![Завершився перший тур Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд](/media/k2/items/cache/db179573d2c6df77acd179d6105d6700_Generic.jpg)
Завершився перший тур Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд
В обласному центрі завершився весняний етап Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд. Щоправда, переможця поки що немає, адже проходять змагання у два етапи. Наступний – осінній. Власне, за підсумками двох етапів і визначать кращу чоловічу команду області з баскетболу.
![Шепетівчани вшанували пам'ять жертв політичних репресій](/media/k2/items/cache/e615c787b2f85cf06510c8d1eb939a8d_Generic.jpg)
Шепетівчани вшанували пам'ять жертв політичних репресій
В неділю, 21 травня, біля меморіальних знаків жертвам політичних репресій по вул. Героїв Небесної сотні, 22-а (колишнього приміщення окружного НКВС СРСР) та по вул. В. Котика, 172-а відбулися масові заходи — мітинг-реквієм та покладання квітів та вінків з приводу — Дня пам'яті жертв політичних репресій.
![Маємо пам'ятати трагічне минуле заради світлого майбутнього](/media/k2/items/cache/100c9dca03642d3643dbd8ed1039a858_Generic.jpg?t=20170523_180139)
Маємо пам'ятати трагічне минуле заради світлого майбутнього
21 травня, як і щороку в третю неділю травня, по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам'яті жертв політичних репресій. Шепетівчани теж вшанували пам'ять загиблих біля меморіальних знаків по вул. Героїв Небесної Cотні, 22-а (колишнього приміщення окружного НКВС СРСР) та по вул. В. Котика, 172-а.
![Спортсмени Хмельниччини взяли участь у всеукраїнських змаганнях із бойового самбо](/media/k2/items/cache/acd9956729a0f04e8a8354e79bae68cb_Generic.jpg)
Спортсмени Хмельниччини взяли участь у всеукраїнських змаганнях із бойового самбо
12-14 травня у смт. Підгірці (Київська область) у спортивно-розважальному комплексі «Рестоград-Імперія» пройшов Кубок України з бойового самбо серед чоловіків та Чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків та юніорів. У змаганнях прийняли участь 265 спортсменів з 15 областей України.
![Неподалік Красилова обстріляли автобус шепетівського перевізника](/media/k2/items/cache/684b53009a7daa842df276f8805f9df6_Generic.jpg)
Неподалік Красилова обстріляли автобус шепетівського перевізника
Сьогодні близько 12 години під містом Красилів Хмельницької області обстріляли автобус шепетівського приватного перевізника Валентини Палько. Транспортний засіб рухався за маршрутом Хмельницький-Варшава.
![Для школярів Лозичного проведено оглядову екскурсію на водоканалі](/media/k2/items/cache/70fa253730d563acff95bb9ed1c56e85_Generic.jpg?t=20170522_160759)
Для школярів Лозичного проведено оглядову екскурсію на водоканалі
Минулого тижня на Шепетівському комунальному підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства відбулася екскурсія для школярів загальноосвітньої школи села Лозичне. Екскурсія була організована завдяки співпраці адміністрації підприємства і керівництва школи.
![У Шепетівці вчергове відбувся фестиваль «Європейська феєрія»](/media/k2/items/cache/3283e7e644a6217fcd0e7a3b8eae47e6_Generic.jpg)
У Шепетівці вчергове відбувся фестиваль «Європейська феєрія»
З нагоди святкування Днів Європи в Україні в обласному літературно-меморіальному музеї Миколи Островського в Шепетівці відбувся фестиваль «Європейська феєрія».
![Освітяни і лісівники Шепетівщини ділились досвідом на всеукраїнському семінарі-практикумі](/media/k2/items/cache/ad18d219429f3ba3bf197068408f17ae_Generic.jpg)
Освітяни і лісівники Шепетівщини ділились досвідом на всеукраїнському семінарі-практикумі
На базі навчальних закладів Хмельниччини відбувся всеукраїнський семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи обласних центрів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді і станцій юних натуралістів. Його тема – «Формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді у контексті впровадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних педагогічних технологій». Організацію і проведення усіх заходів семінару-практикуму забезпечував Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, котрому незабаром виповниться 65 років.
![По вулиці Валі Котика збили 11-річну дівчинку](/media/k2/items/cache/048e752c64cf593538ebd02b789f68f2_Generic.jpg)
По вулиці Валі Котика збили 11-річну дівчинку
21 травня близько 18:06 години в м. Шепетівка по вулиці Валі Котика 17-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «ВАЗ 2105», допустив наїзд на пішохода, 11-річну місцеву жительку, яка переходила проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу.
![Змагалися баскетбольні команди дівчат](/media/k2/items/cache/d0670c01e42acfd0f3bbc3520ec34e43_Generic.jpg)
Змагалися баскетбольні команди дівчат
З нагоди Дня Європи 18 та 19 травня пройшов турнір з баскетболу серед команд дівчат 6-8 класів. У турнірі прийняло участь шість команд: НВК№1, ЗОШ№1, ЗОШ№3, СЗОШ№2, НВК№3 та команда гостей з м.Полонне.