Вівторок, 13 травня 2014 21:03

Маршрутне таксі подорожчало

Вчора в малому залі міськвиконкому відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка, на якому розглянули ряд важливих питань.
З 28 квітня по 04 травня у місті Рівному відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2000 р.н. і молодших. Збірна команда Хмельницької області прийняла участь у складі 16 чоловік, право захищати честь області вибороли 5 вихованців Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи, а саме: Павлушко Артур, Шидловський Віталій, Шамасурян Карен, Самойлюк Дмитро, Бондарчук Тарас.
Сьогодні у місті Шепетівка відзначали 69-річницю Перемоги у Другій Світовій війні. Спочатку відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Вічний вогонь.
Сьогодні лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", кандидат на пост Президента України, Олег Тягнибок відвідав Хмельниччину. На початку свого візиту Олег Ярославович відвідав могилу свободівця Миколи Дзявульського, якого було вбито внаслідок вогнепального поранення, завданого снайпером 20 лютого на вулиці Інститутській у місті Києві.Після цього лідер українських націоналістів зустрівся з громадою Шепетівки та розповів про ключові положення своєї виборчої програми "Плекаймо українську силу!".
Відтепер при в'їзді в Шепетівку, подорожніх про назву нашого міста сповіщатиме блакитно-жовтий надпис. Силами молодих Шепетівчан його було відновлено та пофарбовано в кольори національного прапору.
Доки "Шепетівка енергоінвест" недолуго виправдовується в місцевих ЗМІ та на власному сайті, заборгованість за газопостачання перед НАК “Нафтогаз-Україна” вже становить близько 44 мільйонів гривень. Більше того, виправдовуючись вони самі ж визнали, що всі модернізації на підприємстві виконувались не за інвестиційні кошти, а за кошти шепетівчан, тому що в той час як мешканці справно платили за тепло, підприємство за енергоносії практично не сплачувало нічого. Рядові працівники підприємства також стверджують, що в своїх звітах керівництво ТОВ також свідомо завищувало ціни нових котлів, щоб штучно роздути розміри грошових вливань. У складній ситуації опинилася Шепетівка. Здавалося б до нового опалювального сезону ще вдосталь часу, проте існує ризик, що шепетівчани осінні холоди зустрічатимуть із холодними батареями. Нагадаємо, що Шепетівське підприємство теплових мереж, яке забезпечує опаленням місто, у 2011 році було передано у концесію ТОВ “Шепетівці Енергоінвест”. З того часу як в одного, так і в іншого підприємства почали рости борги.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів