Хмельницька ОДА сьогодні проінформувала, що станом на 11.30 5 серпня в області зареєстровано виявлено 19 нових випадків захворювання на COVID-19. Серед них і жителька Шепетівщини.
Станом на 19:30 4 cерпня у місті Шепетівка підтверджено ще два випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 у подружжя, яке проходило лікування пневмонії. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
До 7 серпня, за дорученням Уряду, обласні державні адміністрації мають надати пропозиції щодо утворення, ліквідації та реорганізації районних державних адміністрацій, їхніх структурних підрозділів, чисельності працівників, а також розрахунки на їх утримання.
В умовах нинішньої пандемії коронавірусного захворювання COVID-19, для нас вже звичними є повідомлення про кількість інфікованих та коло визначених контактних осіб, але як саме відбувається це визначення невідомо. Журналіст-фрілансер Марина Ложкіна на особистому досвіді стикнулась з цим процесом, і виявилось, що там все не так гладко, як хотілось би вірити.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua