Сьогодні відбулась ХХVІІІ (позачергова) сесія міської ради VІІ скликання, на порядку денному було лише одне питання - відмова від договору концесії із приватним теплопостачальником ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" та повернення майна в комунальну власність.

Третього листопада на площі Тараса Шевченка перед міськвиконкомом відбулось Народне Віче, люди хотіли дізнатись коли в їх домівках нарешті з'явиться довгоочікуване тепло. 

У наших групах у соціальних мережах все більше шепетівчан виявляють бажання зустрітись з міською владою та керівництвом ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". Люди хочуть дізнатись, з перших вуст, коли з'явиться тепло у їх домівках.

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради підтримує таку ініціативу і запрошує небайдужих шепетівчан завтра, 3 листопада о 15.00 годині на площу Тараса Шевченка (перед міськвиконкомом) на Народне Віче.

Більше тижня як у місті оголошено про початок опалювального сезону, але батареї централізованого теплопостачання досі холодні. Весь цей час ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" шукав виправдання невиконання своїх обов'язків. 

30 жовтня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради на якому розглянули проект рішення «Про встановлення ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення».

Попри кардинальне зниження температури за вікном і оголошений початок опалювального сезону, в домівках шепетівчан досі зимно. Причина для нашого міста вже звична - борги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" за спожитий газ.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів