Доки парк будуть різати на дрова?

Парк відпочинку – один з неповторних куточків нашого міста. Шепетівчани щасливі, що мають такий дар природи у самому центрі. Яка ж це краса! Стоять ялини й сосни, як вартові, схожі на масу колон, у верхах яких є щось могутнє і дивно пишне, і все це приманює якимись дивними чарами…
Можна приводити багато фактів, що значить для нас цей дивовижний шматочок природи і загалом благотворну дію лісу. Його незамінні якості, очевидні для всіх. Завмираєш від захоплення та одночасно здригаєшся від гніву коли бачиш на землі беззахисні тіла порізаних дерев і навколо суцільні ліс пеньків. Їх останнім часом стало аж занадто багато. Зрозуміло, що іноді є необхідність у чистці лісу від порослі, чагарників і ін. Дивно ж те, що бачиш таку картину: поруч зі старою трухлявою березою, яка продовжує рости, лежить здорова зрізана сосна, яка на хворе дерево ніяк не схожа.

Хто ж так господарює? Чому влада міста не виконує своїх повноважень відповідно ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», чому немає належного нагляду з боку прокуратури чи депутатів міської ради?

Ст. 52 Земельного Кодексу України чітко застерігає, що «на землях рекреаційного призначення забороняється господарська та інша діяльність, а також зміна ландшафту та інші дії, які перешкоджають використовувати рекреаційні зони за цільовим призначенням»

Поклавши руку на серце, мусимо визнати, що ми вже стикалися з подібним винищенням парку і при попередніх господарях міської ради. Та чи перепиняли їм шлях? Не варто шукати виправдань, мовляв є люди, які за це отримують платню. Але беззаперечно, директор Парку відпочинку і культури та одночасно депутат міської ради Киян Віктор Михайлович має відповісти за порушення законодавства та надати пояснення мешканцям міста, щодо такого господарювання.

Оберігаймо ж те, що маємо, і вносьмо в красу міста красу і свіжість навколишнього світу. Не будьмо байдужими!

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (18)

This comment was minimized by the moderator on the site

Бетонні блоки на фоні вирубки натякають на те шо будуть встановлювати черговий гендель :sigh:

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Скоро 3 дерева останется и те, не на долго...<br />Разве не должны посадить вместо спиленных новые саженцы?

Lego
This comment was minimized by the moderator on the site

Ви не "умнічайте", краще подивіться як за останні роки покращилась зона відпочинку (рекреаційна зона). Відсутні чагарники, де ховалися збочинці та наркомани, в достатній кількості сміттєві урни. дитячі майданчики постійно ремонтуються та...

Ви не "умнічайте", краще подивіться як за останні роки покращилась зона відпочинку (рекреаційна зона). Відсутні чагарники, де ховалися збочинці та наркомани, в достатній кількості сміттєві урни. дитячі майданчики постійно ремонтуються та оновлюються. Що ще хтіти?

Детальніше
argos
This comment was minimized by the moderator on the site

Це ти продажне чмо не умнічай! Чагарники чистили насильно зігнані бюджетники на так званих суботниках. Дитячі майданчики Буряк робив під вибори. <br />То кому дали право різати багаторічні дерева? Скільки атракціонів на метал вже порізали?...

Це ти продажне чмо не умнічай! Чагарники чистили насильно зігнані бюджетники на так званих суботниках. Дитячі майданчики Буряк робив під вибори. <br />То кому дали право різати багаторічні дерева? Скільки атракціонів на метал вже порізали? <br />Нєфіг тут пудрити людям мозги, всі прекрасно бачать що з парком стало за останні роки.

Детальніше
Великан
This comment was minimized by the moderator on the site

Скільки вже можна нехтувати законами та жити лише в угоду собі???!!!<br />Країні потрібні радикальні зміни, і кожен, хто ось так себе поводить мусить відповісти перед законом! Ганьба!!!

nexn
This comment was minimized by the moderator on the site

Таке враження, що парк без ліхтарів, в чагарниках, з непрацюючими атракціонами людям подобається більше ніж зараз)))) Ви що пишете це серйозно? Чи давно лаяли попередньго директора парку???

Antonuk mer
This comment was minimized by the moderator on the site

Оооо.. Чую смакоту.. :lol: Але ні... Я собі дав слово... Тримайсь, ламерюго, тримайсь... Це не останній срач на світі - ще поп"єш кровушки з людей :sigh: Але чесно - читаю, і аж руки чешуться. :cry:

lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Antonuk mer"]Таке враження, що парк без ліхтарів, в чагарниках, з непрацюючими атракціонами людям подобається більше ніж зараз)))) Ви що пишете це серйозно? Чи давно лаяли попередньго директора парку???[/quote]<br />А то давай...

[quote name="Antonuk mer"]Таке враження, що парк без ліхтарів, в чагарниках, з непрацюючими атракціонами людям подобається більше ніж зараз)))) Ви що пишете це серйозно? Чи давно лаяли попередньго директора парку???[/quote]<br />А то давай виріжим весь парк вщент, бо ми ж ліхтарі поставили, на які щорічно кошти з бюджету виділяються? Ліхтарі то добре, чагарники і до Кияна вирізали, але різати здорові дерева, бо комусь земелька приглянулась, вже занадто.

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Хе-хе, в нашому "городє" немало прихильників Партії мільярдерів і їхнього соратника-володаря парку))) Уміляє...

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Спостерігач"]Хе-хе, в нашому "городє" немало прихильників Партії мільярдерів і їхнього соратника-володаря парку))) Уміляє...[/quote]<br />Вади демократії і плюралізма. ;-) Скучаю за совком - одна партія. І її ВСІ люблять. МУСЯТЬ...

[quote name="Спостерігач"]Хе-хе, в нашому "городє" немало прихильників Партії мільярдерів і їхнього соратника-володаря парку))) Уміляє...[/quote]<br />Вади демократії і плюралізма. ;-) Скучаю за совком - одна партія. І її ВСІ люблять. МУСЯТЬ любити. А тут - що не людина - то своя думка, свої улюбленці. Гадство коротше кажучи. В тему - http://memesmix.net/media/created/m6lzp4.jpg

Детальніше
lamer85
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением