Граф у князівській бригаді

При знайомстві наш побратим завжди представляється коротко – Граф. І посміхається, передчуваючи подив співбесідника, та відразу ж випереджає запитання, яке йому раз у раз ставлять:

-Ні, це не позивний, це ім’я, скорочено від Євграфій – старовинне церковне ім’я. Так бабуся назвала…

У нашій князівській бригаді Граф служить із травня. В цілому ж має майже трирічний фронтовий досвід, адже до цього служив у інших військових частинах. Із побратимами в нашій народженій та загартованій у боях 14-ій, каже чоловік, спільну мову знайшов відразу, бо кожного, хто поділяє мету наших хлопців, здобуття Перемоги, тут приймають щиро й відкрито. А особливо, якщо ти відповідальний, спокійний та врівноважений, - як наш Граф. Нині він разом із побратимами боронить лінію фронту на одному на найскладніших напрямків на Луганщині. Й хоча ворог час від часу і нахабніє, у наших хлопців завжди є сили та засоби для того, аби йому достойно відповісти.

- За час, що стоїмо на цих рубежах, вже добре вивчили поведінку ворога. Його звички, маневри, зрештою, навіть манеру ведення обстрілів, - пояснює побратим. - Тому на всі його «смикання» реагуємо адекватно, ситуацію контролюємо, прагнемо Перемоги. Вона - наша єдина мета і найбільша мрія!

До війни, розповідає Граф, працював електрогазозварювальником. Знаходив час і на хобі. Одне з них – приготування смаколиків.

- Готувати просто люблю. Найкраще, думаю, виходить у мене червоний борщ. Дитиною спостерігав, як вдома готують, як бабуся варить той же борщ. Отак і пішло… Якось обов’язково запрошу вас. Скуштуєте.

А вдома на Євграфія чекає численна родина і наречена – Мар’яна, з якою Граф планує весілля. Обіцяв і нас запросити. А що з датою шлюбу молодята ще не визначились, то сподіваємося раніше потрапити до Графа на борщ. А на весілля грошей ще підзбираємо… 

14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением