Кінець цього робочого тижня працівники шепетівського міськвиконкому запам'ятають надовго. П'ятниця добігала свого звичного кінця, як раптом, до приймальні увірвався збуджений чоловік, який наполегливо вимагав зустрічі з виконуючим обов'язки міського голови. Пояснення, що ні його, ні його заступника зараз немає на місці, чоловіка не задовольнили і він почав ламати двері до їх кабінетів.
Сьогодні минає 40 днів з часу трагічних подій 18-20 лютого, під час яких загинули герої Небесної Сотні. По всіх містах України люди вшановують героїв, які віддали свої життя заради свободи та гідного життя українців. Не стало виключенням і наше місто.
21 березня в нашому місті було проведено тренувальне пожежно-тактичне навчання з особовим складом 21-ї державної пожежно-рятувальної частини на території Шепетівської школи-інтернат І-ІІІ ступеня з поглибленим вивченням окремих предметів і гуртків. За тактичним задумом, пожежа виникла в одній із спальних кімнат на третьому поверсі житлового корпусу. На момент прибуття пожежних підрозділів площа умовної пожежі становила 97 кв. м, із вікон діти та вихователі просили на допомогу.
Сьогодні о 10 годині шепетівчани долучились до Всеукраїнської акції Миру, яку проводили українці з усіх куточків нашої Батьківщини на трасах республіканського та міжнародного значення. Ця акція мала на меті показати підтримку мешканцям Криму, які зараз перебувають в окупації російських військ та не бажають відділятись від України.
2 березня о 12 годині в залі міськвиконкому відбулася спільна нарада керівників військових підрозділів, що дислокуються на території Шепетівки, працівників СБУ, членів Ради Майдану під головуваванням в.о. міського голови Полодюка М.І. Усвідомлюючи небезпеку зовнішнього втручання Збройних Сил Росії в Криму присутні наголошували на важливості підготовки військових об'єктів та допомоги при потребі здійснення загальнонаціональної мобілізації, та охорони важливих об'єктів міста. На засіданні було вирішено створити для цих потреб Штаб Самооборони міста.
Тиждень тому Шепетівка позбулась міського голови, який неодноразово був помічений в корупційних схемах та порушенню Законів та прав громадян. Тоді за недовіру меру одноголосно проголосував всі присутні депутати. За Законом обов'язки міського голови, в разі висловлення йому недовіри, автоматично починає виконувати секретар міської ради, але з огляду на те, що за весь час перебування на своїй посаді Липкань Анатолій Всеволодович лише сприяв діяльності реагіонала Антонюка Сергія Андрійовича, більшість депутатів не бажали надалі бачити його на своїй посаді і на сьогоднішній позачерговій сесії основним пунктом порядку денного стало - висловлення недовіри секретару міської ради.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів