У рамках відкритої Спартакіади відбулися змагання з плавання

Автор 17 грудня 2020, 16:50

16 грудня у приміщенні міського басейну відбулися змагання з плавання, які проводилися на двох дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем. Про це повідомили у пресслужбі Шепетівської міської ради.

Від кожної команди було заявлено по одному учаснику на кожну дистанцію. Загальнокомандні місця визначалися за сумою часу двох плавців.

Найшвидше подолали дві дистанції представники команди в\ч А3730, друге місце посіла команда  в\ч А2375 третє місце виборола — в\ч А4127.

В особистому заліку місця розподілилися наступним чином. На дистанції 50 метрів вільним стилем переможцем став капітан в\ч А3730 Загоруйко Олександр, друге місце посів представник ДП «Шепетівський ремонтний завод» Кирилюк Сергій, третім став старший прапорщик в\ч А 4127 Слєсарчук Володимир.

На дистанції 100 метрів переміг представник команди в\ч А 2375 Грицюк Дмитро,  друге місце виборов представник 21 ДПРЧ Марушкевич Олександр, третє місце посів старший лейтенант в\ч А4127 Вавілічев Олексій.

Після трьох видів у загальнокомандному заліку лідирує команда в\ч А3730, на другому місці команда в\ч А 4127 на третьому ДП «Шепетівський ремонтний завод».