![COVID-19 на 6.01.2021: статистика інфікованих знову набирає обертів](/media/k2/items/cache/565b1e1bb1e978b64d02ee140ef206aa_Generic.jpg)
COVID-19 на 6.01.2021: статистика інфікованих знову набирає обертів
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 6 січня в Хмельницькій області зареєстровано 40328 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1454 - діти, 3197 - медпрацівники.
![У Судилкові дві водійки не змогли поділити дороги](/media/k2/items/cache/8e481b6d0e658fe6d85565ec9d0b85b3_Generic.jpg?t=20210106_115241)
У Судилкові дві водійки не змогли поділити дороги
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 5 січня, близько 23.00 години в селі Судилків Шепетівського району на перехресті вулиць Героїв Майдану та Набережної.
![У Шепетівці кількість хворих на COVID-19 зросла на 15 осіб](/media/k2/items/cache/58f6221a9daf67e9183a6b412beeae22_Generic.jpg?t=20210106_092733)
У Шепетівці кількість хворих на COVID-19 зросла на 15 осіб
Востаннє значний приріст хворих за добу міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації фіксував 16 грудня. Сьогодні, станом на 10:00 6 січня серед жителів міста виявлено 15 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. 3 шепетівчан, які лікувалися від коронавірусної інфекції COVID-19, одужали.