![У шепетівчанина забрали водійське посвідчення, бо розбив свого буса](/media/k2/items/cache/30cb4a28d80a3dc0f262c225258b65a8_Generic.jpg?t=20210219_165559)
У шепетівчанина забрали водійське посвідчення, бо розбив свого буса
Сьогодні о 4 год. 20 хв. на 145 км траси "Київ-Чоп" сталася ДТП, на щастя без травмованих. Про це повідомила пресофіцер управління патрульної поліції Житомирської області Тетяна Носадчук.
![Шепетівчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні](/media/k2/items/cache/cb51009aab7df19b57c3fd58fdc8217c_Generic.jpg)
Шепетівчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Сьогодні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у міському будинку культури відбувся зворушливий тематичний захід. Саме в ці дні сім років тому під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.
![Впіймали молодиків, які погрожували вбивством 55-річному чоловікові](/media/k2/items/cache/38bdf35af7f6b6bdafcaf709b51a8d3e_Generic.jpg)
Впіймали молодиків, які погрожували вбивством 55-річному чоловікові
Події мали місце 2 січня цього року в райцентрі Шепетівка. Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, правоохоронці вирахували зловмисників і вже оголосили їм про підозру у вчиненні хуліганських дій та погрозі вбивством.
![Виконком ухвалив рішення щодо АТБ, автобусів № 8-А та екстреної диспетчерської служби](/media/k2/items/cache/dc665a1c01cb6999a0bc8ff57b6082d4_Generic.jpg?t=20210830_113557)
Виконком ухвалив рішення щодо АТБ, автобусів № 8-А та екстреної диспетчерської служби
18 лютого відбулось засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Віталій Бузиль. Члени виконкому розглянули 40 питань порядку денного.
![Шепетівчан запрошують взяти участь у змаганнях з лижних гонок](/media/k2/items/cache/0ebeca88ec5e2b294a008abbd64635b5_Generic.jpg?t=20210219_102403)
Шепетівчан запрошують взяти участь у змаганнях з лижних гонок
Змагання відбудуться з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у Шепетівці 21 лютого 2021 року на стадіоні «Локомотив».
![COVID-19 на 19.02.2021: нових інфікованих - 197, одужало - 132, летальних випадків - 1](/media/k2/items/cache/e32b3e2bc08d0ba2f5729a89d7ec43b1_Generic.jpg?t=20210219_093850)
COVID-19 на 19.02.2021: нових інфікованих - 197, одужало - 132, летальних випадків - 1
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 19 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 46329 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1674 - діти, 3464 - медпрацівники.
![У Шепетівці фіксують сплеск коронавірусу: за добу додалось 29 нових випадків](/media/k2/items/cache/0c79087b50bebda8af2808251372beca_Generic.jpg?t=20210219_100426)
У Шепетівці фіксують сплеск коронавірусу: за добу додалось 29 нових випадків
Також побільшало випадків госпіталізації осіб у Шепетівську багатопрофільну лікарню з COVID-19 та з підозрою на хворобу.
![Поліцейські розшукали 15-річного шепетівчанина, який пішов з дому](/media/k2/items/cache/34c0749ffbacf6b682625941cddd7067_Generic.jpg?t=20210219_082237)
Поліцейські розшукали 15-річного шепетівчанина, який пішов з дому
Сьогодні вночі, близько другої ночі, до поліцейських звернулась 40-річна жителька м. Шепетівка. Жінка розповіла, що її 15-річний син пішов з дому о десятій вечора та не повернувся.