Пам'ятаємо Андрощука Анатолія Володимировича

Автор

Першого серпня 2018-го року шепетівчани проводили в останню путь начальника радіолокаційної станції батареї управління артилерійської розвідки бригадної артилерійської групи, прапорщика Анатолія Андрощука. Горе прийшло у родину шепетівчан Віри Федорівни і Володимира Сергійовича Андрощуків – загинув їхній старший син, 41-річний Анатолій. 

Сталося це 29 липня о 5-й годині ранку у місті Залізне. Як розповів нам командир бригади артилерійської групи 24-ї аеромобільної бригади, підполковник Вадим Лук’янихін, Анатолій Андрощук був призваний на службу у 24-ту аеромобільну бригаду у жовтні 2017 року. 
З 13 січня 2018 року бригада дислокувалася у зоні проведення АТО (ООС). Під час несення чергування Анатолій отримав три кульових поранення.

Було проведені слідчі дії Торецьким відділом поліції. Винуваті понесли покарання. Хто б що не говорив, ми не можемо робити будь-яких висновків у цій історії. Адже за усіх відомих і невідомих обставин можна стверджувати одне – Анатолія вбила війна. У мирному житті усе могло бути інакше. Адже там, на Сході, у наших воїнів-захисників зовсім інше бачення, інші погляди, інші критерії. 

Це велика втрата для його сім’ї. 

Щирі співчуття родині загиблих висловив міський голова Михайло Полодюк. Він, зокрема, зазначив, що події на Донбасі – наш спільний біль, наша спільна біда. Тому шана і честь тим, хто захищає нас від агресора, а загиблому Анатолію – вічна пам’ять і Царство небесне. Поховали Анатолія Андрощука на міському цвинтарі, у секторі воїнів АТО, де майорять державні стяги України. Це дев’ятнадцята втрата Шепетівщини з часу проведення АТО та ООС. Дай, Боже, щоб уже остання… 

ДЛЯ ДОВІДКИ. Анатолій народився 31 березня 1977 року в м. Шепетівці. Навчався у ЗОШ № 6. Після школи здобував освіту у Шепетівському технікумі ПДАТУ. Згодом навчався у школі прапорщиків, служив у в/ч А 3730 (12-те містечко), у ШВК № 98. Захищати Батьківщину від агресора пішов під час чергової хвилі мобілізації. У загиблого залишилися батьки-пенсіонери, молодший брат Андрій з сім’єю. Андрій служить у в/ч А3730, має статус учасника АТО.

За матеріалами газети "Шепетівський вісник"

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением