![У ДП "Шепетівський лісгосп" відбулась профспілкова конференція](/media/k2/items/cache/52d08816fce7e445eab85ae8f6322672_Generic.jpg)
У ДП "Шепетівський лісгосп" відбулась профспілкова конференція
Відбулися звітновиборчі збори та профспілкова конференція трудового колетву в ДП «Шепетівський лісгосп», під час якої були підведені підсумки трудової діяльності за 2020 рік і прийнятий новий колективний договір строком на три роки.
![Диво для Вікторії: дівчинка, яка хворіє на ДЦП, потребує дороговартісної операції](/media/k2/items/cache/cd366fae2c8ae6f1eb27fdc9a6f4c708_Generic.jpg?t=20210226_131458)
Диво для Вікторії: дівчинка, яка хворіє на ДЦП, потребує дороговартісної операції
Маленька 6-річна шепетівчанка Вікторія Янда терміново потребує хірургічного лікування. Батьки та рідні дівчинки просять про допомогу небайдужих людей зібрати 100 000 грн для проведення операції, яка призначена на квітень місяць.
![Прийом заявок щодо відключення від централізованого опалення розпочнеться 1 березня](/media/k2/items/cache/46e249602f5bcfcf221134817202c6f2_Generic.jpg?t=20210305_121625)
Прийом заявок щодо відключення від централізованого опалення розпочнеться 1 березня
З першим днем весни розпочне роботу комісія з приймання заяв від населення щодо відмови від послуг центрального теплопостачання та подачі гарячої води. Сесією Шепетівської міської ради 25.02.2021 року було затверджено склад відповідної комісії.
![COVID-19 на 26.02.2021: нових випадків - 262, одужало - 144 особи та 1 померла](/media/k2/items/cache/636021ac8612b7b9950051ddd274e8f8_Generic.jpg?t=20210226_103042)
COVID-19 на 26.02.2021: нових випадків - 262, одужало - 144 особи та 1 померла
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 26 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 47616 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1742 - діти, 3523 - медпрацівники.
![Громадян просять утриматися від поїздок на Прикарпаття](/media/k2/items/cache/c0bb2f1c10a43b9580f05edc8c5ea062_Generic.jpg?t=20210226_101235)
Громадян просять утриматися від поїздок на Прикарпаття
У зв’язку із стрімким погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19, з 26 лютого в Івано-Франківській області буде запроваджений червоний рівень епідемічної небезпеки та посилені обмежувальні заходи. Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 23 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
![Діагноз COVID-19 підтвердили ще у 27 містян, у лікарні кількість хворих збільшилась до 55](/media/k2/items/cache/af187dae8ba21cd883a23e7fb34941a1_Generic.jpg?t=20210226_110352)
Діагноз COVID-19 підтвердили ще у 27 містян, у лікарні кількість хворих збільшилась до 55
Про це повідомляє сайт Шепетівської міської ради. За даними Шепетівської багатопрофільної лікарні за добу в заклад госпіталозвано з дігнозом COVID-19 10 осіб та ще 6 з підозрою.
![У Шепетівці виділили 100 га землі під облаштування "Агропромислового парку"](/media/k2/items/cache/b424ea6f789e71cc2b7c06893dca4c80_Generic.jpg?t=20210226_072159)
У Шепетівці виділили 100 га землі під облаштування "Агропромислового парку"
VI сесія Шепетівської міської ради 25.02.2021 року підтримала виділення ділянки площею у 100 га в районі «Пліщинського масиву» під облаштування агропарку. Підготовка ділянки передбачає територію, яка буде зайнята власне адміністративним центром агропромислового парку та підведеними комунікаціями.