Добровільні пожертви, благодійна допомога, батьківські внески - як не назви, все це стосується грошей, які доводиться здавати батьками у освітні заклади, де навчаються їхні діти. Хтось свідомо виділяє власні кошти на закупівлю миючих засобів у дитячий садок, бо розуміє, якщо не придбає, власна дитина не матиме чим помити руки після прогулянки. Когось змушують скидатися на подарунок школі, бо випускний клас традиційно повинен залишити щось після себе для “альма-матер”. А комусь байдуже і він просто передає суму, яку скажуть, бо так треба і завжди було. Чи проводився колись моніторинг, скільки та куди йдуть батьківські побори? І чому батьки повинні фінансувати навчання своїх дітей, якщо освіта в Україні, відповідно до Закону, є безкоштовною?
Сьогодні з 10 ранку до 16 години вечора на околицях Шепетівки відбулась попереджувальна акція блокування дороги національного значення "Хмельницький – Рівне". Люди, як і міська влада чекали звістки від власника ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", який обіцяв погасити борг перед НАК "Нафтогаз України" в найкоротший час.
Мешканці Шепетівки таки вдалися до крайніх заходів через зрив опалювального сезону та перекрили рух на автодорозі національного значення Хмельницький—Рівне поблизу кафе «Асторія». Кілька десятків людей постійно переходять дорогу, таким чином заблокувавши її. Автомобілі шукають об'їзних шляхів.
Сьогодні шепетівчани з особливою увагою чекали звісток зі столиці, адже, після кількаденної підготовки, міський голова запланував ряд важливих зустрічей з високопосадовцями різних щабелів влади щодо надзвичайної ситуації, яка склалась у нас. Як всім відомо, через борги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" місто досі знаходиться у холодному полоні.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua