Розділ Події

Голова Хмельницької ОДА представив нового очільника Шепетівської РДА

Сьогодні, 9 квітня, Сергій Гамалій представив нового очільника Шепетівської районної державної адміністрації.

Від­по­від­но до роз­по­ряд­ження Пре­зи­ден­та Ук­ра­їни Володимира Зеленського №415/2021-рп “Про призначення А. Катеренчука головою Шепетівської районної державної адміністрації Хмельницької області”, голова обласної адміністрації Сергій Гамалій представив громаді району новопризначеного голову.

Висловлюючи слова вітання новому очільнику району, Сергій Гамалій побажав йому мудрих рішень, терпіння, виваженості, налагодження плідної та взаємовигідної роботи з депутатським корпусом. Також додав, що найголовнішим в роботі є чути громадськість, взаємодіяти із нею і знати її потреби.

В свою чергу, Анатолій Катеренчук висловив слова вдячності Президенту України Володимиру Зеленському за виявлену йому довіру та додав, що у своїй роботі буде робити усе можливе для поліпшення економічного стану району та життя громади.

Нагадаємо, 6 квітня на сайті президента України з'явилось розпорядження про призначення нового голови Шепетівської районної державної адміністрації Хмельницької області. 

Пан Анатолій зареєстрований та проживає у Хмельницькому разом із дружиною Катеренчук Оксаною Анатоліївною та двома доньками – Марією та Дар’єю.

Згідно з інформацією Центральної виборчої комісії, на позачергових виборах народних депутатів України, що відбувалися 26 жовтня 2014 року, балотувався як самовисуванець на одномандатному виборчому окрузі №187 (центр – м. Хмельницький), але обраним до Верховної Ради України не був.

За даними ЦВК, Анатолій Катеренчук народився 22 грудня 1986 року в селі Маниківці Деражнянського району. Він має вищу освіту. У 2014 році працював виконуючим обов’язки директора приватного підприємства «Поділля-кріль», проживав у Хмельницькому.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением