12 померло](/media/k2/items/cache/c3c1a24aae27fa4d5a68832aa1c30c52_Generic.jpg?t=20210409_114743)
COVID-19 на 9.04.2021: нових випадків - 1094, одужали 792 особи та 12 померло
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 9 квітня в Хмельницькій області зареєстровано 72432 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 2823 - діти, 4477 - медпрацівники. За добу на Хмельниччині щеплено 1050 осіб.
![За серію крадіжок судили підлітка з Шепетівщини](/media/k2/items/cache/73c47ab3a5357f8f728c0ac503a016c4_Generic.jpg)
За серію крадіжок судили підлітка з Шепетівщини
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 16-річного мешканця Шепетівщини в крадіжці, поєднаній з проникненням у житло та інше приміщення, вчиненій повторно (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України), призначивши йому покарання у виді 3 років позбавлення волі, проте звільнив від його відбування з випробуванням на 1 рік іспитового строку.
![Діагноз COVID-19 підтвердили у ще 49 містян, завантаженість лікарні - 94%](/media/k2/items/cache/455c8b4a98cb5b8b7458c5e58c4e9db1_Generic.jpg?t=20210409_074218)
Діагноз COVID-19 підтвердили у ще 49 містян, завантаженість лікарні - 94%
Станом на 09.04.21 року у Шепетівці лабораторно підтверджено 49 нових випадків захворювання. На лікуванні в КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» перебуває – 312 хворих, з них - 170 з дігнозом Covid-19 та підозрою.