![Було оголошено список виробників, які фальсифікують солодковершкове масло](/media/k2/items/cache/cd3e1466e4dd1a27aadfd5543f9f595c_Generic.jpg?t=20210126_114638)
Було оголошено список виробників, які фальсифікують солодковершкове масло
Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області оголосило список фальсифікаторів солодковершкового масла та закликало продавців вилучити їх з обігу.
![Перевіряли безпеку об’єктів тимчасового проживання людей через трагедію у Харкові](/media/k2/items/cache/5c741c8b4ff878f1ddc336a68cf2fa12_Generic.jpg)
Перевіряли безпеку об’єктів тимчасового проживання людей через трагедію у Харкові
23 січня працівниками Шепетівського районного сектору спільно з представниками поліції проведено спільний рейд огляду об’єктів тимчасового проживання людей міста Шепетівка. Подібні перевірки тривають по всій області через трагічну подію в Харкові, де під час пожежі у будинку для літніх людей загинуло 15 осіб.
![COVID-19 забрав життя відомої шепетівської лікарки](/media/k2/items/cache/68a0bd27ab62d8ffc9cf66747b585339_Generic.jpg?t=20210125_130501)
COVID-19 забрав життя відомої шепетівської лікарки
Вчора стало відомо про смерть відомої у Шепетівці акушера-гінеколога, яка 25 років пропрацювала на благо шепетівчан у жіночій консультації міста. Буга Оксана Федорівна пішла з життя у віці 56 років.
![У Красилівському районі шепетівчанин потрапив у ДТП](/media/k2/items/cache/58bb2b941541c01fa36a411d1d717292_Generic.jpg?t=20210125_171704)
У Красилівському районі шепетівчанин потрапив у ДТП
Вчора, 24 січня, о 15:35 на пункт зв’язку 14 Державної пожежно-рятувальної частини м. Красилів поступило повідомлення про те, що в Красилівському районі поблизу села Сушки сталася ДТП.
![COVID-19 на 25.01.2021: за вихідні додалось 2 хворих, одужала 61 особа та 1 померла](/media/k2/items/cache/0ed1eb326532392735add2ea1ae3f6e6_Generic.jpg?t=20210125_091408)
COVID-19 на 25.01.2021: за вихідні додалось 2 хворих, одужала 61 особа та 1 померла
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 25 січня в Хмельницькій області зареєстровано 43245 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1521 - діти, 3329 - медпрацівники.