Спортсмени Хмельниччини взяли участь у всеукраїнських змаганнях із бойового самбо

12-14 травня у смт. Підгірці (Київська область) у спортивно-розважальному комплексі «Рестоград-Імперія» пройшов Кубок України з бойового самбо серед чоловіків та Чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків та юніорів. У змаганнях прийняли участь 265 спортсменів з 15 областей України.

Організатором  змагань виступила Федерація бойового самбо України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

На урочистому відкритті змагань спортсменів привітали:

  • Представник міністерства молоді та спорту України - Аксютін Віктор Володимирович,
  • Президент Європейської федерації бойового самбо, президент Федерації бойового самбо України - Велієв Ельхан Назимович;
  • Віце-президент Асоціації бойового самбо та ММА Китайської Народної Республіки пан Шинь Шуньшен.
  • Віце-президент ФБСУ, суддя міжнародної категорії - Марчук Олександр Іванович,
  • Віце-президент ФБСУ, Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань - Середюк Федір Миколайович.

На урочистому відкритті змагань представник міністерства молоді та спорту України - Аксютін Віктор Володимирович, вручив спортсменам посвідчення майстрів спорту України з бойового самбо.

Партнерами змагань були Спортивно-розважальний комплекс «Рестоград Імперія».

Федерація бойового самбо України висловлює подяку за всебічну допомогу в організації Кубка України з бойового самбо голові координаційної ради ФБСУ - Юрію Цикаленко.

Спортсмени збірної команди Хмельницької області завоювали 3 золотих, 4 срібних і 1 бронзову нагороди!

Керівництво Хмельницької обласної федерації бойового самбо в особі Президента Марчука Олександра Івановича і почесного Президента Агаркова Миколи Миколайовича, а також начальника Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Ілліча Климова, вітають тренерський склад і спортсменів з успішним виступом на Кубку України серед чоловіків та Чемпіонаті України серед юнаків та юніорів з бойового самбо!

Спортсменів підготували: Марчук Олександр Іванович, Рудич Олег Володимирович, Шайдевич Володимир Георгійович, Марчук Олександр Олександрович.

Результати змагань:

Чоловіки 1998 та старше

57 кг

  1. Кохненко Владислав (Одеська)
  2. Дмитрач Дмитро (Хмельницька)
  3. Швець Микола (Київська)
  4. Синіцин Ігор (Херсонська)

62 кг

  1. Тимченко Володимир (Чернігівська)
  2. Дзігун Микита (Київська)
  3. Чабан Петро (Київська)
  4. Шульга Владислав (Донецька)

68 кг

  1. Вєтров В'ячеслав (Київська)
  2. Запорізький Владислав (Київська)
  3. Біденко Руслан (Київська)
  4. Шолінян Людвік (Київ)

74 кг

  1. Варданян Самвел (Київська)
  2. Гринюк Іван (Київська)
  3. Гольбаев Дмитро (Київська)
  4. Турчин Андрій (Кіровоградська)

 82 кг

  1. Майнич Роман (Кіровоградська)
  2. Мшено Мухаммед (Київська)
  3. Рак Данило (Київська)
  4. Савенко Андрій (Запорізька)

90 кг

  1. Ільїн Владислав (Кіровоградська)
  2. Вовк Артем (Київська)
  3. Несміян Леонід (Київська)
  4. Авраменко Руслан (Київська)

+90 кг

  1. Протасенко Іван (Київ)
  2. Юр'єв Тимур (Харьківьска)
  3. Чистобородова Павло (Запорізька)
  4. Гунько Ігор (Київ)

Командний залік:

  1. Київська
  2. Кіровоградська
  3. Запорізька

 

Молодь 1999-2000 р.н.

52 кг

  1. Коломієць Дмитро (Сумська)
  2. Сироватка Микита (Дніпровська)
  3. Демиденко Сергій (Одеська)
  4. Білоног Ігор (Сумська)

57 кг

  1. Сироватка Ігор (Дніпровська)
  2. Семенюк Владислав (Сумська)
  3. Горєлов Олександр (Київська)
  4. Солиган Ярослав (Закарпатська)

62 кг

  1. Давидюк Юрій (Хмельницька)
  2. Кшижинский Антон (Хмельницька)
  3. Верцанов Данило (Донецька)
  4. Стосунки Євген (Київ)

68 кг

  1. Яцевич Роман (Одеська)
  2. Прозоров Богдан (Кіровоградьска)
  3. Глебській Данило (Донецька)
  4. Соловйов Євген (Київ)

74 кг

  1. Сайфудінов Михайло (Кіровоградська)
  2. Шишмарев Віталій (Кіровоградська)
  3. Вдовенко Артем (Київ)
  4. Самойленко Вадим (Сумська)

