П'ятниця, 07 грудня 2012 — Сайт міста Шепетівка
![Мій тато - захисник](/media/k2/items/cache/8ada8b01a991faf3f98f4a7470382ef6_Generic.jpg)
Розділ
Освіта та наука
07 грудня 2012, 16:30
Мій тато - захисник
6 грудня у календарі позначено як День Збройних сил України. В ДНЗ №6 вже стало традицією вітати у цей день усіх чоловіків та хлопчиків. На цей раз дітки II молодшої групи «Мак» (вихователі Войтюк І.В., Селюк І.М., помічник вихователя Чорноус О.П.) запросили своїх батьків: татусів, дідусів, щоб привітати їх з цим чоловічим святом, святом мужності, сміливості, відваги.