![Відбулася відкрита спартакіада серед військовослужбовців](/media/k2/items/cache/cee635145ad7a438ae066c6b737ab964_Generic.jpg?t=20200610_124312)
Відбулася відкрита спартакіада серед військовослужбовців
З 29 листопада по 4 грудня 2012 року в нашому місті проходила відкрита спартакіада серед військовослужбовців, присвячена Дню Збройних Сил України. Змагання є традиційними та проводяться спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вже п’ятий рік поспіль. Цього року у спартакіаді виявили бажання прийняти участь 7 команд військових та силових структур міста: в/ч А 0757 (п’яте містечко), в/ч А4127 (третє містечко), в/ч А 3037 (12 містечко), ШВК№98 (минулорічні переможці), Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області, Лінійного відділу міліції на ст.Шепетівка та ДПРЧ-21 ТУ МНС у Хмельницькій облсті.
![Автомобіль з’їхав з дороги у кювет](/media/k2/items/cache/7d2898c3630feea92ec1553d16389ff6_Generic.jpg)
Автомобіль з’їхав з дороги у кювет
![Семінар в Ленковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів](/media/k2/items/cache/cdfa54053805c4a7f07a2686eb2f2fc9_Generic.jpg)