82 кг

  1. Дручок Денис (Дніпровська)
  2. Мельник Богдан (Київська)
  3. Шелофаст Данило (Волинська)
  4. Євтушенко Олександр (Київ)

90 кг

  1. Пацюра Данило (Донецька)
  2. Строкань Михайло (Київ)
  3. Валевський Віталій (Київ)
  4. Серенко Ігор (Київ)

+ 90 кг

  1. Генсюк Микита (Київ)
  2. Костюк Іван (Хмельницька)
  3. Cергіенко Олександр (Кіровоградська)
  4. Козуб Іван (Київ)

 

Командний залік:

  1. Київ
  2. Дніпропетровська
  3. Сумська

 

Юніори (2001-2002):

42 кг

  1. Стоян Андрій (Київська)
  2. Микита Петрович (Дніпровська)
  3. Краснолуцький Вадим (Хмельницька)
  4. Миколаївський Сергій (Київська)

45 кг

  1. Воробйов Данило (Донецька)
  2. Мазур Ігор (Чернігівська)
  3. Саронік Валерій (Київ)
  4. Марік Сергій (Київ)

52 кг

  1. Гомелі Данило (Харківська)
  2. Ткаченко Андрій (Сумська)
  3. Гонак Олександр (Закарпацька)
  4. Мисюк Андрій (Волинська)

57 кг

  1. Сумської Данило (Херсонська)
  2. Півторан Назар (Волинська)
  3. Шрамко Олег (Волинська)
  4. Аечерській Микола (Одеська)

62 кг

  1. Озманов Артур (Київська)
  2. Гуславський Андрій (Волинська)
  3. Чорний Артем (Сумська)
  4. Умед Хадіс (Дніпровська)

68 кг

  1. Полівки Микита (Чернігівська)
  2. Пратасенко Олександр (Одеська)
  3. Лебідь Олександр (Кіровоградська)
  4. Івоняк Василь (Одеська)

74 кг

  1. Прибитков Вадим (Київ)
  2. Кутелія Денис (Донецька)
  3. Кубрак Яросав (Чернігівська)
  4. Свирид Віктор (Чернігівська)

82 кг

  1. Кубрак Іван (Чернігівська)
  2. Малюк Богдан (Київ)
  3. Харченко Костянтин (Вінницька)
  4. Мицюк Іван (Київ)

+82 кг

  1. Гнидко Богдан (Київ)
  2. Житник Віталій (Сумська)
  3. Гартюх Назар (Чернігівська)
  4. Варонік Ігор (Київ)

Командний залік:

  1. Чернігівська
  2. Київ
  3. Донецька

 

Юнаки (2003-2004)

36 кг

  1. Мельник Владислав (Одеська)
  2. Перерва Владислав (Херсонська)
  3. Решетняк Максим (Кіровоградська)
  4. Макарінко Валентин (Київ)

42 кг

  1. Хоменко Владислав (Одеська)
  2. Долгов Давид (Харківська)
  3. Середюк Ілля (Київська)
  4. Долгов Давид (Харківська)

45 кг

  1. Лахно Назар (Київ)
  2. Тороп Іван (Кіровоградська)
  3. Андрейчук Антон (Дніпровська)
  4. Пасіч Юрій (Волинська)

48 кг

  1. Войтенко Кирило (Одеська)
  2. Тенецькій Денис (Сумська)
  3. Пасіч Іван (Волинська)
  4. Смирнов Тимофій (Чернігівська)

52 кг

  1. Андрущенко Василь (Сумська)
  2. Мороз Гліб (Київська)
  3. Іванов Анатолій (Дніпровська)
  4. Пузанов Вадим (Чернігівська)

57 кг

  1. Вітославських Віктор (Одеська)
  2. Кшижинский Нікіта (Хмельницька)
  3. Кузнецов Герман (Харківська)
  4. Літовненко Андрій (Чернігівська)

62 кг.

  1. Мороз Герман (Київська)
  2. Піскунов Данило (Донецька)
  3. Мехет Володимир (Чернігівська)
  4. Криштопов Данило (Одеська)

74 кг

  1. Марчук Антон (Хмельницька)
  2. Женюк Микола (Київ)
  3. Мороз Сергій (Київ)
  4. Валеноскій В'ячеслав (Київська)

82 кг

  1. Бабич Роман (Хмельницька)
  2. Бранчук Ігор (Київ)
  3. Серебренников Іван (Київська)
  4. Маломуров Сергій (Київська)

+82 кг

  1. Сорокопуд Назарій (Вінницька)
  2. Братков Ігор (Київська)
  3. Саблін Сергій (Київська)
  4. Шанок Валерій (Київська)

 

Командний залік:

  1. Одеська
  2. Хмельницька
  3. Київська
Фотозвіт із заходу

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением