“Ювелірна карта” – розкішні прикраси

Ювелірні аксесуари протягом тривалого часу вважаються ознакою статусності. Це ті речі, які ніколи не втратять актуальність, натомість завжди підкреслюватимуть індивідуальність господаря, його особистий смак та вміння бути на висоті. До того ж золоті та срібні вироби ще й вдала інвестиція, адже коштовності стабільні у ціні.

У магазині “Ювелірна карта” з легкістю можна підібрати прикраси на будь-який, навіть найпримхливіший, смак. Цей ювелірний інтернет магазин працює від 2005 року, відтак його послугами встигли скористатися сотні тисяч українців. Придбані тут ювелірні вироби здатні прикрасити життя та стати яскравими супутниками визначних подій й важливих дат.

Види ювелірних прикрас

Весільні обручки – виріб з давніх-давен відомий, як символ подружньої вірності. В інтернет-магазині є можливість замовити від найпростіших лаконічних обручок до прикрас, оздоблених діамантами або цирконієм. Різниться і ширина обручок. Вони можуть бути стримано вузькими. Такі найкраще пасують до тонких пальців. Або ж підкреслено з широким обідком на знак гордості укладеним союзом.

Сережки. Такий виріб – це простір для фантазії, які підкреслюють унікальність власниці прикраси. Окрім розмаїття матеріалів для оздоблення, ці аксесуари відрізняє багатство форм.

  • Сережки підвіски – яскравий аксесуар, який ніколи не лишиться не поміченим.
  • Сережки-кільця – ознака довершеного образу та вміння бути стильною.
  • Сережки-гвоздики. Попри невеликий розмір, ця прикраса вирізняється формами – у вигляді тварин, геометричних фігур чи квітів.
  • Сережки-кафи – модний і оригінальний аксесуар, який поєднує у собі властивості сережки та кліпси.

Кулони та підвіски – вироби, які є додатковою прикрасою для інших ювелірних аксесуарів. Кулони кріпляться на ланцюжок. Підвіски ж – до сережок чи браслетів. Цей вид прикрас теж тішить різноманітністю форм та мотивів.

  • Геометричні фігури – універсальний та завжди актуальний тип підвісок, який підходить як для повсякденності, так і для особливих подій.
  • Національні мотиви – підвіски, що підкреслюю ідентичність. Часто оздоблюються коштовними каміннями чи певними етнічними символами.
  • Класичні форми – найчастіше це стримані кола або овали, які ідеальні для щоденного використання та пасують до буденного гардеробу.

Ще один вид ювелірної продукції – діаманти. Магазин “Ювелірна карта” пропонує діаманти, як окремий вид ювелірної прикраси. Такі вироби прийнято дарувати родичам або дуже близьким людям. Коштовності – надійне інвестування, адже з роками не втрачають у ціні.

Діаманти різняться за розміром та кількістю граней. Саме ж огранювання також може мати всілякі форми: круглу, прямокутну, квадратну, смарагдову. При придбанні такого коштовного подарунку варто звертати увагу і на чистоту каменю та наявність у ньому домішок. Якісне огранювання каменю здатне замаскувати жовті відтінки. Не останню роль грає і колір. Найчастіше діаманти бувають безбарвними або світло-жовтими. Рідше – рожевими, синіми або червоними.

Ланцюжки. Популярний виріб, який може бути і повноцінної прикрасою, і основою для інших прикрас. Окрім товщини, ланцюжки різняться типом плетіння.

  • Бісмарк. Одне з найпопулярніших у чоловіків плетінь. Оскільки такі ланцюжки виглядають солідно.
  • Якірне. Мінімалістичний варіант з типом з’єднання, коли одна ланка розташована перпендикулярно до іншої.
  • Панцирне. Злегка сплющені ланки з’єднані і одній площині. Зовні таке плетіння схоже на кольчугу.
  • Снейк. Схоже на панцирне, але ланки обвиваються подвійним з’єднанням.

Придбати прикраси “Ювелірної карти” можна також і у магазинах, розташованих у Києві, Одесі Харкові, Кропивницькому, Луцьку, Івано-Франківську, Ковелі, Львові, Мукачево, Рівному, Броварах, Виноградові, Житомирі. У всі інші населені пункти діє доставка кур’єрською службою.

0
репостів
0
репостів